Ana Menü

En Büyük ŞEREF'imiz İçin / Bu Pazar 13:30

Başlatan sedokajmeran, Mart 23, 2007, 10:04:45

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sedokajmeran

Şeref bey'in kâbrini görünce oldukça üzüldük,içimiz burkuldu.
Haketmediği bir kâbir ile karşı karşıya 'Şeref'imiz,'Bey'imiz.

Ailesi ilgilenmiyor olabilir,
Yönetim ilgilenmiyor olabilir,(!)
Yakın çevresi eşi dostu ilgilenmiyor olabilir,
Ama bizim böyle bir lüksümüz yok.

Eğerki bizler 'ŞEREF'imizle oynayıp,hakkımız ile kazandık' diyebiliyorsak bu Şeref bey gibi isimler sayesinde,hatta kendisi sayesinde.

Şeref beyimiz için bu pazar saat 13:30'da kazanın yanındaki çay bahçesinde buluşuyoruz.

Gelmek isteyen gelebilir.
Para pula gerek yok,banka hesapları açmaya ise hiç gerek yok.
Resimde Kâbirin durumu ortada.
Kâbire yakın olan arkadaşlar tırmık,kürek ve benzeri aletleri getirebilirse çok güzel olur(aracı olan arkadaşlar mesela bagajında getirebilir).
Ben yanımda dikmek için 1-2 fidan getirmeyi düşünüyorum,sizlerde getirebilrseniz harika olur,çiçek bahçesine çevirebiliriz Şeref Bey'imizin kâbrini.

Unutmayın;
Bu pazar saat 13:30'da kazanın yanındaki çay bahçesinde buluşuyoruz.
13:45 - 14:00 Arası yola çıkıp hemen görevimizi idâme ettirmeye başlıyoruz.

Olurya;
Buluşmayı kaçıran arkadaşlarımız,kardeşlerimiz olabilir.
Onlar için kısaca Şeref Bey'imizin kâbrinin yerini yazmak istiyorum,biz orada olacağız.

Beşiktaş - Ortaköy sahil yolundan yürürken gese üniversitesini göreceksiniz.
Onun hemen karşısında yokuş yukarı bir yol.
O yola girin,mezarlık kapısından girdiğiniz zaman 'iç camii' kapısını göreceksiniz.
Onun hemen sağından aşşağıya doğru indiğiniz zaman Şeref Bey'imizin kâbrini göreceksiniz.
Bulmakta zorlanırsanız mezarlık görevlisinden yardım isteyebilirsiniz.

Gereken bazı malzemeler:
*Bolca bez ve sünger,
*Mermer temizleyici,parlatıcı(olmadı kezzap)
*Dikilmek üzere fidan.
*Ufak ebatlarda sert fırçalar(mermer temizleyici ve kezzap için)

Malzemeleri gelirken yanınıza getirmeyin.Buluşma yerinde toplanır,oradan özerden veya başka bi marketten hemen temin ederiz.
Aynı malzemeden çok gelmesine gerek yok.
Fidan konusunda ise serbest herkes.

Değerlerimizin en büyük mimarlarından Şeref Bey'imiz için

alıntıdır...
BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

ugur24

artık taraftarlıktan öte işler yapıyoruz..bu bir vefa meselesi..şeref bey'e yakışan bir mezarlık olmalı orası..

Dewi1TenGri

boyle konuların bahsedilmesı setemizin kalıtesını artırıyor. boyle konular arkadasımzında dedıgı gıbı taraftarlıktan öte
RAMPALARIN USTASIYIM GÖZLERİNİN HASTASIYIM.61

Dem@

sedat çok güzel düşünülmüş artık arkadaşların dediği gibi taraftarlıktan öte işlerde yapılıyor ben ankaradayım ama sizlerin ne emeği geçiyorsa inanın benide bir o kadar mutlu ediyor etrafını menekşeler ile süsleyin 4 mevsimlik hiç bir zaman solmayan gelemeyen arkadaşlar içinde sizden ricam bi findan fazla dikin  ki bu bizim ne kadar büyük bi taraftar olduğumuzu bir kez daha kanıtlasın. Şeref Bey'e yakışan bir mezar olsun.şimdiden emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım :)

sedokajmeran

arkadaslar orada olacagız gelen gelmeyen herkese simdiden tesekkur ederim..

kaan_kadirr

beyler ben sünger fırça deterjan çöp torbası bez  getiririm sadece bize su lazım  bende geliyorum pazar günü 13 30 ordayım

sedokajmeran

ok gelmek isteyenler 13,30 da orada olsun bizim tayfada gelsin is biter tekrar kazana döneriz.. kaan kartal malzeme getircek temizlik icin.. serefimiz icin oradayız...

BetülJK

Askerin kraLı
KasımpaşaLı ! Rıza GüLdü Oleey ..

mertcan

sedat abi bu duyarlılığından dolayı sana teşekkür ediyorum...
ama maça gelemeyeceğim
şimdiden emeği geçenlere teşekkürü bir borç bilirim...

yigit_izmitli

çok kutsal bir görev

umarım herkes gereken duyarlılığı gösteriri ve herşeyi layıkıyla yapar

duyarsız kalma !

kartalseval

Kezzap olayı açıklandı.İptal onun yerine bolca çamaşır suyu kullanılacak.Bende bütün enerjimle ordayım,imkanı olupta gelmeyen ezik
ANLAYANA AŞK,ANLAMAYANA BEŞİKTAŞK

IL Capitano

orada olamamanin uzuntusunu icimde yasiyorum ..

simdiden orada olacak arkadaslara, ayrica tanimasamda Sedat kardese sonsuz tesekkurler..
lutfen bir fidan veya cicekde gurbetteki kartallar icin..

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

kaan_kadirr

beyler bir kişi ya fotograf makinası  ya dijital fotograf makinası getireblirse iyi olur amac reklam degil sadece vefa örnegi yarın 13.30 da gorusuruz tum malzemeler tamam fidan dışında

alper_1903

keske orda olabilseydim arkadaslar icim parcalandi gercekten
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

carsi52

Keşke bende orda olabilseydim.Çok süper bişe yapıyosunuz bu taraftarlıktanda öte.Helal olsun sizlere helal olsun beşiktaş taraftarına.
Bölünür senin için uykular!