Ana Menü

Bu Mali Fair Play Galatasaray'ı neden etkilemiyor ?

Başlatan NoPasaran, Temmuz 23, 2012, 23:51:55

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Borcu 393 Milyon TL'de, Özkaynakları 235 Milyon TL ekside, Finansal Fair Play indexi Beşiktaş'tan da kötü haldeki bir kulüp; kendini ortalama 3 yıl ödemeli 390 milyon TL'lik yeni bir taahhüde nasıl sokar?

Beşiktaş, FFP index değerinde Galatasaray'dan daha iyi durumda; borç-alacak farkında Galatasaray'a çok yakın ve hatta Galatasaray'ın girdiği taahhütlerden sonra, Galatasaray'dan daha iyi durumda iken; neden Beşiktaş batık, Galatasaray şahlanmış gösterilmektedir?

Kamuoyunda Beşiktaş'ı batık gösterirken, gölgesinde, kamuoyundan gizlenerek, Galatasaray'ın yabancılara satışına zemin mi hazırlanıyor?

http://liselimedya.tumblr.com/post/27784335791/ozel-haber-uefa-sopasi-galatasaray-icin-mi-kalkiyor

*Konnun Beşiktaş kısmını ele aldım. Yazar genelde Fenerbahçe ile Galatasarayıo karşışaltırmış..

Bizim durumumuz gösterilen kadar kötü değil mi yoksa diyor insan şu tabloları görünce..

Twitterda gördüm yazıyıı paylaşyım istedim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Ben hep diyorum. Millet gassarayı borçsuz zannediyor. Adamlar 4 sene kadar önce televizyonda yardım dileniyordu.

NoPasaran

Biraz önce Cumhuriyet gazetesinde bir yazı link,i oaylaşıldı ünal aysalla alakalı..

ve aradan 2 saat geçti yazı kalktı..

Yazar açıklama yapılır dedi twitterda o bile bilmiyor neden kalktığını..

Anlamadığım işte bu..

Demiröreni sevmem etmem ama bu süreçte bir kaç konuşması dikkatimi çekti o yüzden bu konuyu açtım..

Rakiplerede baksınlar herkes aynı herkes borçlu ama sadece Beşiktaşı konuşuyorlar demişti..

Amaç nedir anlamıyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Yıllardır aynı şey, hep biz kötüyüz, biz bitiğiz, rakiplerimiz şahlanmış durumda. Türkiye'de iki büyük takım varmış gibi göstererek, ligi o yola sürüklüyorlar. Bizi yok saymak istiyorlar.

Brestgerfich

Camian kadar konuşacaksın bu devirde.
Beşiktaş'ın camiası kendini kurtaracak kadar büyük değil demek ki.
Şaşırmıyorum ben.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

NoPasaran

En sıkıntılı dönemde feda satışı 30 tl lik tshirt yani

100 bin zor oluyorsa çok şey düşünmek lazım

güçsüz kaldık malesef
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Galatasaray 1 günde kırmızı formasından 53 bin tane satmış ..

Gerisini siz düşünün ..  :-\
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~