Ana Menü

Paul Robinson Haber Bekliyor

Başlatan ERHUN, Haziran 30, 2012, 15:17:54

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Beşiktaş muhabiri Hakan Gündoğar, Paul Robinson'un bugün İstanbul'a gelip Beşiktaş yönetimiyle bir görüşme yapacağını doğruladı.

İngiliz kaleci Paul Robinson'un bugün İstanbul'a geleceği haberlerinin ardından NTV Spor  Beşiktaş
muhabiri Hakan Gündoğar, Kartalbakisi.com'a açıklamalarda bulundu.Gündoğar yaptığı açıklamada; ''İngiliz kaleci Paul Robinson'un bugün İstanbul'a geleceği haberi doğrudur. Saati henüz belli değil ama haber kesin, kendisini bekliyoruz. Robinson'un Beşiktaş yönetimiyle bir görüşmesi olacak ve büyük ihtimal anlaşma sağlanacak'' dedi.

--------------------------------

David Ospina'yla anlaşmak üzere olan Beşiktaş'ta bir terslik olursa diye her ihtimale karşı Paul Robinson'a kapılar tamamen kapanmadı. Ospina olmazsa alternatif olarak Robinson'a yönelinecek.

NoPasaran

Yabanci kaleci..

Iyi oldu bence..

Kalecimiz iyi olsa gecen sene potada olurduk biz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Kaliteli yabancı kaleci gerekiyordu takıma. Paul Robinson nasıldır pek bilmiyorum ama kalitesiz olsa İngiliz milli takımına kadar yükselemez. İngiltere'de bir sürü takım, her takımda en az 2-3 kaleci var, kalecilerin çoğuda İngiliz.

Zeminin azizliğine uğrayıp hatalı bir gol yemesi benim için bir ölçü değil.

ERHUN

Premier ligi yakından takip eden bir arkadaşımla konuştum 1 saat kadar önce. Dediğine göre Robinson iyi kaleciymiş. Özellikle yan toplarda başarılıymış. Cenk'le falan kıyaslamam, çok daha iyi dedi.

CR7

Cenk'in yanında bu adam Buffon'dur.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

FANATİK KARTAL1903

Bu yeni yönetim yd yönetimini mumla aratacak. Daha kaleci bulamadılar. Altyapıya önem verecez deyip olcay şahana yıllık 1 milyon euro maaş vermek de ne demek. Geçen sene takımın en iyisi olan Egemen in maaşını neden indirmek istediniz, almanyada küme düşmüş takımın 1 gol atan oyuncusuna verilecek olan paraya bakın. Robinson u da alamayacaklar bakın göreceksiniz samet aybaba süper ligden sıradan bir kaleci bulacak ona imzalatacaklar, rüştü ye yazık ettiler.

eRe

ne yd cı cıktın arkadas.heryerde yd yd yazıyorsun.yd kulubu batırdı batan kulubu bırılerı kurtarmaya calısıyor.herkes kactı tek bu adam durdu.daha ne yd sı.yd yuzunden bu haldeyız avrupaya gıdemıyoruz kulup batıyor herkes borcta herseyımız bıtmek uzere.hala yd dıyorsun ya.nasıl bır mantık bu.ne yd sı.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

FANATİK KARTAL1903

Peki F.Orman yönetimi geldiğinden beri Beşiktaş'a ne gibi katkı sağladı. Yaptığı tek doğru hamle Ekrem'in sözleşmesinin fesih edilmesi. Stat konusu, teknik direktör konusu, basketbol takımının dağıtılıp sponsor bulunamaması. F.Orman tv tv dolaşıp ağlanıp sızlanacağına şu kulübü düzlüğe çıkaracak hamleler yapsın. Serdal Adalı başkanlığa adaylığını koyacakken onun ayağını kaydıran yönetim senin sandığın kadar masum değil kusura bakma. Serdal başkan'ın arkasından çevrilen oyunları bilmeden millete demirörenci damgası vurmak olmaz. F.Orman başlarda tv kanallarında, gazete manşetlerinde devamlı kendini acındırıp tribünlere oynadı. Ama gelinen nokta herkesin malumu. Zaten bu yıl ben futbol takımından bir beklentim yoktu. Tek başarılı branşımız 3 kupalı basketbol takımını göz göre göre dağıttılar, bu kadar iş bilmezlik olmaz. Eurolige katılacak olan bir takıma daha sponsor bile bulmaktan aciz isen ne işe yararsın diye sorarlar.

NoPasaran

Fanatik Kartal1903 ün bazı sözlerine katılmamak elde değil..

Demirören i geçtim boşverin

Ancak FIKRET Başkanın ve yönetiminin bir takım sorunları çözümleyemediği ortada..

Acemilikten mi kaynaklı yoksa güçsüzlüklten mi bilmiyorum..

Mesela hoca konusu. Samet aybaba ile anlaşması çok olumlu karşılanmadı. Samet hocayı daha 1. gün getirebilirlerdi mesela. Tayfur Hoca ile devam edip sonra kırgın ayrılma yaşandı..

Stat konusunda henüz kombine satılmaması tam bir rezalettir. Bu konuyu bu güne kadar uzatmak inanılmaz bir beceriksizlik örneği.Galatasaray 35 bin kombine sattığı söyleniyor keza fenerde öyle satacaktır. Ortalama 1000 tl den 35 milyon tl yapar..20 milyon tl de sanırım localardan gelmiş şimdiye kadar. 55 milyon tl adam senden önde başlıyor ama sen halen oynayacağın stadı bile halledemedin..

Ve basket takımı..

Rezaletin son perdesi..İnanılmaz rezalet söz konusu..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

batmis bi takimi kim ve nasil bir anda düzlüge cikarabilirki?
bazi hareketleri yanlis görülse bile su anda yönetimi yargilamak insafsizlik olur
sanirim kimse bulundugumuz durumun tam farkinda degil
demirören namerdi takimi kemirdi gitti,calisana para vermekte zorlaniyoruz
basindan beri diyoruz kimse mucize beklemesin,kimse bir anda düzlüge cikacacagimizi sanmasin
cok uzun yillar demirören faciasinin altindan kalkmakla ugrasacagiz
hepimize sabir diliyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

Bir şey rica ediyorum. Özel bir konu açılsın "Fikret Orman, ekibi ve Samet Aybaba'ya sövme" konusu. İstediğiniz kadar sallayın, her konuda başkana ve teknik ekibe laf edilmesinden sıkıldım. YD'ci olabilirsiniz, Bilgili'ci olabilirsiniz, hiç kimseyi desteklemiyorda olabilirsiniz... Ama ben her konuda aynı şeyleri görmekten sıkılmaya başladım. Herkes herkese istediğini (abartmadıkça) söyleyebilir, ama her şeyin bir yeri var. Açın öyle bir konu istediğinizi yazın, istemeyenler girmesin olsun bitsin.

Esas yazacağım şeye gelince. Paul Robinson'a 1.2 m € veriyormuşuz yıllık 1.5 m € istiyormuş. Şimdilik o pürüz varmış, zaman ne gösterecek bekleyip göreceğiz.

keskinli

ben gereksiz görüyorum kaleci arayisini
cenkte israr etmek daha dogru olur bence
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

K.D

Alıntı yapılan: keskinli - Temmuz 01, 2012, 17:42:20
ben gereksiz görüyorum kaleci arayisini
cenkte israr etmek daha dogru olur bence
katılıyorum :)
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ERHUN

Ospina olmazsa alternatif olarak düşünülüyormuş. Hâlâ haber bekliyormuş.