Ana Menü

Batuhan'la ilgileniyoruz

Başlatan keskinli, Ağustos 13, 2012, 17:46:13

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Batuhani zerre sevmem ama abartiliyor hersey

noluyor yahu.

Adam oynarsa cikip.sevinmeyecegiz mi

twitter cok kotu biryer cidden
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Alıntı yapılan: NoPasaran - Ağustos 14, 2012, 12:01:55
Batuhani zerre sevmem ama abartiliyor hersey

noluyor yahu.

Adam oynarsa cikip.sevinmeyecegiz mi

twitter cok kotu biryer cidden

Facebook o kadar değil ama twitter gerçekten çok boş bir yer bence.
Önüne gelen gazeteci, önüne gelen yorumcu ne bileyim her gün gördüğün adamlar twitter da bambaşka birileri oluyor.
Twitter'a girsem mi düşünüyordum, futboldan zerre kadar anlamayan ve takip etmeyen bir tanıdığımın twitterda hem koyu taraftar hem sağlam futbol izleyicisi hem de futbol yorumcusu olduğunu gördüğümde girmeme kararı almıştım.

Vee tabii ki gol atarsa herkes sevinecek. Kimlere 2'nci şanslar veriliyor, 17 yaşında hata yapmış şuan 21 yaşında olan birine mi şans verilmeyecek, verilmelide.

Ersin Develi

Doğan çocuk belli olurmuş derler
17 yaşında hata yapması normal değil anormal bir durum,gitsin Necip'i Muhammed'i örnek alsın.
Necip metrobüsle idmandan giderken,Bar'da Batuhan'ın kafasında şişe kırıyorlardı

Banucan

FEDA

El Maestro

Ben herkesin aksine olumlu bakıyorum bu transfere ..

Batuhan yetenekli bir oyuncu, olurda davranışlarını düzeltip oynarsa süper olur oynamazsada kendi bilir bişey kaybetmeyiz bence .. Saçma sapan yabancıları alacağımıza hiç olmazsa Batuhan'a şans verilsin bence daha iyi ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

SchekiLL

iyi oldu bence artık bi daha aynı hataları yaparsa türkiyede barınamaz bence kimse oynatmaz onu.bence iş yapar bu bnm görüşüm.
EMRE İNCE . . . !