Ana Menü

İnönü'de yine Kavga..

Başlatan NoPasaran, Nisan 27, 2013, 22:34:44

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Karadeniz kartalbakisi.com'a yaptığı açıklamada;

Taraftarımıza karşı bu utanç verici durumdan kim sorumluysa onu şiddetle kınıyorum ve lanetliyorum. Bu olay neticede Beşiktaş'ın kendi sahasında ve maçında olması nedeniyle daha da utanç verici bir durum. Bu olayın arkasında kim varsa ortaya çıkıp delikanlı gibi söylemelidir.

Taraftarı dövdüren eğer bir yöneticiyse bu yönetici derhal istifa etmeli ve acilen Beşiktaş camiasından uzaklaştırılmalıdır. Eğer olayın sorumlusu Beşiktaş çalısanıysa işine son verilip uzaklaştırılmalıdır.

Bu olayı tertip edenler, arkasında duranlar acilen şerefiyle ortaya çıkmalıdır. Beşiktaşlılık duruşu bunu gerektirir.

Kimseye zarar vermeden yapılan iyi ya da kötü tezahüratların cezalandırılmasını şahıslar yapamaz. Kendilerini kanun, devlet yerine koymamazlar bu cezayıda devlet verir.

Tamer Kıran Böyle Birşey Yapmaz

Tamer Kıran'ın böyle birşey yapacağını sanmıyorum. Fakat yapmış ise istifa etmelidir etmiyorsa, ettirilmelidir. Eğer bu olayı Tamer Kıran yaptırdıysa sonuçlarınada katlanacaktır.

Samet Aybaba  Haddini Aşıyor

Sinirli bir anında söylenen bir laftır ve sürçü lisan etmiştir. Beşiktaş Kulübü, hiçbir zaman küme düşmeye oynamaz ve bu konumda olmaz. Beşiktaş forması da buna müsaade etmez. Galip geldikten sonra yapılan tezahürat kendisini üzmüştür. Haddini aşan bir konuşma yapmıştır. Haklı konumdan haksız duruma düşmemek lazım. Bu ifadeler onu yanlış noktaya getirir. Kim Beşiktaş, küme düşmeye oynar demiş? Ne münasebet. Olur mu öyle bir şey? Kaynak: Kartalbakışı Özel Haber
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Yalçın Karadeniz doğru konuşmuş.

------

Ortada fotoğrafı dolaşan kişi Rauf Büyük'müş. Sedat Peker'in mali işler sorumlusu.
Volkan Ballı, Haluk Ulusoy, Tahir Kıran'la samimi olduğu söyleniyor.

Bir tane de çizgili takım elbiseli var ama onun kim olduğu, ne olduğu düşmedi internete.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Bir taraf olaylara farklı bakıyor ama hangi taraf.

Ben ve benim gibiler saf mı yoksa bunlar mı uçuyor artık bilemiyorum.

El Colgado

bunlarin bjk sevgisine inancim yok. bedava biletleri kesildi tabi rantlari kalmadi ilk firsatta bel alti yapiyolar.

Ersin Develi

Alıntı yapılan: ERHUN - Nisan 27, 2013, 23:28:47
Yönetimin bırakmasını isteyen, BEŞİKTAŞ DÜŞMANLARI iş başında. Başka da bir şey görmüyorum ben şuan.

Beşiktaş düşmanları mı?
Quaresmaspor yakıştırmasından sonra bu mu çıktı şimdide.?

Samet Aybaba'nın istifasını istiyorum
Levent Erdoğan ve türevlerini temizlemediği sürece Fikret Orman'ın da,Bende mi Beşiktaş düşmanı oluyorum şimdi?
Olayları gece öğrendim,Denizli maçındaki olaylardan hiçbir farkı yok ve şuan Demirören in sadece adı yok kulüpte,mantığı ve yönetim şekli aynı değişen hiç birşey yok.

Takım kötü gidince suçu oyunculara atıp,kendine pay çıkarmayan aksi halde bu takımı BEN buraya getirdim diyecek kadar karaktersiz bir insanın tekidir Samet Aybaba.
Takım 3 kulvarda mücadele ederken belkide şuan ki takımdan daha çok puan toplamıştır.
Ayrıca sezon başında bu kadro bana yeter diyip koltuğu sağlama aldıktan sonra bu kadro yetmez diyecek kadar dönektir ayrıca.
Adam olmadıktan sonra Beşiktaş'ta kaptanlık yapması benim için hiçbir şey ifade etmiyor.Ki Beşiktaş kaptanlığı ona verilen bir lütuftur ve hayatında bundan başka övünç kaynağı olmayan biridir kendiler.

Gitmesini bekledim düşüncelerimi belirtmek için ama dünkü açıklamalarından sonra anladım ki isminin önünde Beşiktaş teknik direktörü olsa dahi saygıyı hak edecek biri değil.

ERHUN

Benim mesajlarımı bilmeden, takip etmeden atarlı giderli konuşmayın, kime konuşuyorsanız konuşun bana konuşmayın ben kaldıramıyorum RİCA ediyorum.

