Ana Menü

Oynamadan 400 bin euro kazandı

Başlatan eRe, Mart 21, 2007, 12:37:28

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Siyah beyazlılar'ın gözden çıkardığı Kleberson anlaşması gereği bu sezon forma giymeden tam 400 bin euro aldı.

Kleberson, Beşiktaş ile yaptığı yıllık 1.6 milyon euroluk garanti anlaşma nedeniyle, sakat olsa da, kadroda yer almasa da para kazanmaya devam ediyor. İkinci yarının başından itibaren 8 haftadır Beşiktaş'a hiçbir katkısı olmayan Brezilyalı futbolcu 1 dakika bile forma giymeden 400 bin euro kazandı. Kleberson'un yer almadığı her maçta yaklaşık 50 bin euro hesabına yatmaya devam ediyor. Geçen hafta idmanda omzundan sakatlanan Beşiktaşlı futbolcu 1 ay daha sahalardan uzak kalacak. Bu arada Erciyesspor'u 1-0 yenerek şampiyonluk iddiasını sürdüren Beşiktaş'ta, futbolculara verilen 2 günlük izin bugün bitiyor. Siyah-beyazlı kulüp 26. haftada deplasmanda Gençlerbirliği ile yapacakları karşılaşmanın hazırlıklarına bugün yapacakları antrenmanla başlayacak.

Kaynak : Sabah
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

mertcan

işte beşiktaş bu yüzden borç batağında...

carsi52

ohhh adam oynamadan para kazanıyo var mı böyle adalet.
Bölünür senin için uykular!

musti

BÖYLE BELEŞCİ ADAMLARI BURADA TUTUYORLAR YA HELAL OLSUNN.!!!!

Delirdik

yemin ediyorum yaa ben böyLe haksız bir para aLsam
o parayı harcamaya utanırım ya

yazık sana bağLanan umutLara
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

2 dia 2 muerto

Ulan Kaka nın babası zengin adam içindeki futbol askından oynuyor be.

gözzde_bjk

eeee bole yonetıcılerımız oldugu muddetce  daha cokk para yedırırız bız mıllete.sırf goz boyamak ıcın acele yapılan transferler boş mukavele ımzalatmalar tıganaya 2.lıge dahı verılen prımler bunların ustune daha cokk borc oderız adam gıbı sozlesme yapmayı bılmeyen adamlar oldugu muddetce!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

freedom forever

şu takıma artıq aklı başında bir yönetici gelsin yoksa sonumuz galatasaray dan beter olucak
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

yuNuS1903

yaa klebersonu satamıyoz atalım takımdan yaa boşu boşu para gidiyorr

keskinli

böyle isimleri türkiyeye getirmek icin mecburen böyle paralar ödeyeceksin.yoksa kimse gelmez türkiyeye!!
biz taraftar olarak sucsuzmuyuz bu konuda?biz bagirmadikmi,illede yildiz oyuncu isteriz diye??
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

yuNuS1903

yıldız futbolcu istedik tamam da ben klebersonu yıldız oyuncu diye görmuyorum  ya siz yıldız oyuncu diye göruyormusuuz yonetim gitti aldın yılzdız oyuncu diye??!!!

eyup1903

biz bedavaya oynamaya razıyız adamlara bak yaaa

ne güzel istanbul be