Ana Menü

Kayserispor - BEŞİKTAŞ | 21:30 | Hazırlık Maçı | Dsmart

Başlatan NoPasaran, Ağustos 10, 2012, 11:27:21

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ilhan mansız_melis

Bobo'yu sarı kırmızı forma ile görmek de varmış.  :-\
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Beşiktaş Teknik Drektörü Samet Aybaba, ''Biz takım oyununu sahaya yansıtmak için kurgulanmış bir takımız'' dedi.

Kayserispor ile Beşiktaş arasında yeni sezon hazırlıkları kapsamında oynanan karşılaşma sonrası Aybaba ile Kayserispor Teknik Direktörü Şota Arveledze basın toplantısı düzenledi.  Maçla ilgili açıklamalarda bulunan Aybaba, transfer çalışmalarının sürdüğünü ve bir yabancı oyuncuyla görüştüklerini açıkladı.

1-1 biten maça kötü başladıklarını belirten Aybaba, şunları kaydetti:

''Oyuna çok kötü başladık. İyi konsantre olamadık, çokta kötü bir gol yedik. Sahanın belki de en kısa oyuncusundan kafa golü yedik. Bu nedenle toparlanma süreci gecikti. Ama sonrasında gerçekten ne yaptığını bilen, çabuk oynayan, hücum etmeyi düşünen bir takım ortaya çıktı. Özellikle oyunun ikinci yarısında daha da gelişti.''

Oyuncularını maçta gösterdikleri mücadeleden dolayı kutlayan Aybaba, şöyle devam etti:

''Hep söylüyoruz biz takım oyununu sahaya yansıtmak için kurgulanmış bir takımız. Daha çok koşacağız, daha çok mücadele edeceğiz. Formamızın hakkını daha çok vereceğiz, daha çok terleyeceğiz. Başarabilmek için bu özellikleri ön plana çıkarmak lazım. Bütün oyuncularımız çok kaliteli. Ama biliyorsunuz günümüzde futbol koşarak oynanan bir oyun haline geldi. Ligin başlamasına bir hafta kaldı. Bize özellikle ikinci yarıdaki oyun büyük moral verdi.

Transfer çalışmaları hakkında da bilgi veren Aybaba, bir yabancı oyuncuyla görüşmelerinin devam ettiğini sözlerine ekledi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Alp Erdem

kayseriyle yaptığımız en son maçta yine 2. dakikada atmışlardı.

ERHUN

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Ağustos 11, 2012, 22:48:49
Bobo'yu sarı kırmızı forma ile görmek de varmış.  :-\

€ 1.800.000 yıllık maaşı kim verse oraya giderdi. Allah'ın paragözü, az daha fazla versek dansöz kıyafetiyle oynardı.

saldır beşiktaş

Takımın en büyük kozu orta saha olacak gibi.
Fernandes, Olcay, Oğuzhan 3'lüsü bir aksilik yaşamazsa kolay, kolay hiçbir takıma teslim olmayız.
Bir de iyi bir bitirici lazım.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

K.D

bence orta sahayı bozupta hiç macera aramaya gerek yok veli-fernandes-olcay-oğuzhan 4 lüsü daima birlikte olmalı.
çüünkü 4 ü bir arada oynayınca bir yerde sabitlenip kalmıyorlar sürekli tamalıyorlar mesela veli sola geçiyor oğzhan defansa yaklaşıyor,fernandes geri geliyor olcay ortaya griyor falan çok güzel oluyor bence :)
ayrıca sağ bektede bence hilbert,m.akgün den başkası oynamasın stoperler zaten escude,sivok sadece sol bek değişir bu takımda  bir de almeidanın partneri gerisine dokunma hocam hele sakın o toramanı mecbur kalmadıkça stoper dışında bir yerde oynatma :)
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ERHUN

Sol bek değişmeli olur, forvet değişmeli olur bence. Forvette şu adamı direkt ilk 11'e yazarım diyeceğim bir adam yok benim. Bu arada Toraman defansif orta saha oynatıldığında geçen sene fena olmamıştı, arada öyle şeyler dener Samet hoca.

RCA

bilmiyorum da lazovic iyi bir tranfer olacak gibime geliyor gelirse.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.