Ana Menü

Beşiktaş Sermaye Arttırımına gidiyor

Başlatan NoPasaran, Ocak 30, 2013, 00:36:41

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Güncel : 5 nisan

05.04.2013 11:48:24

Beşiktaş Kulübü Sermaye arttırımı ile ilgili açıklama yaptı.

Beşiktaş JK Şirketler Grubu Genel Koordinatörü Uğur Gökhan Sarı, sermaye artırımına yüksek düzeyde katılım gösteren ortaklara teşekkür etti.

İşte o açıklama;

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin sermayesinin 40 milyon TL'ndan 240 milyon TL'na artırılması nedeniyle ihraç edilen hisse senetlerimiz için yeni pay alma haklarının kullanım tutarı 197.947.090.-  TL olmuştur.

Bu durum, mevcut ortaklarımızın sermaye artırımımıza katılım oranının %98,97 olduğunu göstermektedir.

Ortaklarımıza, Şirketimizin geleceğine olan güvenlerinden ve mevcut yönetim kurulumuza olan inançlarından dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

Saygılarımızla,

Uğur Gökhan Sarı
Beşiktaş JK Şirketler Grubu Genel Koordinatörü
----------------------------------------------

http://www.haber1903.com/Besiktas-8789-besiktas_sermaye_artirimina_gidiyor.html

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'den bedelli sermaye artırım açıklaması...

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin bugün yapılan toplantısı sonrasında İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Başkanlığı'na gönderilen açıklama şöyledir:

Yönetim Kurulu Başkan ve Üyeleri:

Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman, Başkan Vekili Ahmet Kavalcı, Üye Deniz Atalay, Üye Yalçın Kaya Yılmaz, Üye Seyit Ateş, Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Atıf Keçeci, Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Şafak Ali Şık.

Karar:

Şirketin çıkarılmış sermayesinin 500.000.000 TL'lik kayıtlı sermaye tavanı içerisinde, tamamı nakden karşılanmak üzere 40.000.000 TL'den 240.000.000 TL'ye yükseltilmesine, rüçhan haklarının nominal değeri üzerinden kullandırılmasına, rüçhan haklarının kullanımından sonra kalan payların İMKB Birincil Piyasası'nda halka arz edilmesine toplantıda bulunan üyelerin oybirliği ile karar verilmiştir.

Haber Kaynağı: bjk.com.tr
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

bu ne demek oluyor?
pek anlamıyorum bu işlerden
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Türkçesi söyle..

Kulübümüz mali kriterler nedeni kulübün kasasına para koymak zorunda..

BORSADA OLDUĞUMUZ İÇİN BEŞİKTAŞTAN HİSSE ALANLARDA KOYMAK ZORUNDA..

Şimdi 40 milyondan 200 milyona çıkıyoruz.ç..

Yani 160 milyon tl külüp kasasıan para konması lazım..

Bununda 100 milyon lirasını Beşiktaş Kulübü koyması lazım AŞ ye..

Ancak para varmı Beşiktaşta yok..

Bu durumda 100 milyonluk hisse arttırımını satışa çıkarak yatırımcı alacak..

Ve Beşiktaşın 160 milyon tl kasasına para girecek..

Ancak ne olacka bu durudma..

Beşiktaşın Sportif AŞ nin Beşiktaş AŞ deki değeri azalacak. Diyelim yüzde 50 iken yüzde 35 olacak gerisi halkın olacak..

Şikret isimlerini farazi sallıyorum ne diye geçiyor bilmiyorum..

Galatasaray 3 kez yaptı sanırım. Ama onlar yatırımcıyı dolandırarak yapışldı ve SPK buna soruşturma açmadığı için Başbakanlık geçen hafta Denetleme dosyası açtı..Bu transfelerin kaynağı bu..

Sermaye arttırımı hep olmuyor olamazda zaten.

Bence geç bile kalındı.

Sermaye arttırımı yerine hisse senetlerinin fiyatlarını arttırsalar kesin daha çok para gelecek ama kimse almaz bizim hisseleri bu durumda oda ayyrı dert..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Gs sermaye arttırken ortaya bir para koymas lazım yukarda dedim ya 100 milyon koymak lazım. Aam gs koymadı bunun yerine stat REKLAM gelirlerini koydu. Ama bu kanunen doğru değil. Nakit koyulması lazım, Gs nin soruşturma nedenlerinden birisis bu..Her an onlar patlayabilir. 200 milyon eurolardan bahsediliyor ceza olarak. Ancak bu yahudi tipli aysalı, gökten zembille indirip oyunlarla adnan polatı gönderenler onuda hazırlamışlardır..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Cem statı Gençlik ve Spor müdürlüğü üstleniyor. Bunu KAP a bildirdik

Stat için değil Mali Disiplin için

Bu borç ile Seneye UEFA mali kriterlerini tamamlayamıyorduk
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

iyiymis, dedigin gibi gec kalinmis bir adim. yalniz devlet gsnin isini bozarsa bu bizide etkiler gibime geliyor. gsnin ki bozulursa onlar iflas eder , o baska bir konu.

NoPasaran

Gs sahtekarlık yaptı cem. yalan konuştu insanlara :D Bizimki normal

Para lazımdı 70 milyon dolar giriş olacak..

Bence iyi hamle..İnşallah transfere felan harcanmaz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

yalniz gsninki patlarsa Volkan, olaylar olaylar  :)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Beşiktaş'ın, Sermaye Piyasası Kurulu'na yaptığı sermaye artırma talebi, kurul tarafından kabul edildi. Buna göre, Siyah-Beyazlı takımın kasasına 200 milyon TL girecek.

Kuruldan yapılan açıklama şu şekilde:

Kurulumuzun 01.02.2013 tarih ve 4/130 sayılı kararı çerçevesinde, 12.03.2013 tarihi itibariyle Şirket’in BJK Derneğine olan 136.057.179,04 TL tutarındaki borcunun 114.970.257 TL’lik kısmının BJK Derneği tarafından nakden konulan tutarlardan oluştuğu ve muaccel olduğu dikkate alınarak, Şirket tarafından yapılması planlanan sermaye artımında Şirket’in BJK Derneği’ne olan toplam borçlarının sadece 114.970.257 TL’lik kısmının BJK Derneği’nin nakit sermaye koyma borcuna mahsup edilebilmesine karar verilmiştir.

[IMG]http://i48.tinypic.com/nwc5j7.jpg[/img]
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

keskinli

hadi hayirlisi bakalim
Saka maka borctan kurtulacagiz bu gidisle
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

75 milyon tl para giriişi olacak

Güzel oldu
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Hayirlisi olsun, herseyin riski var ama bir sekilde para bulmak lazimsa, bu da seceneklerden biri.
Umarim paralari iyi kullanirlar, dogru transfer yapilir, ve avrupada basari yakalayarak dahada cok gelir saglar BESIKTASIMIZ
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi