Ana Menü

Galatasaray'dan "FEDA" için İĞRENÇ PANKART

Başlatan NoPasaran, Ocak 28, 2013, 01:23:23

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

TT Arena'da oynanan Galatasaray-Beşiktaş derbisine bu pankkart damga vurdu. Galatasaraylı bir grup taraftarın açtığı bu pankat tüm spor kamuoyunun tepkisini çekti.

Galatasaraylı taraftarların açtığı, Beşiktaş pankartı spor kamuoyunda kınandı. Beşiktaş'ın Galatasaray'a deplasmanda 2-1 yenildiği maçta yaşanan olaylar ve yapılan yorumlar sağduyulu her insanı sadece ezeli rekabet ve futbol açısından endişelendirecek cinsten.

FAİR PLAY'E YAKIŞMADI
Beşiktaş gazetesi yaptığı yorumda şu ifadeleri kullandı: Karşılaşmanın ardından Türk Telekom Arena Stadı'nda Beşiktaş'ta futbol şubesini kuran ve siyah beyaz renklere olan aşkından dolayı sağlığını düşünmeyip ölüme giden Şeref Bey'in 'FEDA' sözüyle ilgili açılan insanlık dışı pankart Beşiktaş taraftarlarının gündemine düştü.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

http://volkanca.net/2013/01/28/o-ocuklari/

Valla burada yazamadım ama düşüncelerim bunlardır..

Gerekirse sahamız kapansın 1 maç ama bu [editlendi]lere bu hafta umarm en adice karşılık verilir..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

DIABLO

Geçmişi ne çabuk unuttu fransız tohumları
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

DIABLO

Engin ilze isimli hazırladı diyorlar facebook ve twitter hesaplarını kapatmış ama bu adreste twitleri duruyor ne kadar doğru bilemem

http://twitturk.com/tweet/user/enginilze/1

forzaChelsea

Simurg

Dilenci gibi olduklarini unuttular tabi.
Fark var! Bizim kisi bi taraftar seferberliği

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

keskinli

2 transferde simardi inekler
3 ay ac kaldiktan sonra önüne et atilmis köpekler gibi saldiriyor bazilari
her camiadan cikar böyleleri,kaale almiyorum bunlari
önemli olan kendi taraftarlari arasinda nasil bi tepki gösterecekleri
simdi merakla gese taraftarlarinin tepkisini merak ediyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

Siz gerçekten onun bunun çocuğusunuz ya.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

El Colgado

şu çocuğu bulacaklar etek giydirip oynatacaklar. ben o sete çıksaydım bu çocuğu bulmadan tribüne liderlik yapmazdım.

DIABLO

Forzada telefonunu afişe ettiler nereden buldular ise etek giymesi yakındır

Galatasaray a duyduğum nefreti israil e duymuyorum.

forzaChelsea

IL Capitano

Kaynak : Karakartal.com

Beşiktaş'ımızda Galatasaray ile oynadığımız maçta açılan hakaretvari pankart gündemden düşmüyor.

Siyah beyazlı camiamızın sezon başında başlattığı Feda kampanyasıyla ilgili açtığı ''Para Komidinin Üstünde, 100 $ Feda'' yazılı pankarta belki de en sert tepki eski futbolcumuz Sergen Yalçın'dan geldi.

Kanaltürk ekranlarında yayınlanan 'Topbizde' programında Galatasaray tribünlerinde açılan pankart ile ilgili yorumlarda bulunan Sergen Yalçın 'Feda pankartını Arena'da aşağılık bir şekilde açan hangi G.Saray taraftarı ise beyinsizdir'' açıklaması pankarta tepki gösterdi.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Ersin Develi

Şaşırdık mı? Hayır
Zaten hep Şerefsizdi Galatasaray

+18 !

Gereken tepkiyi en güzel şekilde koyuyoruz bence şu an ve bu bütünleşme beni daha da bağlıyor Beşiktaş'a.

cenkcelikag

Alıntı yapılan: NoPasaran - Ocak 28, 2013, 01:32:32
http://volkanca.net/2013/01/28/o-ocuklari/

Valla burada yazamadım ama düşüncelerim bunlardır..

Gerekirse sahamız kapansın 1 maç ama bu [editlendi]lere bu hafta umarm en adice karşılık verilir..

Tamamen katiliyorum goruslerine hepsi [edit]. bunlarin gecen yil besiktas ta yaptigimizi unuttularsa bu yilda sampiyon olsunlar daha beter edecegiz hangi tribuncu kurtaracak o zaman bu p....leri
www.besiktastatto[edit]om/dovme

NoPasaran

Ligin ikinci yarısının ikinci haftasında Seyrantepe'deki Türk Telekom Arena'da oynanan G.Saray- Beşiktaş maçının sonunda güney alt tribününde açılan ve "Para komidinin üzerinde" yazan pankartı açan taraftarlardan ikisi, geçen hafta oynanan G.Saray- Antalyaspor maçında tekrar güney tribünü turnike girişi önünde görüldü.

GÖZALTINA ALINDILAR
Spor Güvenliği Büro Amirliği ekiplerinin yaptığı çalışmalar sonucu tespit edilen A.S. ile Ö.Ç., gözaltına alındı. Görüntülerde, hakaret içeren pankartın iki ucunu tuttuğu belirlenen zanlılar hakkında polis yasal işlemyaptı. Her iki taraftar da 6222 sayılı "Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun" kapsamında, 6 ay süreyle spor karşılaşmalarından men edildi. Her iki taraftarın kimlik bilgileri ve fotoğraflarının stat güvenliklerine bildirileceği belirtildi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net