Ana Menü

Egemen Korkmaz Kalıyor

Başlatan ERHUN, Haziran 18, 2012, 16:55:23

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Beşiktaş defansının başarılı ismi Egemen, siyah beyazlı takımda kaldı. Sözleşmesinde indirime gitmesi istendiği için takımdan ayrılacağı iddia edilen başarılı futbolcu, yönetimle görüştü ve anlaşmaya vadı. Egemen 3 yıl daha siyah beyazlı takımda kalacak.

Kaynak: Lig TV

El Maestro

Vallahi rahatladım ..

Egemen'de gitseydi defansta büyük sıkıntılar çekerdik ..

Akbaba gibi pusuda bekleyenlerede burdan selam olsun ..  :itele
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

unicorn

İyi oldu bu.

Detaylar nedir acaba?
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

unicorn

Bu da faceden fenerli bir arkadaşımla ;D
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

ERHUN

Beşiktaş'a 2011-2012 sezonu başında bonservis bedeli ödenmeden transfer edilen Egemen Korkmaz, 1.2 Milyon Euro yıllık ücret, maç başı ise 30 bin Euro karşılığında Siyah Beyazlı takım ile 4 yıllık mukavele imzalamıştı.

29 Yaşındaki oyuncu geçen sezon gösterdiği performans ile de beklentileri karşılamış ve takımın değişmez isimlerinden biri olmuştu. Ancak Beşiktaş'ın içinde bulunduğu mali kriz nedeniyle Fikret Orman başkanlığındaki yönetim kurulu bazı futbolcuların ücretlerinde indirime gitme kararı aldı.

Egemen Korkmaz ve menajeri ile de bu konu hakkında bir süredir temaslarda bulunun futbol komitesi, tecrübeli oyuncu ile bugün Nevzat Demir Tesisleri'nde biraraya geldi. Futbol komitesi başkanı Tamer Kıran ile Egemen arasında yapılan görüşme sonrası tecrübeli oyuncunun mukavelesinde değişiklik yapılmamasına karar verildi. Aldığı ücrette indirim yapmayan Egemen, aynı şartlarla 3 yıl daha Siyah Beyazlı formayı giyecek.

Ayrıca, yeni teknik direktör Samet Aybaba'nın Egemen'in takımda kalması konusundaki ısrarlı tutumu da bu anlaşmada etkili oldu.

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Adam 50 mac oynadi diye kiziyorlar resmen..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Guti ORÇ.

indirim yapma olayı güzel ama egemen geçen sezon çok iyi bir oyun sergiledi, normal şartlarda zam yapılır bu oyunculara. maaşı sabit kalsın bizim olsun.

keskinli

50 mac oynadigina kizmiyoruz
fedakar olmadigina kiziyoruz

ERHUN

Ben Egemen'i çok seviyorum, kalmasına da çok sevindim. Benim kızgınlığım Egemen'e değil önceki yönetime. Maç başı 30.000 € ne demek ya?

Bir de Türk oyuncuya neden euro cinsinden ödeme yapılır?

El Maestro

Egemen'e kızamıyorum bunun nedenide,

Egemen sonuçta Beşiktaş alt yapısından yetişmiş bir isim değil veya Beşiktaş'ın bayrak oyuncularından biride değil mesela İ.Toraman gibi senelerdir bu takımda forma giymiyor .. Piyasası olan bir isim ve şu anda Türkiye'de oynayamayacağı takım yok hemde şu anda aldığı maaşın çok daha fazlasıyla ve daha iyi şartlarda .

Daha fazla maaş istemedi sadece olan maaşını istedi buda normal aslında .. İstese çok daha yüksek maaşa Fener'e gidebilirdi bu açıdanda bakmak lazım sonuçta bu insanlar profesyonel .. Ama maaşının fazlasını isteseydi veya su an aldığı parayı haketmeseydi Egemen'e şu an küfür ediyor olurdum zaten ..

DIABLO

Sevindirici haber gönül isterdiki indirime gitseydi ...
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

keskinli

tabiiki anlasma anlasmadir
kimse hakkini korudugu icin suclu olmaz
lakin bulndugumuz durumda ortada
hic degilse biraz düsmeliydi alacagindan
ayrica ben cok yüksek piyasasi oldugunuda düsünmüyorum
senede 2 milyon eurodan fazlasini verecek takimda sadece inat icin yapar
normalinde kimse ona bu parayi vermez

El Maestro

Vallahi şu an Egemen Fenerbahçe'ye gitseydi resmen bir vel i nimete konmuş olacaklardı .. Stoperde ciddi sıkıntı çekiyorlar ve 2 yabancı oynatırlarsa ileride yabancı oynayamıyacak ve bu şartlarda Egemen mükemmel bir transfer olurdu açıkcası .. 2 milyon euro ise 2 milyon euro verirlerdi yani.

Piyasası yok diyemeyiz yani bunları bu yüzden yazdım ..