Ana Menü

Çinko Gitti Otodrom Geldi

Başlatan noumAyberk, Mart 18, 2007, 02:24:29

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

noumAyberk

Bjktv de yayınlanan saçma sapan bir yarışma prog. olan Çinko büyük tepkiler sonunda kaldırıldı herkes rahatladı fakat şimdide başımıza Otodrom çıktı.Kanalı ne zaman açsam Otodrom yani illa bizi sinir etcek bişi buluolar.Arabalarla çok ilgilenen olabilir fakat bu bir kulübün kanalı ve de bu kanalda genellikle kulübe ait şeyler yayınlanmalı bizim kanalımızda böyle şeylere ben hiç rastlamıorum.Lütfen bu gidişata biri dur desin. :bjk

freedom forever

ben izlemiyorum çokta mutluyum :D
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

noumAyberk

Sözünü ettiğimiz bizim kanalımız ve bu kanala sahip çıkmalıyız

freedom forever

bu kanalın bir beşiktaş kanalı olduğuna inanmıyorum, bu kanalın tek amacı para kazanmak beşiktaşa hizmet etmek değil böyle kıl kıl programlar koyarak değişik kitleler çekilmeye çalışılıyor ,yakında dizi falanda oynatmaya başlarlar gerçi izlemiyorum belki oynatıyolardır
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

carsi52

ayberk doru sölüyo bizde bjk tv yok ama dayımlara felan gittiğimde izliyim diyorum bi karı vardı durmadan oyun oynatıyodu o kalkmış herhalde onun yerine başka bişe gelmiş adam bişeler koysalar şu kanala süper olur birisi dur desin şunlara.
Bölünür senin için uykular!

2 dia 2 muerto

Aynen katılıyorum.Ulan kendi takımımızla ilgili bilgi almak için kanalı açıyoruz karsımızda sacma sapan programlar.Bu gidişe bir son vermeleri lazım

yigit_izmitli

bu kaçıncı yazı bjktv ile ilgili hepte isyan yazıları

ama sonuca baktımızda değişen hiçbirşey yok çünkü bu tv yi yönetenler hiçbirşey yapmıyor oturdukları yrden para kazanıyolar sadece

Brestgerfich

ya o şişman top sakallı bi adam war... fitil oluyorum adama ya! ne gıcık bişeydir o öyle.

Eski maçları bari yayınlayın. Koyun bi kamera Kapalı Tribünü çeksin,onu yayınlayın ya! hayret wallahi!
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

unicorn

Az önce yine başladı bu program :@
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

BerkAy1903

ulen uyuz oluom aksam aksam gösteriyo şunları ;D bence onların yerine nostaljik maçlarımızı gösterse daha ii olur
19o3