Ana Menü

Besiktasin Cocugundan Besiktas'a HACIZ

Başlatan NoPasaran, Haziran 09, 2012, 15:05:07

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

Nihat Kahveci'nin Beşiktaş'tan alacaklarına, UEFA'nın haciz getirmesinin ardıdan siyah beyazlı camianın başkanı Fikret Orman adeta ateş püskürdü..
Nihat Kahveci'nin Beşiktaş Kulübü'nün UEFA alacaklarına haciz getirmesinden sonra, Başkan Fikret Orman, HABER1903'e çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Başkan Orman, yaptığı açıklamada şöyle konuştu;
"Son birkaç gündür en yakınımızdaki insanların kulübe verdiği zararları temizlemeye çalışıyorum. Beşiktaş'ın çocuğu Nihat Kahveci diyorlar, bıraksınlar bu lafları. Beşiktaş'ın çocuğu kulübüne her zaman yardımcı olur, zarar vermeye çalışmaz. Evet doğrudur, Nihat'ın alacağı vardır. Bunu inkar etmiyoruz ki. Ben kendisine teklif götürdüm. 2 milyon küsür euro alacağı varmış. 300.000 eurosunu peşin verelim, kalanını da 12 aya bölüp bitirelim dedim. Kulübün durumu ortada. Ama Nihat alacağını, 2.45 TL'lik kurdan çevirmiş, yüzde 16 gecikme faizi koymuş, bir de avukatı için 350.000 TL masraf parası istiyor. Sadece euro olarak istediği faiz 600.000 Euro. Bir de gitmiş alacaklarımıza haciz koydurmuş. Bu mudur Beşiktaş'lılık, bu mudur seni yetiştirip bugünlere getiren kulübüne vefa? Ama her şey bitmedi. Benim de buna verilecek cevabım var. Herkes bekleyip görecek. Bu kulüpte Başkan olduğum müddetçe Nihat ve onun gibilerin kulübün önünden bile geçmesine müsade etmeyeceğim" dedi.
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

keskinli

simdi cikip hakkini istiyor ne var demeden önce söyleyim
-kahveci acindan ölmüyor,bankada 1 ton parasi vardir
-besiktasta kimsenin parasi kalmaz
-besiktasin bulundugu duruma ragmen sana verdigi teklif cok iyi
bütün bunlara ragmen bunu yaptiysan en büyük adi sensin
haram olsun
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

fikret ormanin aciklamalarindan sonra harbi Allah belani versin..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

Beşiktaşlılığını veya Beşiktaş'ta doğmuş olmanı geçtim, insanlığa yakışır mı bu ya? O avukat ücreti, kur bedeli ne amk? Yavşaklık resmen
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

El Maestro

Yazıklar olsun ..

Dost kara günde belli olur derler ya harbiden doğru bir laf .. Kimin adam kimin adam olmadığını artık daha iyi görebiliyoruz ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

eRe

çocukluk kahramanımdı.yazıklar olsun.bittin gözümde nihat.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ERHUN

Geri hiç gelmeyecektin be Nihat.

Avrupa'da göğsümüzü kabartan oyuncumuz olarak kalacaktın. Ne Villareal'e 4.5 m € bonservis ödeyecektik, ne sana milyon € lar ödeyecektik, ne de kulübün zor zamanlarında yaptıklarından dolayı senden nefret edecektik.

DIABLO

İyi gün dostu imiş nihat bey allah bildiği gibi yapsın
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

eRe

Fikret Orman : '' nihat beşiktaş olmasa bağcılarda hala top koşturuyor olurdu.beşiktaşın çocuğum diye ortalıkta dolaşmasın. 500bin dolar faiz istenmesi hak falan değil.ben burada olduğum sürece kulübün kapısından nihat kahveci giremez''
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Cem Goren

Milyon Euro çocuğu Nihat Kahveci dediğim zaman atıp tutanlar vardı bana forumda.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

IL Capitano

Cok kizildi bu forumda bana Nihat konusunda. -)
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

astbjk1903

adam alacağını istemiş haklı hayrına oynamadı sonuçta ama benım kafam avukatının alacağı paraya takıldı. ben de avukatım 2 mılyon euro için 300.000 euro vekalet ücreti görmedım hayatımda
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL