Ana Menü

Ricardinho satışları tavan yaptırdı

Başlatan eRe, Mart 21, 2007, 12:39:56

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Taraftarların kulübün resmi ürünlerine olan ilgisi, futbol takımlarının başarısıyla doğru orantılı olarak artıyor. Bunun son örneği Beşiktaş Kulübü'nde yaşanıyor. Hayal kırıklığıyla geçen ilk yarıda kulübün resmi lisanslı ürünlerinin satışında gözlenen durgunluk, takımın toparlanmasıyla birlikte yerini patlamaya bıraktı. Tabii bu gelişme de, doğal olarak yönetimde büyük sevinç yarattı. Kartal Yuvası olarak adı değiştirilen mağazalara taraftarlar adeta hücum ediyor.

Bobo yakın takipte
En çok ilgi ise, Ricardinho ve Bobo'nun formalarına gösteriliyor. Taraftarın, bu ikiliden sonraki tercihlerini de yabancılardan yana kullanması dikkati çekici. Rico Paşa ve Bobo'yu, Delgado ile Nobre imzalı formaların satışları izliyor. Yetkililer, formaların yanı sıra baharın erken gelmesi ile birlikte eşofman ve mevsimlik diğer spor ürünleri satışında da gözle görünür bir artış olduğunu dile getiriyor. Bu dönemde 12 milyon dolarlık bir ciro hedefleniyor.

Kaynak : Fanatik
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

unicorn

Formalardan glen parayla iki tane daha Ricardinho alınır :)
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

carsi52

valla benim formamda bişe yazmıyo ama yazdırırsam ricardinho-delgado-bobo arasında kalırım :D
Bölünür senin için uykular!

cmcpgc

maşallah ya
bende yazdıracak olsam bobo yazdırırdım kesin:)
Bu vatan askiyla büyüdük biz anam
Sahip olamaz ki topragima düsman !
Binlercemiz öldük, yine de ölürüz
Yildiramaz kimse iste son sözümüz !

eRe

ee ya golumuzu atan bobo yazdırılır ya da gollerı attıran rıco :D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

alper_1903

Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

musti

Delirdik

| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

freedom forever

paramız mı var forma almaya :D evde zeytin yok bir de formamı alıcam ben beşiktaş sevgisini yüreğimde taşıyorum
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

CooLDumaN

Alıntı yapılan: bolşevik - Mart 23, 2007, 21:46:23
paramız mı var forma almaya :D evde zeytin yok bir de formamı alıcam ben beşiktaş sevgisini yüreğimde taşıyorum
Yürübe ahmet kım tutar senı :D
Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

freedom forever

Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

Anarchy*

BjKli_10-ur

Valla formamda benim ismim yazıyo  :)
Sensiz geçen günlerin ...

aydın_ç@rşı

busene şampiyonuz arkadaşlar hayırlı olsun beşiktaşımıza  bu alemde kral  Ç@RŞIIIIIIIII ULANNN ZORUNUZA GİTMESİN :bjk :bjk
isteyen gider hiç farketmez biz burdayız  not ç@rşııııııııııı