Ana Menü

Nevzat Demirden aciklama

Başlatan keskinli, Haziran 03, 2012, 15:17:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

Beşiktaş camiasının önde gelen isimlerinden, eski yöneticilerden Nevzat Demir Kartal Bakşı Genel Yayın Yönetimi Erdem Ulus'a önemli açıklamalarda bulundu.

Bu yıl 9.’su düzenlenen Ece Kaya Futbol Turnuvası için Nevzat Demir Tesisleri’ne gelen Demir, Beşiktaş’ın borç batağını bahane ederek İngiliz Chelsea kulübü gibi satılmak istediğini söyleyerek; "Beşiktaş'ı Chelsea gibi yapmak istiyorlar. Kulübü Abramoviç örneğinde olduğu gibi zengin bir iş adamına satmak istiyorlar. Biz buna izin vermeyeceğiz. Beşiktaş’ı asla satamazlar. Şu anda yönetimin dışında olsam da her gelişmeyi çok yakından takip ediyorum. Beşiktaş’ı asla sattırmayız. Bu büyük camianın parçalanmasına asla izin vermeyiz" dedi.

Beşiktaş’ın Avrupa Kupaları’ndan men edilmesi ile ilgili görüşünü dile getiren Nevzat Demir, "Bu konuda kendimi çok kötü hissediyorum. Böyle bir olayı açıklayacak bir cümle bulamıyorum" derken gözyaşlarını tutamadı.
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Nerdesiniz o zaman..

Ayrica Gunaydin..

-tapatalk-
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Bu hic degilse tesis olayinda elini tasin altina koydu, cinerler, kalkavanlar ne yapti? Gemiyle dunyayi gezdi filan. -)
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Brestgerfich

Cinerler zaten bi uzak dursun... Hatta Kalkavan da öyle.

Nevzat Demir'e başkanlık konusunda laf edemem ama cıkıp daha önce konusacaktı. Şimdi değil...

Üstte bahsettiğim Ciner, Kalkavan ve Bizim Azeri paşa(mosimov mu ne) "Kasımpaşa City" kurmak üzereler...
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

CR7

Alıntı yapılan: Brestgerfich - Haziran 03, 2012, 19:06:11
Cinerler zaten bi uzak dursun... Hatta Kalkavan da öyle.

Nevzat Demir'e başkanlık konusunda laf edemem ama cıkıp daha önce konusacaktı. Şimdi değil...

Üstte bahsettiğim Ciner, Kalkavan ve Bizim Azeri paşa(mosimov mu ne) "Kasımpaşa City" kurmak üzereler...

biraz zor kurarlar. financial fair-play.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Yiğit onu engelleyemezler görürsün..

Mutlaka başka bir yol bulunacak..

Gerekirse "hediye" transferler çıkacak yine çıkacak..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

Bu.

Kasımpaşa Spor Kulübü bünyesinde kurulan Kasımpaşa Sportif Faaliyetler A.Ş'de, başkanlığa Zafer Yıldırım getirildi.
Kasımpaşa Sportif Faaliyetler A.Ş'den yapılan açıklamaya göre, şirkette, görev bölümü sonrasında Zafer Yıldırım başkan, Hasan Hilmi Öksüz başkan vekili, Can Kaymak genel müdür oldu. Şirkette, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, işadamları Turgay Ciner, İhsan Kalkavan, Mübariz Mansimov Gurbanoğlu, Mehmet Turgut Yılmaz ve Mehmet Fatih Saraç yönetim kurulu üyesi olarak görev aldı.

Açıklamada, “Yeni yönetim kurulunun Kasımpaşa Spor Kulübü ve camiasına hayırlı olmasını dileriz” denildi.

Kasımpaşa Kulübü Derneği Başkanı Hasan Hilmi Öksüz, kulübün profesyonel futbol şube yönetiminin idaresinin Kasımpaşa Sportif Faaliyetler A.Ş'de olacağını belirtti. Güçlü bir yönetim oluştuğunu kaydeden Öksüz, “Öncelikle altyapı tesislerimize yönelik çalışmalarla işe başlayacağız. Ardından Avrupa'yı hedefleyen bir takım kuracağız” şeklinde konuştu.

Ve bu.

Ve bu.

Recep ivedik 2adam olun

CR7

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Haziran 03, 2012, 19:22:02
Yiğit onu engelleyemezler görürsün..

Mutlaka başka bir yol bulunacak..

Gerekirse "hediye" transferler çıkacak yine çıkacak..

sponsor olarak yapabilirler.
man city öyle yaptı mesela.
stad ismi için acayip para verdiler
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Brestgerfich

Paralar üstü lekeli girecek, aklanıp çıkacak tabi. Bir de o var.

[KralKartal]

En azindan varligini duymak bile suan yetiyor bu tur Besiktaslilarin, baskaninda hamle yapip Nevzat Demir gibi is adamlarindan destek almasi gerekir (olmadi sponsor olsun yalandan oraya buraya).

Ayrica SERDAL ADALI nerede? Neden sesi cikmiyor? Hani destegi?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Fikret ormanla ayni.goruste oldugumu.gordum..

Bu zamana kadar nerdeydiniz dedi..

Dogruda dedi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net