Ersin Develi

Erhun
Edit Ne Sabır Ne.?
İkidir aynı üslupla yazıyorsun

Mesajlarını takip etmedim,yazdığın mesaja mukabil yazdım.
Neyse uzatmaya gerek duymuyorum,bundan sonra ikili hiçbir dialogumuz olmayacak.

ERHUN

Edit'te bir şey yazmıyordu ama madem rahatsız oldun silerim.

Uzun uzun 55000'nci defa teknik direktör, yöneticiler hakkında görüşümü yazıyordum ama vazgeçip "neyse edit" yazdım.
Gün içinde attığımız mesajlarda düşüncelerimizi çokça açıklıyoruz, aynı düşünceye sahip kişi gelip bana sallıyor. Herkesin zamanı yok, forumda olamıyor ona bir şey diyen yok ama böyle bilmeden bana sallamayın başka bir şey demiyorum. Herkese iyi akşamlar.

NoPasaran

Ya vallahi midem bulanıyr

başka hiç bir kulpte oluyormu bunlar anlamıyorum..

başkanın sert durması lazım ben kim mağdur kim değil anlamadım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

beyler diyalog olacak tabi atar gider de olacak birbirimizi dovmuyoruz tartisiyoruz. tartisirken sesiniz yukselmiyo mu?
daha ortada netlesen bir sey yok zaten bakalim baskanin tavri nasil olacak. ayrica erhun orada olayi yapanlar icin bjk dusmani dedi bana kalmaz ama anladigimi soylemek istedim.
beklemek lazim fikret orman bu olayin sorumlularini ortaya cikartmak zorunda yoksa fazla uzun oturamaz o koltukta. umredeymis galiba baskan bir yerde oyle okudum. bekleyelim

ERHUN

Kartalbakisi.com'un edindiği bilgiye göre;

Beşiktaş'ın Orduspor'u 2-0 yendiği maçın ardından yaşanan gelişmeler büyük yankı uyandırdı. Ellerinde ki demir sopalarla bazı taraftarlara acımasızca saldıran ve kim tarafından hangi amaçla protokole alındıkları bilinmeyen kişilere olan büyük öfke yönetimi de köşeye sıkıştırdı.

Umre seyahatinde bulunan Başkan Fikret Orman'ın Pazartesi sabahı İstanbul'a gelerek yönetim ve kulüp içinden olaylarda parmağı olduğu iddia edilen bazı isimlerin istifasını isteyeceği öğrenildi.

Fikret Orman'ın "Rezalet" olarak nitelendirdiği olayların faturasını üç isme kestiği ve bu isimlerin istifasını isteyeceği söyleniyor.

Başkan Orman'ın olaylarda adı geçen Futbol Komitesi Üyesi Tamer Kıran'ın yanı sıra, olayın yaşandığı bölgeden sorumlu olan Ahmet Ateş ve yine olaylara karıştığı yönünde iddialar bulunan BJK TV Müdürü Tuğrul Yenidoğan'ın istifalarını isteyeceği gelen bilgiler arasında.

---------------------------

El colgado, aynen dediğin gibi. O sözü söylediğim yer bu tetikçiler ve bunları yönlendirenler, ama onlar bile bilinçli veya bilinçsiz olarak korunur hâlde.
Evet Fikret başkan umrede. Çevremde gidenlerden bildiğim kadarıyla 1 hafta sürüyor.

Ersin Develi

Faruk

Bu adamlar protokolde ve ellerinde jop var
Denizlispor maçında ki olaylarla arasında ne fark var?
Başkan'ın Umre de olması hiçte masum bir tesadüf değil

El Colgado

hangi bjkli bu goruntuleri savunuyor?
kimse. ama adamin yaptirimini beklemeden baskana yuklenmek cok yanlis. he ama baktik ort bas ediliyor olay o zaman baskana herkes yuklenir. ki o baskan taraftar ekmeginden kesip maca geliyor diyordu. bakcaz iste ne kadar sozunun eri.
ama beklemek gerek. daha olay taze. kimse bu olayi sineye cekemez.

NoPasaran

Başkanlık felan filan geçiyorum..

Bu ülkenin emniyeti cidden ne iş yapar..

Bu tayyip amcanın ve cemaatimizin polisleri hani mafyayı bitirmişti. Adam utanmasa silah çekecek..

Beşiktaş stadına gitmeme sebeplerimden biriside budur benim. Can güvenliğin olmadığıu bir stat olur mu ? Şuraya kız arkadaşınla gidebilirmi insan Allah Aşkına..

Pisliklerle dolu koca bir stat. Bunlar gfibi kaç tane adam var tahmin edebiliyormusunuz ? Binlerce ..

Beşiktaş çünkü en iyi rant elde edilebilen ve en kolay güç kazanılan tribün şekli.

Aziz Yıldırımın projelerini örnek aldı bizim başkan, gitsin taraftarı nasıl adam edecek onuda öğrensin..

Böylesine pisliklerin nasıl şeref tribününe konmayacağını öğrensin..

Utanç verici ya. Şu adamın oğlu olsanız şu adamın torunu olsanız nasıl seversiniz Beşiktaşı nasıl seversiniz siyah beyazı..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net