Ana Menü

4 Askerimiz Daha Şehit Oldu!

Başlatan unicorn, Ağustos 22, 2012, 22:55:24

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

unicorn

Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde öğle saatlerinde çıkan çatışmada 4 asker şehit oldu, 6 asker de yaralandı.

Hakkari'nin Şemdinli ilçesine bağlı Bağlar ile Zorgeçit köyleri öğle saatlerinde çıkan çatışmada 4 asker şehit oldu, 6 asker de yaralandı.

Güvenlik güçlerinin arazi arama tarama sonucunda daha önce PKK'lılar tarafından yola döşenen patlayıcının, askeri konvoyun geçişi sırasında patlaması sonrasında bölgede çatışma çıktı. Çatışmada 4 askerin şehit olduğu, 2 askerin de yaralandığı öğrenilmişti. Ancak daha sonra yaralı sayısının 6'ya çıktığı haberi geldi.

Bölgede operasyon devam ediyor.

Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'ne bağlı Bağlar ile Zorgeçit köyleri arasında askeri konvoyun geçişi sırasında öğle saatlerinde patlama meydana gelmişti.

Patlama, öğlen saatlerinde Şemdinli İlçe merkezine yaklaşık 20 kilometre uzaklıkta bulunan Bağlar ile Zorgeçit köyleri arasında meydana geldi. PKK'lılar tarafından yola döşenen patlayıcının, askeri konvoyun geçişi sırasında patladığı belirtilirken, yaşanan olayla ilgili yetkililer tarafından henüz bir açıklama yapılmadı. Patlamanın ardından ise Yüksekova'ya yönünden 2 kobra tipi helikopteri ile Derecik bölgesinden zırhlı araçların bölgeye gittikleri gözlendi.

HAKKARİ KORUCU DERNEĞİ BAŞKANI KAÇIRILDI

Hakkari Korucu Derneği Başkanı Sadi Özatak ve beraberinde bulunan bir kişinin PKK mensupları tarafından kaçırıldığı doğrulandı.

İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in Hakkari'ye geldiği akşam kayıplara karışan Hakkari Korucu Derneği Başkan Sadi Özatak'ın, Mezran ve Bağlar Mahallesi ulaşımını sağlayan Katremas Köprüsü civarında yolunu kesen PKK mensupları tarafından kaçırıldığı iddia edilmişti.

Korucu Derneği Başkan Sadi Özatak ile yanında bulunan Musa Temel isimli bir kişinin kaçırıldığı doğrulanırken, daha önce Özatak'ın Yeni Mahalle'de bulunan evinin önündeki aracı yakılmıştı.

BDP'Lİ VEKİL BÖLGEDE MAHSUR KALDI

Bölgede bulunan BDP Hakkari milletvekili Esat Canan da Twitter'dan bölgede mahsur kaldığını duyurdu. Canan, "Şemdinli'ye bağlı Derecik bölgesine giderken etrafta meydana gelen çatışmalar sebebiyle mahsur kalmış bulunuyorum", "Bölgeden çıkışımıza izin verilmiyor" diye yazdı.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

ERHUN

Suriye, Myanmar falan derken bu haberler gündeme gelmez yine. Baksanıza FSM'deki çalışma sona ermiş, bir çoğu için bu haber daha önemli.

NoPasaran

Şehit haberlerinin anlamı bile kalmamaya başladı..

Bunun sebebi nedir bilmiyorum

Açıkcası ekonomik sıkıntılar ülke gündeminden insanların uzaklaşmasına neden oluyor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

her gün bedavadan ölmeye devam ediyor evlatlar.. Kimse kusura bakmasın böyle gittiği sürece cocugum olursa askere göndermem.. Hangi ananın oğlu hakediyor böyle ölmeyi ya.. Güle oynaya eğlencelerle askere gönderiliyor cocuklar ama her gün tabutla gelmeye devam ediyor o cocuklar.. Açılım diye diye o kadar açtılar ki bizi.. o kadar şey yazasım var ki.. küfrümü bile haketmiyorlar..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

NoPasaran

Ölen asker sayısı milyonda 1

Ancak korkan asker sayısı %90 belkide..

Çok zor be..

Hiç terör yokken nöbet tutarken bile ürkerken şimdi çok zor..

Küfürle bombayla bu iş olmuyor arkadaş..

Malesef AKP hükümetide radikal kararlar alamadı ve son 15 yılın en kötü terör yönetimini sergiliyor..

