Ana Menü

Yeni Hocamiz SAMET AYBABA..

Başlatan NoPasaran, Haziran 16, 2012, 18:18:15

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

bu kadro yetersizse gidelim zaten. bu alttakini yazmıştım ama sildim. çünkü konu lastik gibi uzuyor. yine ortaya 2 taraf çıkmış oluyor. Il Capitano'nun da dediği gibi eleştiren Anti oluyor.eleştirmeye hakkı olmuyor. nasıl bravo diyorsak eleştirmek de hakkımız yanlış hareketlerde. her harekete eyvallah diyecek değiliz.
----------------------------------------------
"böyle bir dönemde geldi ve maşallah bu nedenden dolayı "elindeki malzeme ne ki yea" denilerek gönderilmiyor,arkasında duruluyor. çok şanslı adam."

sanırım demek istediği bu.
gayet açık.

ve elindeki malzeme de sanki bank asya topçuları.

mcgregor--->iskoçya şampiyonu
hilbert--->şututgart - almanya şampiyonu
sivok ---> çek milli takım oyuncusu.
toraman ---> beşiktaş'ta sanırım 4 tr kupası 1 lig şampiyonluğu 1 süper kupa gördü.
ismail köybaşı ---> milli takım oyuncusu(sakat)
gökhan süzen --->tr şartlarında enfes oyuncu
fernandes ----> portekiz milli takım oyuncusu,valencia kariyeri,inter'e risk nedeniyle gidememesi
holosko --->slovak milli takım oyuncusu,tr kupası,tr şampiyonluğu
almeida ---> portekiz milli takım oyuncusu
veli kavlak---> avusturya milli takım oyuncusu
oğuzhan --->hollanda ve arsenal altyapısı - ümitmilli takım.
necip ---> a milli-ümit milli
cenk ---> tr milli takımına gitti

vs.vs.vs.

vs.ler içinde ekstra katkı sağlayan olcay,
sonradan gelen bir niang
dentinho
pektemek

sağlam gelen adamları bile sakatlıyor bu kondisyoner tayfası.
bir şey beklemiyordum. hala daha da beklemiyorum ama buraya gelip,her maç son dakikada maç verirsen de bunun sorumlusu
mental anlamda ilgilenmesi gereken kişidir. buna çözüm bulamıyorsa eleştirilir. her maç bu takım bu kadar kart görüyorsa ve cezalı duruma düşüyorsa bunun sorumlusu da uyarmayan kişidir.
aybaba konusunda diyeceğim şeyler ilk ve son kez bunlar.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Maestro

Bende bir kaç bişey yazayım,

Samet Aybaba şu an benim gözümde ne vazgeçilmezdir nede yerden yere vurulacak bir biçimdedir .. Fm 13'te bile Beşiktaş'la başarılı olmak son derece zor, bunu neden yazıyorum çünkü bir oyundan bahsediyoruz ve o şartlarda oyunda bile başarı sağlanmıyor veya zor oluyor ..  :)

Ancak eleştirebileceğim noktalar ise ; McGregor ve U.Boral inadıdır .. U. Boral yüzünden cok canımız yandı aynı şekilde McGregor yüzünden de .. Bu inatları su an için eleştirebileceğim noktalardır ..

Son dakika olayına gelincede, vallahi ben o durumu henüz çözmüş değilim bi yandan diyorum hocamı cıkıp oynıcak son dklarda bi yandanda diyorum ona göre antremanlarda önlem almalı vs.. ne yalan söyliyim bu durum biraz artık bizim kronik vakamız oldu gibi ..

Sonuç olarak Samet Aybaba'yı yerden yere vurmak haksızlık olur ama aynı şekildede hiç hatası yok demekte yanlış olur ..

Ancak bunların dışında kesin olan bir şey var ÇÖZÜM ŞART !

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

keskinli

Forumlarda fikirler tartisilir
Kimse kimseyi  anticilikle suclamiyor kimse alinmasin
hocanin basarisi veya basarisizligi hangi acidan baktigimizla alakali
sayilan isimleri cok iyi oyuncular olarak görüyorsak basarisiz
Ama o isimleri iyi olarak görmüyorsak,rakiplere gere cok düsük görüyorsak hatta gecen sene teneke baglayip göndermek istiyorsak basarilidir hoca
sezon basinda küme düser denipte 3. oluyorsa iyidir
sezon basinda sampiyon olarak görülen takimi 3. yaptiysa kötüdür
almeidayi,ferdiyi,holoskoyu,necibi ve oguzhani kazandiysa basarildir
sinan gibi genc yetenekleri aldiysa basarilidir o genclerin yerine sneijderi ve drogbayi almadiysa basarisizdir
yüzü gülmeyen oyunculari takimla baristirdiysa basarilidir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Benim Samet Aybabaya en büyük eleştirim

Escude konusunda. Bu kadar kötü bir savunmada bu adama 5 maç üst üste şans verilemzmi aklım almıyor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Abi demekki Escude harbiden sıkıntılı yoksa illaki şans verirdi ..

Sonuçta antremanlarda falan ızlıyor adamı ..

NoPasaran

Serkan nasıl bir sıkıntısı olabilirki..

Bu adam senelerce oynamış Sevilla gibi bir takımda. Kupalar kazanmış finaller oynamış..

Yabancıya takılıyor ama bu takımın en ihtiyaç bölgesi burası değili. Çıkar kaleciyi koy escude sivok savunmasını..

En azından denensin yani. Bundan daha kötü ne olabilirki. Her maç gol yiyoruz. Sivasa en az 2 gol atmadan yeneceğimizi iddaa edebilen  1 tane BEşiltaşlı varmıdır , SAMET hoca buna dahil..

Escude yoksa al paftan birisini onu dene yani. Bu şekilde olmayacağı bariz.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Valla o konuda haklısın aslında ne diyim ki ..

Sonuçta 12 haftadır aralıksız gol yiyen bir takım var ortada, hani daha kötüsü nasıl olabilirki demi yani ..

Hiç olmazsa farklı yöntemler dene belki ortaya sağlam bişey çıkar diyosun kısacası .. O konudada hak veririm sana abi ..

Valla bende ne dediğimi bilmiyorum bu sene nevrimi döndürdü bu takım benim .. Şizofren ettin bizi BEŞİKTAŞ  :D