Ana Menü

Beşiktaş'a genç kaleci

Başlatan keskinli, Eylül 04, 2012, 21:08:04

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

PTT 1. Lig takımlarından Çaykur Rizespor, alt yapısından yetişen genç kalecisi Emre Tali'yi Beşiktaş Kulübü'ne verdi.

Rize Gazeteciler ve Muhabirler Derneği'nde gazetecilere açıklama yapan Tali, Beşiktaş Kulübü ile 3 yıllık sözleşme imzaladığını, bunun için çok mutlu olduğunu söyledi.

Çaykur Rizespor'a vefa borcu olduğunu belirten Tali,''Bana güvenip takıma dahil ettiler. Bana olan güvenlerini boşa çıkarmayacağımı umuyorum. Beşiktaş'ta kalıcı olmak istiyorum. Ama tabi ki Çaykur Rizespor'a da gönül veriyorum. Sonuçta burada doğdum, büyüdüm. Çaykur Rizespor'da yetiştim ve oynadım. Burada yetiştiğim için, içimde Beşiktaş'ta uzun yıllar oynadıktan sonra Çaykur Rizespor'da da oynama isteği var. Beşiktaş'a gittiğim için çok mutluyum. İnşallah hakkımda hayırlısı olur'' dedi.

Tali, Beşiktaş kulübüyle görüşmelerinin bir yıldır devam ettiğini belirterek, ''Son bir aylık dönemde daha yakın temaslar oldu. Çaykur Rizespor Başkanı Metin Kalkavan bey eğitimimi de düşündüğü için transferimin benim için iyi olacağını söyledi. Ben de eğitimime İstanbul'da devam etme kararı aldım. Okulu bırakmayı düşünmüyorum. Okul benim için hemen hemen futbolla aynı değerde'' diye konuştu.

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

Hayırlı olsun da neden 3 sene önceki formayı giydirmişler acaba ?
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

keskinli

belki kendi formasidir,yada herhangi bi taraftarimizdan ödünc almislardir :)
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ERHUN

Alp Erdem

eRe

19 yasındaymıs sanırım ntv oyle dıyor
www.erdemeksi.com