Ana Menü

Filip Holosko da 'FEDA' dedi

Başlatan eRe, Temmuz 13, 2012, 15:04:25

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Beşiktaş'ta yıllık alacağı ücrette indirimi kabul eden isimlere Filip Holosko da katıldı. Ersan Adem Gülüm'ün ardından Filip Holosko da "FEDA" dedi.

[/size]Ligtv'nin servis ettiği habere göre; Ücretinde 600 bin euro indirime giden Holosko Beşiktaş'ta kaldı.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ilhan mansız_melis

Oynadığı futbolu beğenmeyebiliriz ama 600 bin euro'luk indirime saygı duymak gerek.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

K.D

beni üzen beşiktaştan başka gidecek daha iyi yer bulamayan adamlar feda diyor mesela egemenin gitcek yeri vardı demedi şu an holoskoyuda düzgün bir takım istese demezdi feda falan
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Temmuz 13, 2012, 15:14:15
Oynadığı futbolu beğenmeyebiliriz ama 600 bin euro'luk indirime saygı duymak gerek.

Neden saygı duyayım? Şu adama Beşiktaş'tan başka hangi takım o parayı verir.
Saha içinde sadece koşuyor diye 1 milyon euro vereceğiz adama.
Bunun adı olsa, olsa; enayilik olur, ''Feda'' değil.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ilhan mansız_melis

Gönderebiliyor musun şu an Holosko'yu ? Hayır. Yani takımda kalacak. Alıcısı olsa gönderilsin eyvallah ama takımda kalacak bir adamın ne olursa olsun indirim yapmasına saygı duyarım ben.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Temmuz 14, 2012, 21:31:20
Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Temmuz 13, 2012, 15:14:15

Neden saygı duyayım? Şu adama Beşiktaş'tan başka hangi takım o parayı verir.
Saha içinde sadece koşuyor diye 1 milyon euro vereceğiz adama.
Bunun adı olsa, olsa; enayilik olur, ''Feda'' değil.
Quaresma indirim yapsa ağam paşam Holosko yaptığında aaauuwww

evet holoskoya o parayı kimse vermez oda bunun farkında ama ortada yaptığı güzel bir davranış var. en azından bi teşekkür etmek zor olmasa gerek
altın kapılarımız kan oldu tayfun

saldır beşiktaş

Quaresma'ya da aynı şeyleri söylerdim.
O paranın yarısını dahi hak etmeyen bi adama; teşekkür etmemi kimse beklemesin.

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

RCA

ben yönetimin yerinde olsam sözleşmesini fesederim alacakları karşılığında. yıllık parasınıda ödemekten kurtulurum. boş adam boş.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.