Artislik yaptığı zaman mayın patlıyor bunu artık anlamak lazım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

DIABLO

Kükremiş sel gibiyiz bendimizi çiğner aşarız demesini beklerdim ...
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

ERHUN

Beytüşşebap'da 10 şehit var.

Artık ben bir şeyler yazmaktan bıktım.

IL Capitano

Belkide Cimhuriyet tarihinin en aciz dönemini yasiyoruz. Artik uyanin memleketimin manipule edilmis insanlari , uyanin lutfen.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Cem kim nasil uyansin

Ntv
Cnn
Haberturk
Sky turk
Kanal a

Ya bak yeter

Baska sayayimmi..

Haber kanallari bile uyuyor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

Ben anlamıyorum bu olayları bu kadar kansız şeref yoksunu olamaz insanlar.
Pkkyla kucaklaşıyor sanarsın doğal bişey hala millet vekili
öyle millet vekiline tükürürüm ben.
Ne saçma sapan ne gereksiz ucuz karaktersiz varsa hepsi el üstünde.
Nasıl insanlarsınız siz yahu
Allah belanızı versin.
Kahretsin sizin gibileri.
Haram zıkkım olsun verdiğim vergiler kursağınızda kalsın.
Hain sağ oldukça vatan sağ olmaz yahu
kimsenin umrunda değil sabah haberi okudum internette
bir tane haber kanalında bahsedilmiyor. sanki çiçek ezdiler.
Bu kadar çabuk mu alıştınız noldu
Yazıklar olsun.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

eRe

.bız rahat uyuyalım dıye mı bunca sehıt .bence hayır.bırılerı dusman kazanmayı cok sevdıgı ıcın bunca sehıt...daha dun 432 terorıst serbest bırakıldı nasıl rahat uyusun kı mehmetcık...
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Devrim yapilmadan bu kanlar durmaz..

Klasik olacak ama 12 Eylul darbesinden bugun yasanan surece kadar hersey koordineli sekilde gidiyor..

Amerika ve onun yandaslari memleketten.gitmedigi surece, halk buna dur demedigi surece bu kan durmaz.

Cok bisey demiyorum. 90 dk bir futbol maci yerine su belgeseli izleyin. LUTFEN..90 dk suruyor..Bir derbi mcadelesi kadar guzel anlatiyor herseyi..

http://www.youtube.com/watch?v=xssmTGV1WPs&feature=youtube_gdata_player

Su an icerde bulunan Generallerin Aydinlarin Amerika hakkindaki goruslerini dinleyin,sonra bugun olan teror olayini yeniden yorumlayin
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Alıntı yapılan: NoPasaran - Eylül 03, 2012, 11:27:58
Cem kim nasil uyansin

Ntv
Cnn
Haberturk
Sky turk
Kanal a

Ya bak yeter

Baska sayayimmi..

Haber kanallari bile uyuyor

Haklisin Volkan. Bitmeyen bir uyku. Simdi devrim diye filan yazicaz, yetkililere elestirecegiz, dokunucak sempizanlarina. Neyse.

Allah rahmet eylesin.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

El Maestro

Alıntı yapılan: NoPasaran - Eylül 03, 2012, 16:16:02
Devrim yapilmadan bu kanlar durmaz..

Klasik olacak ama 12 Eylul darbesinden bugun yasanan surece kadar hersey koordineli sekilde gidiyor..

Amerika ve onun yandaslari memleketten.gitmedigi surece, halk buna dur demedigi surece bu kan durmaz.

Cok bisey demiyorum. 90 dk bir futbol maci yerine su belgeseli izleyin. LUTFEN..90 dk suruyor..Bir derbi mcadelesi kadar guzel anlatiyor herseyi..

http://www.youtube.com/watch?v=xssmTGV1WPs&feature=youtube_gdata_player

Su an icerde bulunan Generallerin Aydinlarin Amerika hakkindaki goruslerini dinleyin,sonra bugun olan teror olayini yeniden yorumlayin

Bu gece kesin izlicem abi bunu ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

http://www.youtube.com/watch?v=AVIaLIJ-wEU&feature=youtube_gdata_player

Reziilige bak

BURASI TURKIYE..

PKK CENAZESI YAPILIYOR...

Askerler bayragi kaciciriyor iceri..

RESMEN BITMISIZ
Aşk bu Aşk !

volkanca.net