Ana Menü

Mustafa Pektemek idmanlara başladı

Başlatan keskinli, Aralık 17, 2012, 22:01:28

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'de ilk yarının son haftasında oynayacağı Kayserispor maçının hazırlıklarına bir günlük iznin ardından başladı.
BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde teknik direktör Samet Aybaba yönetiminde basına kapalı yapılan antrenmanda, siyah-beyazlı takımın kondisyon ve taktik çalıştığı ifade edildi. Antrenmana ısınma koşuları ile başlayan futbolcuların, 5'e 2 top kapma çalışması ve yarı sahada yapılan çift kale maçın ardından serbest koşular yaparak antrenmanı tamamladığı aktarıldı.
Sakatlığından dolayı uzun süredir saha çalışması yapamayan Mustafa Pektemek'in, takımdan ayrı antrenmanlara başladığı kaydedildi. Tedavilerine devam edilen Fernandes ile İsmail Köybaşı'nın yanı sıra, soğuk algınlığı olan Almeida, kaslarında sertleşme bulunan İbrahim Toraman ve 20 Yaş Altı Milli Takım kadrosunda bulunan Hasan Türk ile Kadir Arı'nın da antrenmana katılmadığı bildirildi.
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Valla gelsin ya. Bazen almeida sakatlanacak diye çok korkuyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

Bi an önce döner insaallah sapasaglam
mutlaka katkisi olur

Banucan

herşeyden önce genç ve bu yolla para kazanıyor
umarım dönüşü muhteşem olur  bekliyoruz seni Mustafa sevindirici haberlerini alarak dikkat et kendine
FEDA

ERHUN

Hemen dönmek için saçma işlere kalkışıp sakatlığı nüksettirmesinde, sapa sağlam dönsün. 1-2 ay geç olsun, sağlam olsun.

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: ERHUN - Aralık 17, 2012, 22:32:44
Hemen dönmek için saçma işlere kalkışıp sakatlığı nüksettirmesinde, sapa sağlam dönsün. 1-2 ay geç olsun, sağlam olsun.

Aynen.

Döndüğünde daha da iyi olursun inşallah.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

dishi_eagle

Alıntı yapılan: NoPasaran - Aralık 17, 2012, 22:12:59
Valla gelsin ya. Bazen almeida sakatlanacak diye çok korkuyorum

ben de almeida hiç sakatlanmayacak diye çok korkmaya başladım. :)

Banucan

Almeida gol atamayıp beni de çıldırtıyor tamam
ama indirdiği toplarıda unutmamalıyız bide onsuzluğu düşünmeli baskımız kesin düşer
FEDA

keskinli

Bu arada durumu iyiye giden Mustafa Pektemek’in martta sahalara döneceği açıklandı.