Ana Menü

Flaş ! TAMER KIRAN istifa etti !

Başlatan NoPasaran, Nisan 29, 2013, 16:00:48

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Sucsuz diyelim, toplayacak basini, cikacak adam gibi BESIKTASLI DURUSUNU gosterecek ve koruyarak, bunu kim neden yapti hesabini soracagim beni takip edin diyecek, ben yapmam yapmadimi basin onunde diyecek.

Mektup ile BESIKTASLILIK durusu olmaz, hakkinda agir suclamalar var. Inkar etmiyor diyorsun, zaten hersey ortada, inkar edecek durum yok, adam diyemez ki ben tanimiyorum, kayitlarda var zaten kimin misafiri oldugu.

Koruma alacaksan kirli mafya vari adamlardan koruma olmaz, koruma demek mafya degildir.

Gecmisteki basarisi veya hizmeti gelecek icin garanti degildir, hic kimse icin.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

El Colgado

tabi o kismin da aciklanmasi lazim. yani benim yuruttugum fikre gore seyit icin gelmislerse taraftara niye daliyolar. burada tezatlik var.
neyse. bakalim yeni yonetimde kimler olacak. ama gecen birisi cok dogru soyledi. yd'nin salakliginin diyetini ben odemem falan diye. once baskan hesap sormaya baksin sonra guclu yonetim kursun. yoksa cok zor gunler bizi bekliyor.

keskinli

valla cok üzüldüm.tam bi hayal kirikligi yasatti tamer kiran
Kime güvensek kar doluyor daglarimiz,kiriliyor dallarimiz
Kimi paramizi caliyor kimi rakiple isbirligi yapiyor kimii tesvikten tutuklaniyor kimi taraftar dövdürüyor
kimi karanlik adamlarla geziyor
Allah sabir versin bize
insaallah fikret ormandanda cikmaz bi seyler
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

Benim takıldığım nokta şu. Darp edilen taraftarın dediğine göre Rauf Büyük denilen adam "reis burada, düzgün dur" diyerek saldırmış. Reis kim?

ilhan mansız_melis

Tamer Kıran olmasın ? Olamaz mı ?
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

El Colgado

cok net soyluyorum bu olayi siyasete cekmeyin efendi gibi yorum yapin. iki dangalagin yaptigini buraya yazmayin.

ilhan mansız_melis

Siyasetle ne alakası var abi ?

Bugün herkes herkese reis diyor. Sadece ülkücüler vs. değil ki.

ERHUN

Banaysa laf öyle bir niyetim yok. O gün o şeref tribününde siyasi bir kişilik yoktu zaten. Fotoğrafı vardı diğer konuda. Reis dediği kim?

ilhan mansız_melis

Bu arada dövülen taraftarın kim falan olduğu belli mi ?

ERHUN

--------------------------------

Denilenlere göre ben-sen-o diyebileceğimiz tarzda, sıradan bir taraftar. Eşiyle berabermiş orada, eşinin yanında darp etmişler.

[KralKartal]

Alıntı yapılan: ERHUN - Nisan 29, 2013, 19:40:37
Benim takıldığım nokta şu. Darp edilen taraftarın dediğine göre Rauf Büyük denilen adam "reis burada, düzgün dur" diyerek saldırmış. Reis kim?

reis dedigi adam iste dovulen tarafar, burada duzgun dur diyor... Ben oyle anliyorum.

Siyaset heryerde zaten, Sedat Pekerin adami devrimci olacak degil herhalde, ne oldugu belli zaten konu o degil.
Kimligi siyasi anlayisi ne olursa olsun BESIKTAS siyasetten üstündür ve reis lakabini fenerliler kullanir, Besiktasli ise baskan diye hitap eder
genelde.

adamda fenerliymis yazilana gore, reis demesi dogal

El Colgado

boyle bir ayrim ilk defa duydum. :))) sacmaligin daniskasi. konu yine siyasete geliyo. gelmesin. konuyla ilgili yorum yazalim reisi, baskani birakalim.

[KralKartal]

ornek

Sefa Reis? (Gfb)

Optik baskan (Carsi) genelde abi/baskan diyalogu vardir, taraftar arasindada genelde oyledir.

Neyse zaten aciklama niyetinde yaptim, genelde o sekilde duyuyorum, reis lafini eskiden sevmezlerdi,
kullanilmaz ama artik kullaniliyorsa tribunlerde bilemem. O da kisiyi baglar tabi

Ayrica Sedat Pekerin kim oldugu belli, bir mafya babasi, siyasi gorusu ne olursa olsun mafya mafyadir, ve Besiktasli yoneticinin mafya ile uzaktan yakindan ilgisi olmamali. Gecmiste yasanan hatalarin devami.

Reha Muhtarin yazisini okudum, sozde ailesi 2-3 koruma vermis, Tamer Kirani kollamalari icin, niye veriliyor anlamadim, inonude adama kim ne yapacak? Tehdit aliyorsa aciklasin, taraftardan korkuyorsa yonetici olmamalisin.