Ana Menü

Quaresma "Bana yapılanlar utanç verici"

Başlatan NoPasaran, Temmuz 26, 2012, 17:12:53

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

K.D

QUARESMA SAHTEKARLIK YAPIYOR
Beşiktaş Futbol Şubesi Sorumlusu Deniz Atalay, Kartalbakisi.com'a önemli açıklamalarda bulundu. Atalay, Quaresma'nın açıklamalarının gerçeği yansıtmadığını, oyuncunun sahtekarlık yaptığını söyledi.

Atalay yaptığı açıklamada;

''Quaresma'nın yaptığı sahtekarlıktan başka bir şey değil. Ücret konusunda yalan söylüyor. Biz kendisine gidip ücretini 2 milyon euroya indir, sözleşmeni 2 yıl daha uzatalım dedik. Ama o bir kuruş bile indirime gitmedi aksine 3 gün sonra paramı verin diye ihtar çekti. Kimse söylediklerine bakmasın tamamen tribüne oynuyor. Adamla konuşuyorsun kulübün içinde bulunduğu zor durumu anlatıyorsun ama o gidiyor 3 gün sonra paramı verin diye ihtar gönderiyor. Yarım saat malzeme verilmiyor demiş, hiç olabilir mi öyle bir şey? Söyledikleri gerçek dışı şeyler. Quaresma'nın bu yaptığı tamamen tribüne oynamak. '' şeklinde konuştu.

Kaynak: Kartalbakışı Özel Haber
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

Guti ORÇ.

CR7

Alıntı yapılan: K.D - Temmuz 26, 2012, 17:44:52
QUARESMA SAHTEKARLIK YAPIYOR
Beşiktaş Futbol Şubesi Sorumlusu Deniz Atalay, Kartalbakisi.com'a önemli açıklamalarda bulundu. Atalay, Quaresma'nın açıklamalarının gerçeği yansıtmadığını, oyuncunun sahtekarlık yaptığını söyledi.

Atalay yaptığı açıklamada;

''Quaresma'nın yaptığı sahtekarlıktan başka bir şey değil. Ücret konusunda yalan söylüyor. Biz kendisine gidip ücretini 2 milyon euroya indir, sözleşmeni 2 yıl daha uzatalım dedik. Ama o bir kuruş bile indirime gitmedi aksine 3 gün sonra paramı verin diye ihtar çekti. Kimse söylediklerine bakmasın tamamen tribüne oynuyor. Adamla konuşuyorsun kulübün içinde bulunduğu zor durumu anlatıyorsun ama o gidiyor 3 gün sonra paramı verin diye ihtar gönderiyor. Yarım saat malzeme verilmiyor demiş, hiç olabilir mi öyle bir şey? Söyledikleri gerçek dışı şeyler. Quaresma'nın bu yaptığı tamamen tribüne oynamak. '' şeklinde konuştu.

Kaynak: Kartalbakışı Özel Haber

bu atalay denen şahsın taraftarı düşman etmeye çalışmadığını,tribüne oynamadığını nasıl bileceğiz?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

K.D

işte sorun bu 2 sinden biri yalan söylüyor,bu kesin ama hangisi? açıkcası ben 2 sine de güvenmiyorum ama o q7 nin en önemli anlarda BEŞİKTAŞIMI yapayalnız bırakması ona çok çok daha az güvenmemi sağlıyor.
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

NoPasaran

2 milyona oynarim de bombayi birak o zaman q7..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

Az önce facebookta bi arkadasım Q7'nin çakma hayran sayfalarından birinin bi fotoğrafını paylaşmış.

Sırf Quaresma gönderiliyor diye Samet Aybaba'yanın anasından bacısına, ağzından bilmem neresine kadar sövmüşler, koymuş geçmişler. Beşiktaş'ın şerefiymiş Q7.

Üstüne benzin döküp yakasım geliyor bu isim tutkunlarının.

Faydalıdır faydasızdır artık gerçekten bunu tartışmak istemiyorum. Bir futbolcu için yapılanlar canımı sıkıyor.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

[KralKartal]

Quaresma hakli haksiz, Yonetim hakli haksiz, bunu birakalim, futbolcu gelir gider, ama yok Quaresma = Besiktas demek nedir?

Baskana söv, Aybabaya söv, digeri Quaresmaya sövüyor, bir digeri basina gider yapiyor, bir digeri daha Demirörene ana baci salliyor,
yani millet dagilmis, etrafa salliyor, kim hakli kim haksiz simdi?

Para olsa, kimse gondermez Quaresmayi, onun alacagi parayla, Besiktas transferlerin hepsini yapar.. Maglum yok iste kaynak, para.
Olmayan parayla nasil bu denli fazlaca para alan birini takimda tutabilirsin ki?
Sanki Quaresma var diye forma yok satiyorda, sanki inonu full cekip, kombine satislarinda rekor kiriyoruzda..Geciniz
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Samet Aybabanın tutumuda yanlış..

Fikret Ormanın tutumuda yanlış..

Quaresmanın ihtar çekmesi yanlış..

İbrahim Altınsayın sahtekar demesi yanlış..

Yanlış oğlu yanlış yani..

Bunları basına bu kadar düşürmekte çok yanlış..

Bildiğim tek şey var

Elinde bomba ile lige girecek bir Beşiktaş var..

Herşey kötü giderse küfür ettiğimiz gitsin dediğimiz Quaresma o statta bu sefer Spartcus edalarıyla yankılanır..

Buda senaryoda uzun sürecek bir senaryo değil

10. HAFTADA ortaya çıkabilir

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

Şu an gönüllü ya da para karşılığında Beşiktaş'ta görevde olan kimsenin eleştirilmemesi gerektiğini düşünüyorum.
15. olsak da koymaz bana. Satılmasın kulüp o yeter bana. Önce bi taraftar adam olsun da sahip çıksın takımına.
Fenere FEBE, Galataya GaySe demekle taraftar olunmayacağını, büyük camia olmanın ne demek olduğunu öğrenmemiz gerek.

unicorn

Bazı şeylerin aile içinde kalması lazım.

Beceremiyorsan eğer bunun sonucu çok farklı olabilir.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

El Maestro

Alıntı yapılan: Brestgerfich - Temmuz 26, 2012, 22:08:32
Üstüne benzin döküp yakasım geliyor bu isim tutkunlarının.

Al benden de o kadar ..  :ok
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ilhan mansız_melis

Her şeye rağmen üzülüyorum Quaresma'ya.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

NOuma, Mansiz, Quaresma sesleri yukselecek, Aybaba istifa, kim bilir Riza Calimbay sesleri yukselirsede sasirmam tepki olarak...

Fikret ORman yerinede Adali sesleri fln, karisik tribun, karisik takim, karisik yonetim, isler arap sacina dönecek,
lig baslamasin istiyorum dogruyu soylemek gerekirse
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Brestgerfich

Serdal Adalı mı?
Abi naptın ya? Adam koyup kaçmadı mı? Şikeden suçluluğu onaylanmadı mı? Yargıtay da onaylayınca bitti işte iş. Adalı'nın başkanlığını istemem Yargıtay, mahkemenin kararını onaylarsa.