Ana Menü

Fikret Orman "Quaresma bu paraları hak etmiyor"

Başlatan NoPasaran, Temmuz 20, 2012, 02:28:35

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ersin Develi

Son 2 yılda skor yükünü yüklenen Quaresma hak etmiyorda
Son 2 yılda belkide toplam 5-6 gol atan Holosko 2 milyon'u hak ediyor öyle mi Başkan?

Quaresma konusunda konuştukça batıyor başkan
Adama indirim teklif etme ama Tv de indirim yap dedik yapmadı de
Göreve geldiğinden beri Quaresma'nın bir anasına sövmediğin kaldı
Adama malzeme verilmedi,varmı böyle bir rezillik

Umarım o yerden yere vurduğunuz Quaresma sizi koltuğunuzdan etmez

Brestgerfich

Quaresma ya da herhangi bir futbolcu Beşiktaş başkanını koltuğundan ederse eğer o koltuğua da, futbolcuya da camiaya da tükürürüm ben
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

NoPasaran

quaresma kim ya

Baskani koltugundan edecek..

Ben dahil.baskanin tutumunu.sevmeyen cok insan var ancak Quaresmaninda bu takima zarar verdigini bilen cok Besiktasli var..

Quaresmanin satilmasi cok ama cok dogrudur. Ama satis yontemide bi o kadar rezalettir..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Quaresma olayı artık kabak tadı vermeye başladı ..

Geldiği günden beri takıma yararı bırak çok büyük zararlar veren adamı sosyal ortamda hala daha savunanlar var işte ben bunu anlamıyorum ..

Sahtekar adamları bırakalım artık ..

Şimdi oynayacak haftaya oynayacak diye diye 2 sezon geçti be, hala daha nasıl medet umuluyor bu adamdan anlamış değilim ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Onuda geçtim Sinan Engine göre Takımdan bir tane seven adam yokmuş bunu :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Abi kaprisli adamı kim sever ki ?

Millet deli gibi antreman yaparken o yoğun tempoda Portekiz'de tedavi bahanesiyle gezip tozuyordu ..

Vallahi takımdaki diğerlerininde emeğine ayıp,yazık ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Ersin Develi

Volkan abi,Gökhan

Zamanında Ahmet Dursun Seba Gitsin diye diye göndermişler Seba'yı
Başkanın ta en başından beri Quaresma tutumu yanlış hatalı.
Doğru düzgün bir politika ile satmaya kalksaydı bu kadar tepki toplamazdı.
Başkan bildiğin yalan söyledi Bjk Tv

Quaresma gitsin takım kötüye gitsin 7-8 hafta sonra istifa sesleri başlayacak,Quaresma diye bağıracak o tribünler olmayan bir şey değil bu.

Ayrıca bence Quaresma bu takımın en iyilerindendir,gerek skora katkısı olsun gerek yetenekleri olsun.

Volkan abi Sinan Engin'in söylediğine inandığına inanamıyorum ama provakatör işi gücü Beşiktaş'ı karıştırmak,ki kendisinin nasıl bir çocuk olduğunu biliyoruz Sinan Engin'in
Farzedelim ki doğru
Koşmanın dışında başka yeteneği olmayan Ekrem,Holosko veya 2 metre önünde pas veremeyen Veli'nin takımda Quaresma'yı istememesi çok komik geliyor bana

NoPasaran

Sinan engini sevekte sevmesekte bu kulüpte halen adamın sesleri var malesef. Onun kulüp içinden dediklerinde haklılık olabiliyor..

YA Q7 konusunda acaip yanlış yapıldı. Neden yapıldı anlamadım..

Bana sorarsada Alma Olcayı Alma Mehmet Akgünü git o parayı Q7 ye ver yada Egemene ver ama yönetim bu stratejiyi benimsemedi..

Bana sorarsan 5. haftada inler o stat :=) Bu konuda hem fikirim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Hiç bir konuda belirleyemediler ki
Her konu birbiriyle çelişiyor,
Ernst bir açıklama yapmış heralde benimle hiç konuşulmadı diye
Bana göre Ernst'in performansı son sene düşmüştü ama 3,5 yıl Beşiktaş'a aynı disiplin ve özveriyle terini akıtmış adamla konuşmamak onukovar gibi göndermek ayıptır

Fikret Orman'a karşı önyargılıydım Serdal Adalı olayından sonr[kufur otomatik degistirilmistir]onuştukça güvenmeye başladım çünkü iyi konuşuyordu ama bi süre sonra konuştukları ile yaptıkları tam ters oldu,ivme aşağı doğru hızla gidiyor malesef

Grocbenn

Acaba Fikret Orman Beşiktaş kulübünün başkanı olmayı hak ediyor mu?
Quaresma'nın olayı umrumda değil ama Fikret Orman'ın bir tane icraatı yok.Ne stad,ne ek gelir hiçbir şey getiremedi.
Basketbol takımı muamma.Amator şubeler içler acısı.Ateşten gömlek giydik diyor ama kimse onu zorla başkan yapmadı.Yaptıkları kulisler ile Serdal Adalı-Hüsnü Güreli ikilisinin yolunu kestiler.
Fikret Orman iyi niyetli olabilir ama bu vizyonuyla Amator takım başkanı bile olamaz.Çok zayıf.

ERHUN

Takım iyi gitse de taraftarın çoğu Fikret başkana olumlu bakmayacak. Nedense inanılmaz bir ön yargı var.

Ben anlamıyorum milleti. Fikret Orman gelmese Murat Aksu gelirdi, onun babasından dolayı karşı çıkıldı.

Serdal Adalı'nın önünün kesildiğini düşünmüyorum, yapılan suçlamalardan dolayı bulaşmadı bu işlere bir dahada bulaşacağını zannetmiyorum.

[KralKartal]

Hak etmiyor de sonra satmaya kalkis, o nasil oluyor, senin deger vermedigin futbolcuna baskasi hic vermez.

Bir baskan bu sekilde aciklama yapmamali, baskan futbolcular hakkinda konusmamali, baskan agirligini bilmeli,

FIkret Orman populizm yolunda yanlis ilerlemekte, bu sekil devam ederse, var olan kredisini kisa zamanda yer bitirir.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

2. haftayı bekleyelim. Gs maçı sonrası stad zaten inleyecek Quaresma diye :)
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

BJK yönetimi : parani 2.7 mil. Euro'ya indir seni affedelim
Quaresma :geç kaldınız.bu teklifi kadro dısı kalmadan önce kabul edebilirdim

Adama bu muameleyi yaparsanız böyle giydirir işte
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.