Ana Menü

Aybaba "Lige kadar çok iyi olacağız"

Başlatan NoPasaran, Temmuz 23, 2012, 14:08:14

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba, Maccabi Haifa maçının ardından önemli açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'ın 2-0 kaybettiği maçın ardından konuşan Aybaba, "Yoğun çalışma temposunun son günlerine geldik. Genç arkadaşlarımız var görmek istiyoruz. Neyi yanlış neyi doğru yaptığmızı görmek istiyoruz. Bu bir hazırlık maçı, değerlendirmeye gerek yok. Sadece daha basit oynayıp genç oyuncularımızı motive etmemiz lazım. Eksiklerimiz de var, transfer yapmak istediğimi oyuncular var. Biz büyük bir takımız. Lige kadar tüm eksiklerimizi halledip hazır hale geleceğiz" dedi.

Genç futbolcular hakkında umutlu konuşan başarılı hoca, "Bu çalışmaların sonucunda 3-4 genç oyuncu A takımla devam edecek. Biz onlara şans veriyoruz ve onlar da bu şansı değerlendirip takıma girmeyi hedefleyecekler" ifadelerini kullandı.

Transferle ilgili soruları yanıtlayan Aybaba, Marouane Chamakh ile ilgilendikleri iddialarını yalanlarken Escude ve McGregor transferlerini doğruladı. Aybaba, "Transferler önümüzdeki hafta tamamlanacak. Ospina'nın kulübü ile olan sorunlar çözülmedi. Büyük ihtimalle olmayacak bu transfer. Escude gibi bir oyuncuya ihtiyacımız vardı. Onunla savunma yönümüzü daha iyi toparlayacağımızı düşünüyorum. Marouane Chamakh ile ilgili herhangi bir girişimimiz yok" şeklinde konuştu.

- "Genç oyunculara büyük tecrübe katacaklar"-

Teknik Direktör Samet Aybaba ayrıca Beşiktaş, kaleci Allan McGregor ve Fransız stoper Julien Escude ile anlaşma sağlandığı iddialarını doğruladı. Beşiktaş'ın anlaşma sağladığı İskoç kaleci Allan McGregor, siyah beyazlı ekipten yıllık 1.2 milyon euro alacak. Siyah beyazlılar iki futbolcuyla 2'şer yıllık sözleşme imzalayacağı belirtilirken Aybaba 32 yaşındaki savunmacı Escude için "Genç oyuncuların yanında böyle tecrübeli isimlere de ihtiyacımız olacak" ifadelerini kullandı.

Öte yandan Beşiktaş'ın bonservisi elinde olan Glasgow Rangers'ın sağ kanat oyuncusu Sone Aluko'nun Türkiye'ye gelmek istemediği için transferin gerçekleşmediği öğrenildi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Hocanın konuşmalarının hiçbiri umut vermiyor bana ya  :-\
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

djinonu

Dün gittim avusturyaya maci izlemeye..
1. ilk gole kadar kendi sahamizdan cikamadik..
2. viyananin carsi tribün lideri besiktasli olunmaz besiktasli dogulur... tezahüratini baslatti.. bir trabzonlu ayip ramazandayiz dedi.. 50 kisi trabzon formali arkadasa dalmaya kalktilar..
3. dakika 25den sonra abim kardesim ben vip lerin oldugu bölüme gectik tüm futbolcularla resim cekindik..
turgay demir ve fatih doganla konustuk..
fatih doganin dedigi..fazla birsey beklemeyelim ama ezilmeyiz dedi.. birde quaresma kesin olarak kaliyor burnu sürtülsün diye öyle diyorlarmis basinda..ve istanbulda kalmasi kondisyon depolama amacliymis..
ve ücretinde yillik iki milyona inecekmis..
birde futbolcular hakkinda sunu diyeyim..
bizim kalibli gördügümüz Almeida göründügü gibi degil tvde izleyince öyle gözüküyor.. yani cok tuhaf birsey..

abim fernandesin formasini imzalatmak isterken birde makinaya bakta böyle poz verelim dedi ingilizceden
ferdinin verdigi cevap..: i can't do 2 things at the same time.
sizlerle paylasmak istedim
baskanla teknik heyetlede resim cekindim.. onlarin hepsi ayri dünyada yasiyor inanin.. bu durum fazla ilgilendirmiyor gibime geldi bana..

ERHUN

Quaresma gitmiş kalmış çok derdim değil, maaşı € 2.000.000 indirirse azda olsa rahatlayacağız da önemli olan konu kim gidecek kim kalacak onun bir an önce belirlenmesi. Mesela Simao'yu € 900.000 bonservis bedeliyle almıştık. Ben Simao'ya kimsenin bonservis vereceğini inanmıyorum. Konuşup anlaşıp gönderilmeli. Diğer konu Fabian Ernst, seneye takımda düşünülmüyor dendi o zaman Kasımpaşa'ya daha fazla zaman geçmeden anlaşılıp satılsın. Daha takımda düşünülmeyen (özellikle yabancı) kim varsa gönderilmeye bakılsın, kadromuz yavaş yavaş şekillensin. Ağustos geldi sayılır bir belirsizlik hakim. Holosko mesela, feda dedi kalacak dendi, neden Avusturya'ya gitmedi? İstanbul'da mı takıma katılacak? Yoksa kadroda düşünülmüyor mu?

CR7

Simao şu takımda daha fazla iş yapar.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

djinonu

Alıntı yapılan: ERHUN - Temmuz 23, 2012, 22:43:50
Quaresma gitmiş kalmış çok derdim değil, maaşı € 2.000.000 indirirse azda olsa rahatlayacağız da önemli olan konu kim gidecek kim kalacak onun bir an önce belirlenmesi. Mesela Simao'yu € 900.000 bonservis bedeliyle almıştık. Ben Simao'ya kimsenin bonservis vereceğini inanmıyorum. Konuşup anlaşıp gönderilmeli. Diğer konu Fabian Ernst, seneye takımda düşünülmüyor dendi o zaman Kasımpaşa'ya daha fazla zaman geçmeden anlaşılıp satılsın. Daha takımda düşünülmeyen (özellikle yabancı) kim varsa gönderilmeye bakılsın, kadromuz yavaş yavaş şekillensin. Ağustos geldi sayılır bir belirsizlik hakim. Holosko mesela, feda dedi kalacak dendi, neden Avusturya'ya gitmedi? İstanbul'da mı takıma katılacak? Yoksa kadroda düşünülmüyor mu?

holosko quaresma sivok istanbulda kondisyon depoluyormus..ondan getirmemisler ikisini quaresmayida aslinda o sebepten ama iste basinda baskan ve hocanin dedigi o..
simdi aslinda istemiyorlar baskanda hocada..maliyet olayi degil disiplin sorunu..o yüzden böyle davraniyorlar..ama kimseye o bonservisi buna vermez. o yüzden elimizde kaldi quaresmada oynamak istiyorsa mutlaka indirime gitmesi lazim.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Samet hoca ilk yarıyı tamamlayamayacak gibi bi his var içimde.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net