Ana Menü

İbrahim Altınsayın kendine gelen maillere cevabı

Başlatan K.D, Nisan 26, 2013, 21:50:30

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

K.D

"sevgili beşiktaşlılar,

mailleriniz ve hak etmediğim sözleriniz için teşekkür ederim. çok sayıda mail aldığım için sizlere toplu bir cevap yazmak için bekledim. her birinize ayrı ayrı yazamadığım için kusura bakmayın. belki bazılarınızın mail adresini atlamış olabilirim. onlar da kusura bakmasın.

ben de bir taraftar olarak sizinle aynı kaygıları paylaşıyorum. geçen yıl ele geçirilen ‘gerçekten yeniden yapılanma’ fırsatının kaçırılmış olmasına hem üzülüyorum hem de kızıyorum. böyle bir fırsat bir daha gelir mi, bilemem.

biliyorsunuz, ortada bir sürü belirsizlik varken, bazı sözlere güvenip, futbol takımlarını yapılandırmak üzere 2012 nisan ayında kulüpte görev aldım. ancak ne verilen sözler tutuldu, ne de tutarlı bir tavır izlendi. çalışmak mümkün olmayınca da görevi bırakmak zorunda kaldım.

o zamandan sonra girilen yolun nereye vardığı ortada. bütünüyle karşı olduğum bu icraatlara ortak olamazdım.

kulübe zarar gelmesin diye sezon sonuna kadar konuşmamaya kararlıyım. olağandışı bir durum olmazsa konuşmayacağım da. dileklerinizi anlıyorum ama şu aşamada bana bağlı bir şey yok. kulübün bir başkanı, bir yönetim kurulu, bir futbol komitesi ve başkanı, dört yıllık sözleşmeye imza atmış bir teknik direktörü ve en önemlisi takımın oynayacağı dört lig maçı var. şu ana kadar bana iletilmiş hiçbir görev teklifi yok.

başkan’ın bir panelde bir soru üzerine söylemek zorunda kaldığı “kapımız açık” sözünü de dikkate alınmaktan uzak gördüğümü belirteyim izninizle. beşiktaş, çınaraltı kahvesi değil; oraya çay içmeye gitmeyeceğiz herhalde.

kısaca, şu anda benim görev almam gibi bir durum yok ve bu zaten bana bağlı değil. konunun beşiktaş topluluğu dışında, özellikle maçlarda dile getirilmesini de uygun bulmadığımı izninizle belirteyim.

bazılarınızın değindiği başkanlık konusuna gelince… şu anda beşiktaş’ın gündeminde seçim yok. tüzük kongresi’nde seçim kararı alınır mı ve bu kararın tüzük tadil kongresi’nde alınması doğru mu olur, bilemiyor. bunlar belli olmadan var olmayan bir durum hakkında konuşmanın anlamı yok bence.

cevabımın çoğunuzu tatmin etmeyeceğini biliyorum ama ne yazık ki gerçek durum böyle.

hepinize sevgi ve saygılar."

ıbrahim altınsay 
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)