Ana Menü

Şok..İbrahim Altınsay İstifa etti..

Başlatan NoPasaran, Haziran 12, 2012, 02:33:17

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

ibrahim altinsay banada cok sempatik geliyor ama her zorlukta küstüm oynamiyorum dedigi icin bana güvenilir gelmiyor artik
nerede olursaniz olun ne yönetirseniz yönetin aranizda mutlaka ters düsmeler,aksi düsünceler,aykiri fikirler oluyor.bizim gibi ufak forumda bile her görevli baska tel caliyor yerine göre
ama bizi bir araya getiren sebebe olan sevgimiz ve saygimizdan dolayi kendimizi toparlayip yön vermeye calisiyoruz birbirimizi sanal haric hic tanimadigimiz halde
bi ideal icin bir araya gelip,oturup konusuyorsunuz hep birlikte bi yere aday oluyorsunuz,en önemlisi birbirinizi taniyorsunuz
sonra ilk fikir ayriliginda birakip gidiyorsunuz,oradaki arkadaslarinizin tercihlerine saygisizlik degilmi bu?kösteklik degilmi bu?
kimse seni zorla getirmedi,kimse seni bu kisilerle ayni yönetimde olacaksin diye zorlamadi.bu insanlari önceden biliyordun,az cok hedeflerini ve yöntemlerini biliyordun
bi sebep bulup besiktasin bulundugu durumun zorlugundan korkup kacti izlenimini verdi bana
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

Forzada yazan arkadaş iyi yazmış güzel yazmışta 37 gün geçti o yazıyı destekleyen bir şey yok ortada.

İ.Altınsay iş yapacak, yetenekli futbolcular getirecekti bende o düşüncedeyim ama benim dediğim olmadı ben yokum demek, isteği olmayan çocuğun "banane ben oynamıyorum" demesi gibi bir durum.

CR7

üstteki devrimderki.blogspot yazısında aynı şeylerden bahsediyor.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Yada gidiyorsan sebeplerini paşa paşa açıklamak gerekiyordu..

Bence Altınsayın gidişatı para idi..

Fikret Orman ve Yönetici arkadaşların 20 milyon tl ye yakın para verdiklerini artık herkes biliyor

Altınsay cebinden para çıkacağını anlayınca kaçtı gitti

Kendince sebeplerı vardı elbette...

Yoksa kim almazdı bu dedikleri hocaları..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net