Ana Menü

Kartal'dan iki bomba

Başlatan burak_bjk, Kasım 24, 2006, 10:11:19

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

burak_bjk

Bu sezon Turkcell Süper Lig'in en çok transfer yapan takımları arasında yer alan Beşiktaş, hızını kaybetmiyor.
Siyah-Beyazlılar, ara transfer dönemine daha uzun bir süre olmasına rağmen Antalyasporlu Ali Bilgin ve Vestel Manisasporlu Hakan Balta ile söz kesti. Beşiktaş Yönetimi, ezeli rakipleri Fenerbahçe ve Galatasaray'ın da ilgilendiği Ali ve Hakan'ın yanı sıra kulüpleriyle de anlaşmaya vardı. Tarafların önümüzdeki günlerde mukavele imzalayacağı belirtildi.

TERCİH SEBEBİ TİGANA

Teknİk Direktör Tigana sezon başında Hakan Balta'nın kadroya katılmasını istemiş, Vestel Manisa Teknik Direktörü Ersun Yanal yıldız oyuncuyu bırakmamıştı. Ancak Hakan'ın Yanal'la sorun yaşadığı bu nedenle de Vestel Manisaspor Yönetimi'nin bu transfere onay verdiği ifade edildi. Geleceğin yıldız adayları arasında gösterilen Antalyasporlu Ali Bilgin ise Jean Tigana genç oyunculara daha fazla şans tanıdığı için Siyah-Beyazlı kulübü seçtiğini söyledi.

(Nurettin ERCAN-Akşam)

valla kartalhaber.com da yazıyo ne kadar dogru bilemem..ama hakan balta gerçekten iyi bi futbolcu alınırsa solda iyi işler yapar.
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

eren06

walla ikisinide tanımıyorum

Non Mollare Mai

aLi biLqini izLedim tekniği falan iyi top sürüyo ama biraz ağır qibi qeLdi. Hakan baLtanın ortaLarı çok iyi onun dışında pek beğenmedim izLediğim maçlarda. Ama qeLirLerse katkıLarı oLcağı kesin.
edit

NoPasaran

ya allahım ya delirmemek imkanzsız...Beşiktaşta oynayacvk topçularmı allah aşkına bunlar
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

tek_iso

ben de tanımıyorum bu oyuncuları

hade53

bombayı bilmesek yutturcan hocam

jay-z

turkiyede kanat kitligi war bana adam gibi bir  sol kanat soyleyin biz deliye tahammul ediosak bu ulkenin hali wahim/...

yuNuS1903

black-eagle

serdar özkan varr aydın karabulut varr boşuna para harcio
bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

TunaSuner

kolpa haber gibi geldi bana .yoksa ikiside birinin soyadından belli oldugu gibi balta :D
Ne Bir Heves Ne bir Tutku BEŞİKTAŞIM Anlatılmaz Bir Sevgi Bu !!!

çArþý_ulan

bomba diyince bişey sandım he

cengiz_selcuk

sag kanatta aliden iyi futbolcumu bu balta?

çArþý_ulan

balta sol kanat die biliyorum

eRe

yok bole transferler ya.bıldıgın medya numaraları bı takım kotu gıdınce hemen transfer haberlerı
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi