Ana Menü

Fikret Orman Ridvan Dilmen'le canlı yayında tartisti

Başlatan NoPasaran, Nisan 22, 2013, 23:12:52

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Fikret Orman'dan Rıdvan Dilmen'e Sert Tepki

Fikret Orman ile Rıdvan Dilmen canlı yayında tartıştı

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen canlı yayında tartıştı.Fikret Orman, Rıdvan Dilmen'in "Para koymuyorsanız, risk almıyorsanız bırakacaksınız" sözlerine cevap olarak şu ifadeleri kullandı:"Siz beni istifaya davet ediyorsunuz. Enkaz edebiyatı yapmanın manası yok. Beni ve arkadaşlarımı 'Para koymayan, risk almayan' diye yorumluyorsunuz. Biz göreve geldiğimiz dönemdeki durumunu herhalde siz de iyi biliyorsunuz. Beşiktaş'ın bir maç kaybetmesiyle, bir başkana 'Bıraksınlar' demeyi doğru bulmuyorum. Üslubunuza ve yorumlarınıza saygı duyduğum için konuşuyorum. Biz önemli bir mücadele verdik, önemli bir başarı elde ettiğimizi düşünüyorum

."Rıdvan Dilmen ise, "Üslubunuzu beğenmedim başkanım. Bir kusurum varsa özür dilemesini de bilirim. Siz beni fırçalamak için mi yayına bağlandınız" ifadelerini kullandı."Hiçbir hocayla görüşmedik"Fikret Orman ayrıca şu açıklamaları yaptı:

-Feda sezonunu biz demedik, basının koyduğu bir isimdir. Beşiktaş ligin yüksek bütçeli bir takımıdır. Takımın yıllık masrafı 35 milyon avro civarında. Bizim bu saatten sonra hiç kimseye taksitlendirmediğimiz, görüşmediğimiz borcumuz yoktur. Bundan sonra bir daha geçmiş sıkıntıları yaşamayacağız. Borcumuzu 150 milyon aşağı çektik.

-Akhisar maçından çıktıktan sonra bakanlarla buluştuk. İnönü Stadı'nın inşaatına Nisan'ın sonu ya da Mayıs'ın başında başlamak istiyoruz. Bir sezon dışarıda oynamak istiyoruz. Önümüzdeki sezon nerede oynayacağımız netlik kazanmadı. Beşiktaş statla alakalı bir sene sıkıntılı bir yıl geçirecek ama bunu yaşamak zorundayız.-

Hocalar senelik değil uzun vadeli çalışılacak kişilerdir. Biz niyetimizi ilk günden ortaya koyarak dört yıllık kontrat yaptık. Bu kontratlar saha skorlarıyla ya da takımın durumuyla da ilgilidir. Sezon sonundan sonra yeni stratejilere bakacağız. Oturup konuşacağız. Sezon sonunda belli olacak her şey. Gazetelerde yazıldığı gibi kimseyle doğrudan ya da dolaylı olarak görüşmedik.

Eurosport

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

mayıs sonu inönü'de rihanna konseri var. haberin o bölümü yanlış olmuş..
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Colgado

Aslında seneye İstanbul dışında oynayacaksak hoca değiştirmenin yararı olmaz bize.

CR7

bence daha yararlı. 1 sene geçer takım kurgusuyla. zaten oradan oraya gittik deriz. seneye işimizin zor olacağını da herkes biliyor. Aybaba ile 1 yıl daha kaybedilmez.

ayrıca mutlaka değişmesi lazım. her maç sonu oyuncusunu suçlayan, oyuncularıyla iletişimi 0 , oyuncuları tarafından güven duyulmayan adamdan t.d olmaz.

El Colgado

Evet o da mantıklı. Turkiyeye uyumu falan bir yıl ideal.

NoPasaran

Başkan'ın bir yorumcu ile canlı yayında böyle tartışması açıkcası kabul edilebilri değil

Tamam Rıdvan Dilmen toplum tarafından taraflı tarafsız herkesin beğenisini ve saygınlığını kazanmış ve sözleri ciddiye alındığı için açıklama yapma gereği duyulabilir ama canlı yayınlara bağlanıp kendine laf söyletirsen ağırlığın kalmaz Fikret Başkan..

