Ana Menü

Taksim Gezi Parkı YIKIMA DİRENİYOR

Başlatan NoPasaran, Mayıs 31, 2013, 01:14:07

0 Üyeler ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Colgado

Abi gezi parkina girildiyse polis ne halt yiyo ben anlamadim son durumu.

DIABLO

Okan Yılmaz #4 ‏@okan_yz 12 sn
Çarşı grubu bir tomayi ele gecirdi ve polisleri kovaliyor. HELAL OLSUN !! #direngaziparki #occupytaksim

yok artık
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

El Colgado

Buna imkan yok. Doğan slx kullanmıyorsun toma bu ak

ERHUN

TOMA haberlerinin gerçek olduğuna zerre inanmıyorum.

Gezi parkındayız diyen 10-15 dk önce yeni mesaj attı.
Çok sağlam geliyorlar destek lazım diye. Yalnız maskeleri olduğu için sıkıntı olmuyormuş gaz.

-------

Sevdamız Galatasaray ‏@Moktay1905 45mBursaspor taraftarı `Allah affeder çArşı affetmez` diye bağırıyorsa ülkenin halini siz düşünün.

-------

Harbiye Ordu Evi, gazdan etkilenenlere ve yaralılara kapısını açmıştı. Polisin attığı bir gaz oraya gittiği söyleniyordu. Asker tekrarlanması hâlinde polise müdahale ederiz demiş (genel değil, o bölge).

El Colgado

ERHUN

Şuan için o bölgeden fotoğraf yok. Bilgilerde çok sağlıklı değil.

Belgeli olan tek şey, Harbiye Ordu Evi'nin orada sağlam direniş var. Fenerliler polisi engellemek için meşale atıyordu.

saldır beşiktaş

Zaten Taksim'deki çoğu kişinin telefonuna ulaşılamıyor şu anda.
Cemırlarla tamemen engellemeye çalıyorlar bilgi akışını.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

El Colgado

Parka girilse o fotoğraf her yerde paylaşılırdı. Şu an için sanmıyorum.

ERHUN

Karşıyakalı biri yazmış, akp binası yakılma haberi doğru değilmiş.

saldır beşiktaş

Ötekilerin Postası
#direngeziparkı
Polis TAKSİM Gezi Parkında bulunan Çarşı ve FB taraftarlarına yüklenmeye başladı. Çarşı destek çağrısı yapıyor.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

DIABLO

forzaChelsea

DIABLO

ali mert ipek@ali_ipekşimdiANKARA'da eylemde kafasına gaz kapsülü gelen Yusuf Murat Özdemir sol gözünü kaybetti. #direngaziparki

forzaChelsea

ERHUN

USTREAM, You're On. Free LIVE VIDEO Streaming, Online Broadcasts. Create webcasts, live stream videos on the Internet. Live streaming videos, TV shows

Tarlabaşı canlı. Telefondan yayın yapıyor, jammerlardan dolayı gidebilir. Meydana doğru hareket ettiler.

Gezi parkı olayı teyit edildiği yazıyor, ciddi siteler yazıyor artık o olayı. Parktan biri polis müdahaleyi bıraktı yazmış.

saldır beşiktaş

Gömülü resim için kalıcı bağlantı

Gezi Parkı'ndan foto düştü.

Murat Tırpan@daniska İşte bu. Çarşı ve taraftar grupları Gezi Parkında. #direngeziparkı

DIABLO

alınan araç bu diyorlar    :o :o :o

forzaChelsea