Ana Menü

Kürtaj meselesi

Başlatan eRe, Mayıs 31, 2012, 11:39:29

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Banucan

malesef bir çok kadın hala bunun önemini kavrayamamış
yasak olsun günah olmaz diyorlar
bu konuda da herkes bencil yani
kendi kızlarının bir tek eşinden hamile kalabileceğinden o kadar emin ki
neden tecavüze uğrayan bi kadının yerine koyamıyorlar kendilerini yada kızlarını
isterler mi acaba o bebeği?
kürtaj zorunda kalan yapar aaa benim çok çoğum var istemem diyenide kınıyorum o zaman korun bu kadar kolay kazayla hamile kaldım diyorlar yaaaa nasıl başarıyorlar anlamıyorum doğum kontrol hapları var korunan nasıl korunuyor
böyle saçma sapan bir yasa olmaz olmamalı
kadınlar seslerini çıkarmalı YETER artık tecavüze uğrayan kadın bebeğini aldırmasın kendi ölsün diyenler ölsün kimse kusura bakmasın
anne suçlu dimi zorla gel bana tecavüz et dedi
tecavüzcü yerine kadın hapse girsin bence hatta bütün kadınları hücreye kapatın erkekler böylece tecavüz edemez tek suçlu biziz aaaa pardon bi insan olmaz her türlü canlının dişi olanlarını kapamalı hücreye lakin sütaş reklamındaki ineğin memelerinden etkilenen bi toplumumuz var
Allah kahretsin sizi!
FEDA

NoPasaran

Olay sadece tecavuz olayi degilki..

Istenmedende gebe kalinabilir. Bunu cocuk dogmamisken aldirmak kadar bence cogal bisey yok..

Gunah olan sey yasaktir dusuncesi benimsenmeye basliyor malesef
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

Brestgerfich

Alıntı yapılan: DIABLO - Haziran 02, 2012, 15:03:44
Buyrun abla bulmuş çaresini illa kürtaja gerek yok diyor.

Bilim Dışı Kürtaj Yöntemleri - Dalga Geçme Amaçlı

12 Eylülden, Ergenekondan, Balyozdan ya da matkaptan içeri alınır bu kadın.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

NoPasaran

Kizdaki cesarete bak

-tapatalk-
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Banucan

izledim geçen gün bunu kız dalga geçmiş ki böyle yasa ile dalga geçilir
ve Volkan abi isteyen istediğini yapar ama ben kürtajı onaylamıyorum öyle yada böyle canlı olabilecek birşey özelliklede senin evladın ise kıyamazsın yapmamalısın heee yapan yapar beni ilgilendirmez ve tabiki Başbakanıda
FEDA

unicorn

İşin birçok boyutu var ama kadın açısından bakmak gerek sonuçta.

Hamile olduğunu öğrendiği andan itibaren annelik duygusu ortaya çıkıyor kadında, kürtaj işi o kadar basit değil aslında.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

IL Capitano

siz yanlis seylere konsantre oluyorsunuz bence, elinizden haklariniz aliniyor, su anda 1. dunya ulkesi olarak tanimlanan, halkin refah icinde yasadigi hangi ulkede böyle bir yasak var, Allah askina?

3 gun sonra sadece turistler icki icer, 5 gun sonra bayanlar tek baslarina araba kullanmaz vs vs. iyi uykular turkiyem, rte den masallari seyrediyorsunuz.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

DIABLO

Gidişat erkeğin 4 bayan eş almasına kadar ilerleyecek gibi her bayandan 3 çocuk olursa 3 x 4 = 12 :)

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

NoPasaran

Alıntı yapılan: Banucan - Haziran 02, 2012, 19:34:05
izledim geçen gün bunu kız dalga geçmiş ki böyle yasa ile dalga geçilir
ve Volkan abi isteyen istediğini yapar ama ben kürtajı onaylamıyorum öyle yada böyle canlı olabilecek birşey özelliklede senin evladın ise kıyamazsın yapmamalısın heee yapan yapar beni ilgilendirmez ve tabiki Başbakanıda

Ya doğmamış çocuk neden canlı gibi bakılıyor bende bunu anlamıyorum..

Abartılıyor sanki..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Banucan

o bur canlı eğer beklersen 8 ay doğucak onunda bir hayatı olucak
heee bu benim düşüncem ki bu böyledir kadın daha hamile olduğunu öğrendiği an korur bebeğini erkek doğduktan sonra kadın hissetiği an anne olur erkekler bebek doğunca baba farklı bir durum yani zaten bunu kadınlar için çok kolay gösteriyorlar bende bunu anlamıyorum
FEDA

keskinli

yasam hakki tüm haklarin üstündedir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

IL Capitano

ya sen kimsin(hukumet partisi) benim özelime karisan, sana bu hakki kim veriyor? her korunan hamile kalmaz diye birsey mi var?? hangi demokratik ulkede böyle bir dayatma var, valla bu kadar birileri tarafindan bu sekilde yönetilmek isteniyorsaniz, iran var suudi arabistan var. bilmiyorum aklim almiyor, 2012 yilinda insan haklarinin bu sekilde ezilmesi ve bunu dogru bulanlar..ilginc.

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....