Ana Menü

Fener'den Fernandes ve İsmail'e 20 milyon Euro !

Başlatan El Maestro, Mayıs 15, 2012, 00:35:14

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Fener'den 20 milyon Euro

Beşiktaş kulisleri dün müthiş bir transfer iddiasıyla sarsıldı. Fenerbahçe'nin, Fernandes ve İsmail için siyah-beyazlılara 20 milyon euro (46.2 milyon lira) önerdiği belirtildi. Almeida'yı izleyen Marsilya'nın da futbolcuyu beğendiği ifade edildi.

Bursaspor'un Süper Final Avrupa Ligi Grubu'nu lider bitirmesiyle Avrupa'ya gitme garantisini alan Beşiktaş'ta bir transfer iddiası ortalığı sarstı. Fenerbahçe'nin, Manuel Fernandes ve İsmail Köybaşı için siyah-beyazlılara 20 milyon euro (Yaklaşık 46.2 milyon lira) önerdiği belirtildi.
Real Madrid, Sporting Lizbon, Benfica ve Tottenham ekiplerinin listesinde olan Manuel Fernandes'in dışında İsmail Köybaşı'nı da Blacburn Rovers'ın ve bazı İspanyol kulüplerinin takip ettiği ifade edildi. Geçen cuma günü oynanan Beşiktaş-Trabzonspor maçında Almeida'yı izleyen Marsilya da, bu oyuncuyu transfer etmek için Beşiktaş Yönetimi ile temasa geçti. Almeida'nın, 83. dakikada çok kritik bir gol kaçırmasına rağmen bu oyuncunun stilini ve oyunu okuyuşunu beğenen Fransız kulübünün, Portekizli futbolcu için hatırı sayılır bir rakamı gözden çıkardığı iddia edildi.
Beşiktaş Yönetimi'nin, Teknik Direktör Tayfur Havutçu ile görüştükten sonra bu futbolcular hakkında karar vereceği, ancak gitmelerine sıcak baktığı vurgulandı. Siyah-beyazlıların, Quaresma dışındaki tüm yabancıların gidişine onay verebilecekleri, yüksek bedel alanların indirimde bulunmamaları durumunda ayrılığın kaçınılmaz olduğu ifade edildi. Yönetimin, küçülerek kulübü mali disiplin altına almayı düşündükleri, bundan dolayı gelecek her teklife olumlu yaklaşabilecekleri belirtildi.

Serdar Sarıdağ - Milliyet
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Valla müthiş para..

Normal şartlarda kesinlikle kabul edilmesi gereken bir para..

İsmail Köybaşıdan artık çok soğudum onu bedelsiz sayarsam ferdi için 20 iyi rakam..

Ancak tabi haber asparagas..

Ama fenerbahçeye gitmelerini istemem..

zatn ağızları akıyor ferdiyi izlerken yanımda :d

Ama alırlarsa emre fernandes baroni gibi çok üst düzey bir orta saha ya kavuşurular..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

carsibxl

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Mayıs 15, 2012, 00:46:58

İsmail Köybaşıdan artık çok soğudum onu bedelsiz sayarsam ferdi için 20 iyi rakam..

Ismail Köybasi Türkiyenin tartismasiz en iyi sol beki art daha çok genç. Dogrudur ara sira hatalar yapiyor.
Söylermisiniz bana, baska hangi Türk sol beki var memlekette? Bu adamimi bedelsiz sayiyorsunuz?

Fernandes ise son yillarda Besiktasa gelen en kral futbolculardan bitanesi, bu adami ne yapip edip takimda tutman gerekir.

Besiktas süper ligde kötü bir sezon gecirdi, ama Avrupada döktürdü adeta, bu takima güvenilmeli, paralari ödenmeli, bakin ozaman nasil oynuyorlar.

Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

NoPasaran

İsmail koybasi ne yapiyor?

Bazen anlamiyorum tarartarimizi. Bizdeki her oyuncu muhtesem ama bu takim 15 senede iki kez sampiyon olmus.. Yokmu bi sorun?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsibxl

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Mayıs 15, 2012, 11:48:38

Bazen anlamiyorum tarartarimizi. Bizdeki her oyuncu muhtesem ama bu takim 15 senede iki kez sampiyon olmus.. Yokmu bi sorun?

Aga yapmayin, bukadar çabuk silmeyin futbolcularimizi. Bana Ismail Köybasindan daha iyi bir yerli sol bek söylermisin?
Dogrudur, Besiktasta sorun cok ama Besiktasin sampiyon olamamasini sadece oyuncu tercihlerini baglamak yanlis olur bence.
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

NoPasaran

İsmail koybasidan kotusunu gormuyorum ciddiyim :))

Kimi secersen sec daha coo verim alirsiniz..

Berbat oynuyor nasil iyi diyorsunuz ya vallahi bazen kendimden suphe ediyorum maclari yanlismi izliyorum diye..

Tanju bile daha verimli olurdu..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsibxl

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Mayıs 15, 2012, 12:00:51
İsmail koybasidan kotusunu gormuyorum ciddiyim :) )

Kimi secersen sec daha coo verim alirsiniz..

Berbat oynuyor nasil iyi diyorsunuz ya vallahi bazen kendimden suphe ediyorum maclari yanlismi izliyorum diye..

Tanju bile daha verimli olurdu..

Sen adama takmissin usta  ;) , biz burda en iyi yerli sol bek diye savunuyoruz sen adami yerle bir ediyosun.
Neyse umarim onumuzdeki zamanlarda Ismail beni hakli cikarir, kazanan Besiktas olur ve sende ikna olursun.

El Maestro

Hasan Ali İsmail'i 3'e katlar çok net ..

İlk aklıma gelen isim mesela ..

Orta açmayı bilmeyen beki ben Beşiktaş'ta istemem dahada ötesi yok ..

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

CR7

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Mayıs 15, 2012, 11:48:38

sorun takımda td olmaması açık ve net.

keskinli

ne isimler geldi gecti
hic biridemi hoca degildi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CR7

Tigana,Del Bosque hocaydı ama sabredilmedi.

ayrıca bahsedilen şu anki oyuncular. Şu anki oyuncular bu adamların elinde olsa daha iyisini yaparlardı.

keskinli

oynamak istemeyen adami oynatmak zor,hangi hoca olursa olsun
rakiplerde oynayan yabancilarin istahina bakiyorum bide bizimkilere
daglar kadar fark var
onlar yürekten bizimkiler göbekten oynuyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

kartal45

gonderilmemeli..  onca gonderilecek. adam varken bu ikili gidemez para ikinci planda kalmali bu oyuncular soz konusuysa

Tapatalk 2 ile GT-I8150 cihazımdan gönderildi