Ana Menü

Quaresma Gözaltına Alındı

Başlatan keskinli, Kasım 14, 2012, 20:57:51

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Alıntı yapılan: keskinli - Kasım 15, 2012, 14:38:56
Valla sen kendine yakistirabiliyorsan yak kinani,kötü söz sahibine aittir
suc isleyip mahkemelik olan bi adam icin alakasiz bi sekilde taraftarda suc arayanin aklina sasarim
Herkes sizin sevdiginizi sevecek,begendigini begenecek
aksi takdirde ya tribünde sopa yiyecek yada hakaret isitecek
bumudur?

Kına yakmak kötü söz demek. Vay anasını..

Herkes yaksın arkadaş kınasını..

Hiç bir disiplinsizlik yapmamış bir adamı sadece aldığı para için kadro dışı bırakan dünyadaki ilk ve tek kulübüzdür eminim..

Ve gelinen psikolojik sorunlar..

Geçen senelerin bütün yükünü bir adama yıktık vallahi helal olsun ne desek boş..

Bu takım isterse şampiyon olsun, Quareamanın 1 sene oynamaması bence en az 8 trilyonluk kayıptır..

Koysunlar o parayı oraya yada giderken hibe etsinler..Başka türlü haklar helal edilmez
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Ailesiyle birlikte Portekiz'e giden ve bir polisle yaşadığı olaydan sonra kelepçeli hâliyle görülenen Ricardo Quaresma, Türkiye'ye döndü.
Lig TV, futbolcunun Atatürk Havalimanı'ndan giriş yaparken eşi ve çocuğuyla beraber görüntüledi. Q7'nin keyifsiz hâli gözlerden kaçmadı.
Ülkesinde polise saldırmakla suçlanan Portekizli yıldızın avuktatı, savunmasını hazırlamak için mahkemeden ek süre istediği kaydedildi. Ülkesinde mahkemeye çağırılan futbolcunun, kendisinin katılmayıp mahkemeye avukatını yolladığı bildirildi.
Quaresma'nın Avukatı Marco Antao'nun, savunmasını hazırlamak için 30 gün süresinin olduğu kaydedildi.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

Hapis çıkmaz burdan.
Kabahatler kanunundan idari para cezası öder.

El Maestro

Yazılanları baştan sona okudum ..

Kendini bitiriyor başka birşey değil, kendi eden kendi bulur hesabı ..

Bu yüzden hiç üzülmedim ..

Ayrıca kına olayıda bencede ayıp olmuş ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Ersin Develi

Kına konusunu açıklamama rağmen hala ısrarla üzerinize almak için yer arıyorsunuz.
Bazı yöneticiler kınadan fazlasını hakediyor ya neyse.
Emin olabilirsiniz ki benim kına yaksınlar demem sizin "Quaresmasporlular" "Quaresmacılar" demenizden daha ayıp değil.
Sizin mantığınıza göre hiç bir oyuncuyu savunmayacağız.
Yarın Fernandessporlu oluruz öbür gün Necipsporlu.
Bi laf vardır biz kırk kişiniz birbirimizi biliriz. Az çok biliriz birbirimizi buna rağmen burada Quaresmayı savunanları mimliyorsanız,bence ayıp kavramını bir daha düşünmeniz gerekir.

ilhan mansız_melis

Şu adam bizden gittikten sonra inşallah çok başarılı olur ya.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.