Ana Menü

paşalar gibiyim

Başlatan 1903bjk, Mart 21, 2007, 11:41:37

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1903bjk

Paşalar gibiyim

Rico Paşa, Beşiktaş'ı tercih ederek en doğru kararı verdiğini belirtti ve ekledi: Jübilemi burada yapacağım.

En başarılı futbolcu!
Önceki akşam Serencebey gazetesinin düzenlediği özel gecede en başarılı futbolcu ödülünü alan ve duygulu anlar yaşayan Ricardinho FOTOMAÇ'a konuştu. Brezilyalı futbolcu "Türkiye'de hayatımın en mutlu günlerini yaşıyorum. Burayı tercih ederek hayatımın en doğru kararını vermişim. İyi ki Brezilya'ya kadar özel uçağıyla 
gelen Arap şeyhinin astronomik teklifini reddetmişim. Türkiye benim ikinci vatanım oldu. O kadar mutluyum ki anlatamam" yorumunu yaptı.

Kartal'ın bir parçasıyım
Beşiktaş'ta her geçen gün yeni ve kendisini mutlu eden bir sürprizle karşılaştığını söyleyen Ricardinho şöyle devam etti: "Bir gün Papa ile yan yana gelebiliyor, diğer gün seyirci tarafından ödüllendiriliyorum. Bugün de camia tarafından ödüllendirildim. Bunlar onur verici şeyler. Beşiktaş'ın bir parçası olduğumu hissediyorum. Eğer şartlar uygun olursa 3-4 yıl sonra futbolu da burada bırakmak istiyorum. Umut ediyorum ki kalan maçlarımızı kazanıp, bu yıl şampiyon olacağız."

Helal olsun sana ricardinhooo :bjk2 :bjk2 :bjk2 :bjk2 :bjk2
FORZA BEŞİKTAŞ

canmert

valla ricardinho çok haklı adama paşa gibi davranıyoruz o da bu davranışı hak ediyor
jübilesini bizde yapmak istemesi sevindirici bir durum

carsi52

evet doru gazetede okudum bugün.Helal bea rico paşam benim.
Bölünür senin için uykular!

keskinli

ancak türkiyede futbolcular bu kadar göklere cikarilir,dolayisiyla türkiyede mutlu olmasi cok dogal.
ama türkiyede adami cok cabukta yerin dibine atarlar,bakalim o zamanda türkiyeyi sevecekmi :)
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

alper_1903

insallah biraz daha istikrarli olur her mac iyi oynar

oynamazsa bile herzaman basimizin üstünde yeri oldugunu düsünüyorum
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

mdc

Hadi bakalım.
1 2 sene sonra fikrini değiştirmede :)
HAYATTA BEŞİKTAŞ

ist.hatirasi/3-4

paşa o hangi pasa gitmek istemişki herkes yerinde durmus:D gitmez
YÖNETİM İSTİFA !!!

Delirdik

yerin dibine anca basın sokar, mücadeLe ettikten sonra.. en büyük kazmada oLsa bu tribünün kaLbinde yeri oLacaktır
niye fikir değiştirsin

i love you rico (:
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

musti

GERÇEK BEŞİKTAŞ AŞKINI YAKALAMIŞ RİCO PAŞA...BU SEVGİDEN ÇIKIŞ YOK O KADAR.!!!!!!!!!!!!!!!!!

gordu87

nasıl geldik birgün öyle gideceğiz..
beşiktaşlı doğduk beşiktaşlı öleceğiz..

yigit_izmitli

çok abartıyoruz adama okadar para verildi yapıcak tabiki bu hareketleri

aynı futbolu deplasmanlarda da oynasa keşke ozman haklı olarak dahada değer verilir

keskinli

Alıntı yapılan: CradLeStoNe - Mart 21, 2007, 21:18:49
yerin dibine anca basın sokar, mücadeLe ettikten sonra.. en büyük kazmada oLsa bu tribünün kaLbinde yeri oLacaktır
niye fikir değiştirsin

i love you rico (:
bu eskidendi maalesef .bakin bakiye elinden gelen herseyi yapiyor ama her yenilgide,sucsuz olsa bile suclu ilan edikliyor.
bu forumda ve diger besiktas forumlarinda inanilmaz hakaretler edilmedimi bakiye?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Delirdik

bakiye kırmızı güLLerde veriLdi, runje ye çıkıLan destek kimseye çıkıLmadı

tamam abi, üstüne geLindi doğrudur ama buna karşın tam tersi motive etmek isteyenLerde az değiLdi tribünLerde ;)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

husoeagle

ona gidersek eğer şampiyonlar liginde çok ihtiyacımız olacak

kurtcobani

benm hatırladıgım bi kac isim var rico nun da onlar gibi anılacagını düşündüğüm
jübilsesini bzimle yapmak istemesi sevindirici