Ana Menü

Fenerbahce "Besiktas maclarini Saracoglunda oynayabilir"

Başlatan NoPasaran, Mayıs 04, 2012, 15:23:16

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdibatmaz

maçlarda bilinçsiz taraftar stada zarar verir, parası kulüpten çıkar. zarar boşuna. onun yerine kasımpaşa'da oynasak bu sefer her hafta kasımpaşa-karagümrük kavgası çıkar. en iyisi zeytinburnu. acaba stadın durumu ne? olmadı en kötü olimpiyat ama orası da resmen istanbul dışı.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

ERHUN

Taraftar "insan" olmadıktan sonra nerede oynarsak oynayalım ceza alırız. Normal bir insan takımın zarar görmesini istemez ve buna göre davranır. Gayet iyi bir teklif yapmışlar.

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Colgado

Olmpiyatta, Zeytinburnunda, Kasımpaşada ve hatta TT Arenada bile oynamaktan daha iyidir Saraçoğlu.
Zamanında Gs'ye izin vermediğimiz için böyle bi'yol seçmiş olabilirler. Ama adı üstünde, geçmiş.
Fb yönetimini bu duyarlı davranışından ötürü tebrik ederim.
Bu takımlar lokomotif. Ts bile olmasa ligde inan zevk alamayız. O yüzden sahada ne kadar didişilse bile dışarda birbirlerine yardımcı olmalılar.

El Maestro

Şu stad bi yıkılsında illaki biyerde oynarız, çünkü hala daha stadın yıkılacağına inanamıyorum ben .. ( Her sene aynı şeyler olduğu için )
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

Alıntı yapılan: El Colgado - Mayıs 05, 2012, 11:50:48
Bu takımlar lokomotif. Ts bile olmasa ligde inan zevk alamayız. O yüzden sahada ne kadar didişilse bile dışarda birbirlerine yardımcı olmalılar.

:ok

-------

Alıntı yapılan: El Maestro - Mayıs 05, 2012, 11:59:19
Şu stad bi yıkılsında illaki biyerde oynarız, çünkü hala daha stadın yıkılacağına inanamıyorum ben .. ( Her sene aynı şeyler olduğu için )

Artık YD yok. Fikret başkana güveniyorum, bence artık stad konusunda yol kat edilecek.

NoPasaran

Bizim stat ne zaman yıkılacak hiç bilgi yok

Aramız bozulmadan Fenerbahçenin teklifinide yazıya dönüştürseler iyi olur
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsibxl

Böyle bi durumda Besiktas - Fenerbahce maci Saracoglunda oynanacak ve ev sahibi bizmi olacagiz?  :itele
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

keskinli

Alıntı yapılan: carsibxl - Mayıs 14, 2012, 19:43:24
Böyle bi durumda Besiktas - Fenerbahce maci Saracoglunda oynanacak ve ev sahibi bizmi olacagiz?  :itele
ilginc olur valla :D
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin