Ana Menü

McGregor şaşırttı

Başlatan keskinli, Kasım 11, 2012, 19:32:48

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

Sezon başında Glasgow Rangers'tan transfer edilen İskoç kaleci Allan McGregor'un Bursaspor karşısındaki performansı büyük hayal kırıklığı yarattı.

Teknik heyetin Ospina’dan yana tavır koymasına rağmen, alternatif olarak transfer edilen tecrübeli eldivenin hataları Samet Aybaba’yı çıldırttı. İskoç kalecinin yaptığı hataların ardından Beşiktaş’ta tüm gözler yedek kaleci Cenk Gönen’e çevrildi.
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

melankolizm

- Cenk kadar ekstra bir kurtarış yaptığını görmedim.. topu oyuna sokması filan geçtim abi tutulcak topu tutuyor sanki sadece. ekstra bir kurtarışı yapabilir diyemiyorum. Cenk uzaktan iyi yer maşallahı var ama bazı teke teklerde ve %100 lük gol pozisyonu diyebileceğimiz anlarda refleksini konuşturuyordu ...

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

keskinli

cenke güvenseydik keske diyecegim ama bursaspor macindaki hatalari cenk yapsaydi neler olacaginida tahmin ediyorum

El Colgado

Mc Gregor iyi kaleci bence.
Dünyanın en iyi kalecisi denilen Casillas ve Neuer'de bomba goller yiyorlar.
Bu hafta Arteta son dk'da penaltı kaçırdı maç içinde de rakibe penaltı kazandırdı şimdi biz Arteta'ya kötü dersek haksızlık olmaz mı?
Geçen yıl Mc Gregor transfer etmek isteseydik 5-10 arası bonservis isterlerdi.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

keskinli

onu kötüledigimden degil,zaten buna karar vermek icin biraz zaman gecmesi lazim
aksi takdirde febenin sonradan alman milli takiminin kalecisi olan enkeyi ilk macta yaptigi hatadan dolayi kovmasina benzer
genel anlamda diyorum
hani herkesten fedakarlik bekledigimiz bi sezonda,bir sürü gence ve "ucuz" futbolcuya güvendigimiz bi dönemde cenkle devam edebilirdik

El Colgado

Yine aynı şeyi yazma gereği duydum.
Geçen yıl 5-10 m€ verip alabileceğimiz kaleciyi bedavaya aldık, bence bu başarıdır.
Mc Gregor'da ritmini bulur inşallah.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

NoPasaran

Runjeye neler dendi giderken herkes üzüldü..

Gregorun iyi kaleci olduğuna inanıyorum

Ama şu ana kadar ektra hiç bişey yapmadı buda gerçek..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net