Ana Menü

İşte Kırmızı Formamız

Başlatan ilhan mansız_melis, Temmuz 13, 2012, 12:46:13

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Alıntı yapılan: K.D - Temmuz 18, 2012, 20:47:14
ya ben kimse sevmiyordu demiyorum zaten ayrıca ben de çok seviyorum ernsti,ayrıca ernste ait futbolcularımız konusunda da hakkında çok güzel şeyler yazıyor haklısın ama bu formanın arkasına isim yazdırma işi ernstin gitme işi iyice ciddiye bindikten sonra popüler oldu gibime geldi yanlış düşünüyor olabilirim herkese saygım var isteyen istediğini yazdırır tabi ki :))

ernst konusunda veya bir maç konusunda yazmış olmam lazım tam hatırlamıyorum ancak tek dediğim var 2 yıldır.bu takımda kaptanlığı hakeden adam ernsttir.yaptıkları davranışları ve profesyonelliği ile ve ernst yazma kararımıda o zamanlar almıştım.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

K.D

ernstin gitme işi iyice ciddiye bindikten sonra popüler oldu gibime geldi YANLIŞ DÜŞÜNÜYOR OLABİLİRİM herkese saygım var isteyen istediğini yazdırır tabi ki.

kimsenin tek tek açıklama yapmasına gerek yok bence ernsti ne kadar çok sevdiğine dair.ben sadece bir görüşümü belirttim yanlış düşünebileceğimi de söyledim zaten.
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

El Maestro

Kardeşim dediğin gibi gerçekten yanlış düşünüyorsun ..  :)

Burda bende dahil bir çok insanın çoğu maçtan sonra sadece ERNST gerisi hikaye yazdığını çok gördüm ..

Çünkü o yüreğini ortaya koyuyordu be ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

K.D

eyvallah abi öyle diyorsanız öyledir ne diyelim :)
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

NoPasaran

Fabian ruhtu bence

Kotude oynasa ruhtu..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Arkadaşlar ben formayı internetten sipariş verecem Portekizlilerin ilk geldiği zaman devre arası çıkan gri formam M beden bunudamı M beden alıyım sizce kalıp farkı yoktur galiba ? Adidas sonuçta 2side ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

unicorn

Large ve Xlarge kalmamış dün kombine alırken forma da baktım ama neyse alırız 1-2 hata sonra :)
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Grocbenn

Diğer formalar ne zaman çıkıyor?Nerdeyse herkes forma lansmanini yaptı.Bizim ortada diğer formalar yok daha.

ERHUN

Beyaz forma bu hafta içinde, çubuklu forma 10 Ağustos da.

CR7

bizim yaptığımız saçmalık.
hepsini bir anda sunarsın.
herkes istediğini alır.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Kendileri bilir ben tüm formalar çıkana kadar almayacağım. Geçtiğimiz senelerde yaptım öyle bir hata ilk çıkanı aldım, aklım sonra çıkan başka bir formada kaldı.

CR7

ben de quaresma ilk geldiği sezondu sanırım ya da önceki sezon çubuklu almıştım maç forması
sonradan taraftar forması çıkardılar bir de.
arkadaş hepsini aynı anda çıkarın işte.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

unicorn

Alıntı yapılan: CR7 - Temmuz 31, 2012, 15:06:21
ben de quaresma ilk geldiği sezondu sanırım ya da önceki sezon çubuklu almıştım maç forması
sonradan taraftar forması çıkardılar bir de.
arkadaş hepsini aynı anda çıkarın işte.
pazarlama stratejisi tamamen su an taraftar formasi ciksa 60 TL civarinda olacak. Biraz para kazanmalari lazim :)
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Batuhan

maç forması ile taraftar formasının farkı nedir ?
Koca hestiy aya bedenem ?