Ana Menü

Gökhan Süzen Beşiktaş'ta!

Başlatan CR7, Ocak 05, 2013, 20:11:16

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Beşiktaş Gökhan Süzen transferinde mutlu sona ulaştı. Siyah-Beyazlılar İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile anlaşmaya vardı.
Uzun süredir sol bek arayışı içinde olan Beşiktaş, gündemindeki oyunculardan Gökhan Süzen'i renklerine bağladı. Siyah-Beyazlı yöneticiler pazarlık halinde oldukları İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile 1 milyon 100 bin Euro karşılığında el sıkıştı.

Daha önce prensip anlaşmasına varılan Gökhan Süzen yeni kulübüyle önümüzdeki günlerde 4,5 yıllık sözleşme imzalayacak.
Kariyeri boyunca İstanbul Büyükşehir Belediyespor forması giyen 26 yaşındaki futbolcu, toplam 126 maçta 6 gol kaydetti.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

beckyZWICKY

çok güzel.. açıkcası sevindim bu transfere.. ücrette gayet iyi.. hayırlı uğurlu olsun inşallah!
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

ERHUN

Boş çıkacak. Çok abartıldığını düşünüyorum. Umarım yanılırım.

CR7

AÇIKLAMA:
Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Futbolcu Gökhan Süzen'in transferi için İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulubü ile görüşmelere başlanmıştır.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: ERHUN - Ocak 05, 2013, 20:32:17
Boş çıkacak. Çok abartıldığını düşünüyorum. Umarım yanılırım.

önyargılı olmamakta fayda var.. bugüne kadarda kim abarttı ki.. abartılacak kadar yada cok yüksek beklentiler olan bir oyuncu zaten değil bunuda herkes biliyor.. bekleyip göreceğiz.. ama faydalı olacağını bir çok kişi gibi bende düşünüyorum.. ve az bir maliyete bu transfere kötü bakmak bana garip geliyor.. gidipte fener gibi kaka'larla robinholarla 10 kusur milyon EUROları gözden çıkarıp görüşemiyoruz maalesef durumumuz biraz kötü eskiden gs'de ki gibi.. beklentileri düşük tutmak gerek..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

ERHUN

Adamı bir anda en iyi sol bek yaptı bir çok kişi.
500 bin liraya alacağımız adamın fiyatı 1.5 milyon liraya çıktı sonunda 1.1 milyon liraya aldığımız söyleniyor. Ben abartıldığını düşünüyorum. Kulübümüzün durumunu çok iyi biliyorum o yüzden daha seçici olmamız gerektiğini düşünüyorum. 25-26 yaşındaki asıl mevkisi sol açık olan birini almaktansa, gidip alt ligden veya bundesliga & bundesliga2'den yerli 20-21-22 yaşındaki bir sol beki almayı tercih ederdim.

NoPasaran

Ergün bu adam sol bek degil

Eger sol bek oynarsa eyvah eyvah..

Başarılı bir transfer.  Olcayin yedeği olur. Lazimdi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

Bek oynatacak, hatta 3 bolgede. 3.bolge stoper heralde.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

El Colgado

Fb'li fanatik arkadasimin yorumu.
Cok iyi transfer, ben hasan aliyi alacagimiza bunu alalim istemistim. Frikikleri iyiymis, sol bek oynarmis.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ERHUN

Alıntı yapılan: NoPasaran - Ocak 06, 2013, 02:00:19
Ergün bu adam sol bek degil

Eger sol bek oynarsa eyvah eyvah..

Başarılı bir transfer.  Olcayin yedeği olur. Lazimdi

Oto yazıma kurban gitmişim ;D

Sol bek olmadığını biliyorum, bende onu demeye çalıştım.
Sol bek falan değil ama orada oynatacağını düşünüyorum.

NoPasaran

Ben nedense Samet Aybaba ya fazla Guvenmeye başladım. Ve sol bek için başka bir alternatif yaratacağını düşünüyorum. Belki gökhan Süzen için seyrettigimizden çok daha fazlası vardır.  İnşallah yapılmaz..

Beşiktaşın bence işi ikinci yarı çok daha zor olacak ve 1 transfer yetmez. Nene mutlaka alınması gerekenlerin ancak rakamlar uçuyor yazık günah eskiye dönmezler umarim

:-)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Bu kadar çok konuşulan bir transferi bu fiyata ve transferin ilk gününde bitirmek iyi.

Hayırlı olsun.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

keskinli

hayirli ugurlu olsun
sökügümüze yama olur
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

El Colgado

Borsaya bildirildi, akşam idmanda.