Ana Menü

Yeni Hocamız Kim Olacak (Tek Başlık)

Başlatan Batuhan, Mayıs 16, 2012, 22:43:39

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Batuhan

Anlaşma transfer bütçesi konusunda anlaşılamaması nedeniyle suya düştü,Beşiktaş Zico ile görüşüyor.
Koca hestiy aya bedenem ?

BeşiktaşAskeri

Lig TV'nin haberine göre; Alman Rangnick ile anlaşamayan Beşiktaş, Irak Milli Takımı'nın hocası Arthur Zico ile görüşüyor.Brezilyalı efsane futbolcu ve Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Zico, Sarı Lacivertliler'i 100. yılında şampiyon yapmış, bir sezon sonra ise Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final oynatarak kulübün futbol tarihindeki en büyük başarısına imza atmıştı.Zico şu anda Irak Milli Takımı'nın başında bulunuyor.

keskinli

en iyisi yerli hocadir bulundugumuz durumda
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

Ralf'in istediği transfer bütçesi ve takımdan gönderilmesini istediği oyuncularla yönetimin düşündükleri birbirini tutmuyormuş, o iş rafa kalktı yani.

Zico? Bilmiyorum iyi olur mu, çok para istemez mi ya bu adam?

keskinli

irak milli takiminin basindaymis
oradan kurtulmak icin bedava bile gelir :D
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

El Maestro

Zico Fener'de çok başarılıydı bence, niye gönderildi hala kimse bilmez ..

Gelsin isterim, hiç olmazsa Rangnick ile kıyaslayınca Zico'yu isterim yani ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

fenerbahce tarihinin kuskusuz en basarili.hocasiydi..

Azizi yildirim.gondermisti egosu yuzunden sanirim..

ancak otorite sorunu yasar mi bilmiyorum..

gerci brezilyada zicoya saygi duymayan yoktur sanirim. cok buyuk oyuncu idi..

brezilyali getirise basarili olur ancak.portekiz cingeneleri ile ugrasmasi zor olur
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

otorite sorunu , kafami karistiran bu.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

[KralKartal]

Egosu yuzunden degil, para sorunu nedeniyle gonderildi, Zico daha fazla istedi Aziz Yildirim vermedi
sonra pisman oldu zico gelmedi... Olay bu
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

hayir kardesi icin para istemisti..

azizde kardesine 1 milyon euro vermemisti..

durum buydu..

sonra gelmedi dogru cunku karakterli birisi Zico..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Teknik direktör Tayfur Havutçu ile yollarını ayıran Beşiktaş, teknik direktör arayışlarını sürdürürken gündemde bir çok yerli ve yabancı teknik adam yer aldı.

HABER1903'ün edindiği bilgiye göre; Sağlık sorunlarından dolayı Beşiktaş'ı reddeden Ralf Rangnick'in yerine Irak Milli Takımı teknik direktörü Zico, Almanya Milli Takımı Teknik Direktörü Joachim Low ve Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Mustafa Denizli ile Beşiktaş yönetiminin temasa geçtiği öğrenildi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

rangnick'in çok para istediğini düşünmüyorum ben
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

eRe

Irak Milli Takımı'yla sözleşmesinin devam ettiğini söyleyen Brezilyalı teknik adam, Tamer Kıran'a "Burada yıllık 4 milyon Euro alıyorum, bu parayı verip, ayrıca tazminatta ödemelisiniz" dedi.
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve Futbol Komitesi, teknik direktör Tayfur Havutçu'nun görevden alınmasının ardından hoca arayışlarını önümüzdeki hafta sonlandıracaklarını açıkladı. Hürriyet'in haberine göre; Fikret Orman'ın talimatları ile Zico ile fikir alış verişinde bulunan Futbol Komitesi'nden Tamer Kıran ve yöneticiler Zico'nun istediği ücret karşısında şok oldular. Irak Milli Takımı'ndan yıllık 4 milyon Euro aldığını açıklayan Brezilyalı teknik adam, "Şu anda Irak Milli Takımı ile sözleşmem devam ediyor. Başladığım işi bırakma niyetim yoktur. Yıllık 4 milyon Euro alıyorum. Bu parayı verip, tazminat da öder misiniz?" dedi.
Prensiplerime aykırı
Başka bir takım çalıştırıyorken, Beşiktaş'tan aldığı teklife teşekkür ederek, "İş başındayken, başka bir kulüple görüşmek prensiplerime aykırıdır" ifadesini kullandı. Siyah beyazlı yöneticiler Rıza Çalımbay, Samet Aybaba, Mehmet Özdilek ve Ertuğrul Sağlam üzerinde yoğunlaşırken, bu teknik adamlar ile bire bir görüşülerek karşılıklı fikir alışverişinde bulunulacağı öğrenildi.
Beşiktaş en doğru hocayı bulacaktır
Teknik direktör arayışlarına hız veren Beşiktaş'ta başkan Fikret Orman, "Acil karar vermek durumunda değiliz. Bu hafta veya önümüzdeki hafta bu işi sonlandıracağız" dedi. Lig TV'ye konuşan Orman, Arthur Zico ile ilgili soruya, "Alternatifler üzerinde konuşuyoruz. Sayın Zico da olabilir. Yönetim kurulunda konuşacağız, sonra da kararımızı vereceğiz" karşılığını verdi.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Al işte, 4 m € yıllık maaş. Ne oluyoruz arkadaş, kuş mu konduruyorsunuz takımın başına? Bu maaşlar nedir ya? Geçiniz.