Ana Menü

Böyle Feda olmaz olsun ! Sadece 134 bin satış

Başlatan NoPasaran, Haziran 03, 2012, 01:41:32

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Brestgerfich

Alıntı yapılan: Huseyin UmanSportif AŞ Verilerine Göre 3 Haziran Pazar Saat 16:00 İtibari İle Resmi Satiş Adedi: 34.262
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

ERHUN

Bu rakamlar iç açıcı değil bence, en azından 50.000 'i görmemiz lazımdı.

Şimdi bir de "bunca yıl paraları savurdular neden tshirt alayım" cılar türedi. Madem almayacaksınız kılıf uydurmaya çalışmayın komik oluyorsunuz ya.

Brestgerfich

Aziz şimdi bi basın açıklaması yapsa, avukatlarıyla duyusa ve dese ki: "Türk sporunun çınarı Beşiktaş'ın ihtiyacı var. Tüm Fenerbahçelileri FEDA'ya davet ediyorum..."
Bizim bugüne kadar sattığımız 35bin tişörtün yarısı kadarı bir günde satılır.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

NoPasaran

Alıntı yapılan: Brestgerfich - Haziran 04, 2012, 14:15:29
Aziz şimdi bi basın açıklaması yapsa, avukatlarıyla duyusa ve dese ki: "Türk sporunun çınarı Beşiktaş'ın ihtiyacı var. Tüm Fenerbahçelileri FEDA'ya davet ediyorum..."
Bizim bugüne kadar sattığımız 35bin tişörtün yarısı kadarı bir günde satılır.

Yarisimi..

300 bin.satilir. .

Ciddiyim..

Kendileri cikarsan 3 milyon satar

-tapatalk-
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

Tişörtler hala bir çok yere ulaşmadı Anadolu'da ulaşamadığı yerler var vs.vs.vs. he 30bin çok mu iyi değil ama bu taraftar sadece FEDA tişörtü alarak destek olmuyor takımına. 30 lira herkesin verebileceği bir rakam değil. ne bileyim şu tişörtü 20 lira yapsalar 2 tişört almak yerine o paraya 3 tişört alırdı. gerçi ben 3 tane aldım mahalleden çocuklara kendime de hem siyah hem beyaz hediye geldi gidip 2 tane daha alacağım anneme ve amcama. ne bileyim atkı falan çıkmış FEDA diye onlardan alınabilir mesela.

Şeref Bey 1894 yılında doğdu 1933 yılında vefat etti. Fiyatlar bu doğrultuda sembolik olarak 18.94 TL veya 19.33 olsa idi ve bu fiyatında şu şu yüzden böyle olduğu söylenseydi belkide biraz daha fazla satabilirdi diye düşünüyorum.

Şu an satılan rakam evet iyi değil ama ben bir çok kişi gördüm FEDA tişörtü almayıp yine de o para kadar veya daha fazlasını şu son süreçte yuvaya bırakan.

Yarın gidip FEDA atkısını alacağım mesela. yanına bir adette kışlık atkı alacağım polar falan duruma göre tabi varsa. Ben üzerime düşeni yapmaya çalışıyorum elimden geldiğince herkes bence elinden geleni bütçesi doğrultusunda yapıyordur.

başlığa gelirsem bence çok yanlış olmuş.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

unicorn

Şimdi orda burda konuşmak yanlış aslında, herkes elinden geldiğince destek oluyordur, olmaya çalışıyordur ancak bizde elimizden geleni yaptık tabi, yapmaya da devam ediyoruz, yapacağız da.

Konu gelmişken bende bir anektot paylaşayım keyifli olsun. Belirli bir miktar bende aldım bu t-shirtllerden eşim kart ekstresinde gördü aramızda geçen dialogu aynen aktarıyorum :

+ Hayatım ... TL görünüyor BJK diye bu ne :S
- Yeni çıkan t-shirtlerden aldım ya odur.
+ İyi de nasıl bir t-shirt bu ?
- 1 tane almadım hayatım, kulüp zor durumda o yüzden aldım işte .. tane.
+ Bizim durumumuz ne olacak peki

;D ;D ;D
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Cem Goren

Abi deseydin yengeye biz bir şekilde kendimizi geçindiriyoruz ama Beşiktaş'ın bize ihtiyacı var :)
altın kapılarımız kan oldu tayfun

unicorn

Kadınlar bu konularda biraz anlayışsız oluyor Cem :)

"Koskoca Beşiktaş" diyor. Aslında doğru da diyor. Suç onlarda değil bizi bu hale getirenlerde.

Ona da kupa falan alacağım zaten t-shirti beğenmedi :)
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

K.D

umarım ben de bu hafta sonu alacağım ama ben tişörtün arkasındada bir şeyler yazmasını bekliyordum şeref beyin bir resmi falan olabilirdi belki :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ERHUN

Önce attığım mesajlarda eleştiri vardı ama bu sözlerim "alamayanlara" değil "almayanlara". Ben insanların kendini zor duruma atarak Beşiktaş'a yardımda bulunmasına karşıyım. Cebinde parası olan, zor durumda olmayan, 30 lira bile feda edemeyen veya ne bileyim, kasasında bilmem kaç yüz bin euroları, milyon euroları varken hiç bir şekilde destek olmayanlara lafım. Hee adamın serveti hakkıyla çalışarak kazanmıştır kimseyi zorlayacak değilim, haddim de değil. Ama, BEŞİKTAŞLIYIM diyorsa en azından bir kaç tshirt parasını "feda" edecek. Örneğin Mansimov, çok iyi Beşiktaşlıydı hani, 3000 liraCIK (onun için bu para cık oluyor) verse 100 tshirt alsa maç öncesi veya maç dışında alamayacak durumda olan çocuklara, gençlere verse onları sevindirse ne olur yani? Yok ama böyle adamların paraları ceplerinden anca yalakalık için çıkıyor. Mansimov ismi sadece bir örnekti, böyle şeyler yapıyordur yapmıyordur bilemem (ama yaptığını zannetmiyorum). Benim asıl bahsettiğim konu bu tür cebi dolu adamların duyarsız kalışı.

erdibatmaz

satışa falan tepki gösterilir tamam da, olmaz olsun demek biraz ağır kaçmış. o rakamın doğruluğundan şüphe ediyorum ayrıca.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

ERHUN

Alıntı yapılan: erdibatmaz - Haziran 04, 2012, 21:21:47
satışa falan tepki gösterilir tamam da, olmaz olsun demek biraz ağır kaçmış. o rakamın doğruluğundan şüphe ediyorum ayrıca.

O rakam doğru değil zaten, bir kaç gün güncellenmedi. Dün akşam üzeri güncellendiğinde 34 bin küsurdu. Yinede az olduğunu düşünüyorum.

keskinli

bu kampanyanin tanitimida az sanki
forumda olmasam haberim olmazdi herhalde,o kadar gazete okumama ragmen
ya tanitim az yada reklam sekli yanlis
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Simurg

Nasıl az yahu 3 4 tane kartal yuvası gezdim feda tişörtleri pazartesi gelecek diyor hepsi..
Hiç azımsanacak satışlar yok bence

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

CR7

https://p.twimg.com/AunU7R6CEAEzUz_.jpg:large

bugün ulaştı elime 23 mayısta verdiğim sipariş.
şu beyaz olanın içinden bir de kartpostal çıktı.
siyahlarda yok sanırım öyle bir şey.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)