Ana Menü

McGregor Beşiktaş'ta!

Başlatan CR7, Temmuz 10, 2012, 15:17:53

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Kaleci Allan McGregor  ile görüşmelere başlanmıştır.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Brestgerfich

3 yıllık sözleşme imzalanmış galiba
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

ilhan mansız_melis

Ospina derken McGregor oldu. İzleyen,bilen var mı nasıl bir kaleci ?

Hayırlı olsun Beşiktaş'ıma.

Galip Öztürk'e göre çok iyi bir kaleci almışız. Geçen sene ManU ve Arsenal istemiş ama Rangers 12 milyon Euro isteyince vazgeçmişler.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

2006 ve 2008'de sanırım ligin en iyi futbolcusu seçilmiş İskoçya'da, CNN'de öyle bir şey dediler.
Geçen sene Manchester United ve Arsenal istemiş, Rangers 12 m € bonservis isteyince almamışlar.

Ya iyidir kötüdür pek bilmiyorum ama Ospina'yı bildiğim ve beğendiğim için çok istiyordum. Umarım iyi bir kalecidir Allan.

Ospina ve Nice'le her konuda anlaşmışız, imza aşamasına gelmişiz ancak menajeri istediği rakamı arttırınca vazgeçmişiz.

Neyse hayırlı olsun, hoş geldin Allan.

cenkcelikag

hayirli ugurlu olsun camiamiza ,)
www.besiktastatto[edit]om/dovme

CR7

aybaba veto etmiş galiba
ospina'yı istiyormuş. :-\

ERHUN

Alıntı yapılan: CR7 - Temmuz 10, 2012, 20:25:45
aybaba veto etmiş galiba
ospina'yı istiyormuş. :-\

Kaynak sağlam mı? Anlamadım şimdi McGregor kesin gelmedi mi?

CR7

NoPasaran

İstediğimizi alamadık sanırım..

Sıradan bir kaleci gibi geliyor bana..

Hayırlısı olsun
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Temmuz 11, 2012, 00:03:44
İstediğimizi alamadık sanırım..

Sıradan bir kaleci gibi geliyor bana..

Hayırlısı olsun

Şuan olan bir şey yok. Samet'ten veto yemiş. Ospina turları tekrar başlamış.

Söylenen haberlere göre Ospina ve Nice'le anlaşılmış ama menajerleri sorun çıkartıyormuş. Daha çok para istiyorlarmış.

McGregor nasıldır bilmiyorum o yüzden yorum yapmak istemiyorum ama Glasgow Rangers gibi bir takımda 11 yıl oynayan kaleci kötü değildir sanırım.

Ancak umarım Ospina gelir.

K.D

Beşiktaş yönetiminin İskoçyalı McGregor'u borsaya bildirmesiyle kaleci arayışları sonlandı derken, siyah beyazlı yönetimin Kolombiyalı Ospina için ısrarını sürdürdüğü öğrenildi.

Kartalbakisi.com'un edindiği bilgiye göre, yaşanan gelişmelerden son derece rahatsız olan Ospina'nın, Beşiktaş Transfer Komitesi Başkanı Tamer Kıran'ı arayarak Beşiktaş'ta oynama isteğini yinelediği öğrenildi.

Samet Aybaba'nında ısrarla istediği 23 yaşındaki kaleci için yeniden devreye giren siyah beyazlılar, oyuncunun menajerlerini devre dışı bırakması halinde Ospina'yı kadroya dahil edecek.

Kolombiyalı kalecinin kulübü ve menajerlerine rest çektiği, ben Beşiktaş'la anlaştım sorun çıkartmayın dediği öğrenildi.

Hemen hemen her görüşmede fiyat arttıran Nice kulübü ve menajerlerin Ospina ve Beşiktaş arasındaki anlaşmaya sadık kalmaları durumunda bu transferin gerçekleşmesi bekleniyor.
Kaynak: Kartalbakışı Özel Haber

Beşiktaş Yönetim Kurulu'nun bugün Alan McGregor'ı borsaya bildirmesine rağmen yeni sezonda kaleyi, David Ospina'ya teslim etmek için şartları zorlayacağı öğrenildi.

HABER1903'ün edindiği bilgiye göre, Kolombiyalı kalecinin Beşiktaş forması giyme ihtimalinin McGregor' dan daha fazla olduğu belirtildi. Yöneticilerden edindiğimiz bilgiye göre, David Ospina'yla çok kısa bir süre içinde sözleşme imzalanacak.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

KeePSaKe

11 Temmuz 2012 Çarşamba - 14:19
Sporx.com dış haberler
Beşiktaş'ta kaleci transferinde Allan McGregor'un borsaya bildirilmesinin ardından sona yaklaşıldığı düşünülürken İskoç basınından şaşırtıcı bir haber geldi.

Daily Record'un haberine göre; tecrübeli file bekçisinin Beşiktaş ile herhangi bir sözleşme imzalamadığı ve yaşanan gelişmeleri şaşkınlıkla izlediği belirtilirken McGregor'un Premier Lig'de forma giymek istediği ve bu istek yüzünden Beşiktaş'a imza atmasının pek mümkün gözükmediği iddia edildi.

Ayrıca bir dönem ülkemizde forma giyen McGregor'un eski takım arkadaşları Kris Boyd ve Kenny Miller'ın eski kulüplerinden halen alacakları olduğu yönünde tecrübeli kaleciye bilgi aktarmalarının da bu transferin gerçekleşmesi ihtimalini iyice düşürdüğü ifade edildi.

Siyah beyazlı ekipte teknik direktör Samet Aybaba'nın Nice takımıda forma giyen Kolombiyalı file bekçisi David Ospina transferinden vazgeçmediği ve genç kalecinin transferinde ısrarcı olduğu Beşiktaş'ın Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı açıklamanın ardından gündeme düştü.

İskoçlara göre Beşiktaş'ın 3 yıllık anlaşma sağladığı ve transferini sonlandırabileceğini düşündüğü McGregor siyah-beyazlı ekibin bu teklifini reddebilir.
Since 1903

ERHUN

Nice'le bir sonraki satıştan gelecek payda anlaşamamışız. Bıktım artık bu olaylardan, bu kadar uzamamalı transfer. Vermiyorlarsa hazırda bekleyen McGregor var.

Bu arada akşam üzeri NTVspor'da Hakan Gündoğar söyledi, Allan McGregor perşembe günü İstanbul'da olacakmış. Tekrardan hayırlı olsun.

ERHUN

Senelik € 1.200.000 alacak deniyor.