Bu yaptığı şeyden seneye rahatsız olacaktır. Şahsen ben bir Beşiktaşlı olarak hiç ama hiç yakıştıramadım. Beşiktaş Başkanı kendini icraat ve sahadaki Beşiktaş ile aklar.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

Alıntı yapılan: NoPasaran - Nisan 23, 2013, 00:48:28
Başkan'ın bir yorumcu ile canlı yayında böyle tartışması açıkcası kabul edilebilri değil

Tamam Rıdvan Dilmen toplum tarafından taraflı tarafsız herkesin beğenisini ve saygınlığını kazanmış ve sözleri ciddiye alındığı için açıklama yapma gereği duyulabilir ama canlı yayınlara bağlanıp kendine laf söyletirsen ağırlığın kalmaz Fikret Başkan..

Bu yaptığı şeyden seneye rahatsız olacaktır. Şahsen ben bir Beşiktaşlı olarak hiç ama hiç yakıştıramadım. Beşiktaş Başkanı kendini icraat ve sahadaki Beşiktaş ile aklar.

katılıyorum. polemiğe girmesi bile saçma. adama derler 'yaran mı var da gocunuyorsun? '

teknik direktör şiddetle değişmesi lazım.

kendi görüşümü beyan edersem ben bu yönetime pek güvenmiyorum. illa ki takviye yapılması lazım bu yönetime.

Yoksa kendi tükürüğümüzde boğuluruz
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

[KralKartal]

Kongre icin baskan gizliden calisma yapmis :) Sinan Engine sallamis ama :)

Hic mi baskan baglanmiyor TVlere, Aziz YIldirimda baglaniyordu, adam asip kesiyor,

baskan Besiktasa ve yaptiklarina daha dogrusu sahip cikiyor, bunda yanlis yok..

tartisma degil, bu duzeltmedir. Nerden biliyorsun sorusuna Ridvan kala kaldi, birsey diyemedi
bilmedigin seyler hakkindada konusmayacaksin yani
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

El Maestro

Her zaman haklarımızı savunan bi başkan istemiyormuyuz ..

Bence de burda garip olan bir durum yok, bazı şeyleri çokta güzel açıklamış ve Beşiktaş'ın sahipsiz olmadığını bir nevi göstermiş . Kısacası ağzı olan konuşmasın, bilen konuşsun demiş ..

Şurda basit görülen bu tartışmada bile F.O'nın klüple ne kadar ilgilendiğini gösteriyor .. Ama bu adamıda bitirecekler yakındır orasıda ayrı konu ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

[KralKartal]

Aziz YIldirimin baglandigini firca cektigini, tehdit ettigini biliyoruz bu tur programlarda, hatta ridvanida aradiydi bir ara, yanilmiyorsam.
Adam bagirip cagirip, tehditler savurur, aziz yildirim gibi baskan isteriz der bir kesim,
bizim baskan edebiyle, bilmedigin seyler hakkinda yorum yapma der, emegine Besiktasa sahip cikar, suc olur.

Bence sakin konustu, ben olsam, hodri meydan derdim, cunki Turkiyede boyle adamlar seviliyor, bizim baskan gibi yok rahmetli Canaydin gibi
baskanlari ezerler.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Nisan 24, 2013, 15:59:38

Adam bagirip cagirip, tehditler savurur, aziz yildirim gibi baskan isteriz der bir kesim,
bizim baskan edebiyle, bilmedigin seyler hakkinda yorum yapma der, emegine Besiktasa sahip cikar, suc olur.

Aynen öyle.

Ağzına sağlık Başkan.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Başkana mı düştü yahu bunlar..

Başbakan çıksın her eleştirene tv de..İki gün sonra seni kimse sallamaz..

Böyle hak aranmasın..

İcraatlar olsun, oraya gitsin açıklasın..

Sinirlerine hakim olacaksın..

Telefonda KOSKOCA Camianın başkanı BORÇ ile ilgili açıklama yada PARA ile ilgili konuşmaz..

İki gün sonra ne ciddiyetin kalır nede başka bişeyin..

Tıpkı Çakar Ahmetin Beşikltaş Başkanına canlı yayında "Paf takımla çık sen başkan he he" deyişi gibi..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Alıntı yapılan: NoPasaran - Nisan 24, 2013, 23:52:53
Tıpkı Çakar Ahmetin Beşikltaş Başkanına canlı yayında "Paf takımla çık sen başkan he he" deyişi gibi..

aklıma aynısı geldi.
sen küçük ahmetle oyna asdsşlkfjasdlkf :ahaha

keskinli

Tartisma bea baskan kimseyle, varsin sana pasif desinler
iyi yoldayiz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin