Ana Menü

Balyoz Davası Gerçekleri (Video) - Mutlaka İzleyin..

Başlatan NoPasaran, Mayıs 22, 2012, 10:42:44

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Balyozdan içerde yatanların aileleri ve avukatları tarafından yapılan video...

Bilmiyorum yakından takıp ediyormusunuz ancak artık Avukatlar DAVALARA girmiyor. Çünkü böyle bir yargılama yoktur diyor..

Ortadaki TÜM DELİLLER çürütülmesine rağmen hakimlerin almadığı yada alamadığı kararlar yüzünden..

Belge belge ispatlanan videosu..10 dk. Eminim sıkılmayacaksınız.

Hukuk (Balyoz Davası)

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

Sen izlersin, ben izlerim arkadan 8 kişi daha izler ama 10 kişinin 5i oyunu devam ettirmek için oyunu bu partiye verir abi.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

El Maestro

Gerçekten çok güzel video ..

Herşey ortada net ..

Yapılanların ve bu olayın hain bir komplo olduğunu görmemek/görememek veya görmek istememek bu komployu düzenleyenlerden daha çok suçludur ..

Herşeyi ele geçirme ve askere intikam operasyonu başarıyla devam ediyor .. Bu gidişle hiç çıkamıcaklar çünkü çürütülmüş ve yalan olduğu ortaya çıkmış bir davanın sanıkları hala içeride yatıyorsa başka türlü çıkamıcak galiba artık bu insanlar ?

Sadece bu olay değil, videoda pek çok noktaya değinilmiş .. Mesela ceza ve infaz kurumlarının ele geçirilmesi,yargının ele geçirilmesi ve medyanın ya hükümet yanlısı kişiler tarafından alınması yada baştakilerin emirlerine itaat etmek zorunda kalmaları ..

Nereye gidiyoruz böyle ? Ele geçirmedikleri nokta,birim,kurum veya kuruluş kalmayacak bu gidişle hatta kalmadı da ..

Tekrar diyorum AKP'Yİ bu konuları bilen biri hala daha savunuyorsa ve oy atıyorsa benim gözümde bu hain komployu kuranlardan 10 kat daha SUÇLUDUR gözümde ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~