Ana Menü

Çanakkale geçildi... =(

Başlatan Simurg, Mart 17, 2007, 19:53:49

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

CooLDumaN

Olay bu ıstee kım yaptıysa ellerıne saglık.

Çanakkale Geçilleli çookk olduuu :(
Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

freedom forever

yok bu millet anlamadı daha dank etmedi , bu milletin yurtseverlikle ,vatansevgisi ile ne ilgisi var bu millete açıcan sıla yı ,açıcan binbirgece yi ,açıcan , popstar ı ohhh deymeyin keyfime :(
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

CooLDumaN

Alıntı yapılan: bolşevik - Mart 17, 2007, 23:20:41
yok bu millet anlamadı daha dank etmedi , bu milletin yurtseverlikle ,vatansevgisi ile ne ilgisi var bu millete açıcan sıla yı ,açıcan binbirgece yi ,açıcan , popstar ı ohhh deymeyin keyfime :(
Anlayınca da iş işten geçmiş olacak
Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

freedom forever

ne dion sen tolga geçti bile tolga mayıs tan sonra nanayı yedik haberi yoq kimsenin
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

Simurg

öncelikle bir şeyler yazdığınız için çok teşekkür ederim bunun bilincinde olmanız çok güzel 25 kişi bakmış ve sadece 2 kişi yazmış oda güzel

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

2 dia 2 muerto

Paylaşım için sağol Büşra.Ne zaman uykudan kalkıcak bu millet bilemiyorum ama biz üstümüze düşen görevi yapalım.Bugunku macta da olmasakta pankartlar hazırdır herhalde

carsi52

paylaşım için saol simurg.izliyom bende şimdi.
Bölünür senin için uykular!

carsi52

belki inanmassınız ama ağlamak üzereyim ya süper olmuş simurg + rep
Bölünür senin için uykular!

eyup1903

neden ayakta uyumaya devam ediyoruz yok ya adam olmayız biz

gözzde_bjk

basımzdakıler anlamak ıstemıolarkı kabul etmek zor gelıyo cozumu yok cunku oldugumuz durumun ıyı gıdıyoruz ekonomı enflasyon dustu dıyerek bastırılıyoruz camura ıyıce battıgımız gun cıkısımız olmıycak bunu gormemıze bılmemıze ragmen kendı ıcımızde olan catısmalarla ugrasmaktan gelecegı onemsemıoruzz bole olmaya devam ettıkcedee daha cokk 18martlarda ıcımız kan aglıycak!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

osi_bjk

=((( malesef gecildi. içten fethedildik cok acı verici bi durum.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

canmert

valla şu ana kadar açtığın en güzel topic çok güzel olmuş az kalsın ağlayacaktım
biizi bu hale getirenler utansın...
+rep

Adriano

Doğruya doğru.. Çanakkale geçilmedi ama yeni nesil sayesinde geçiliyor kendini bilmez gençler saolsun :(
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Banucan

benim en çok merak ettiğim şey yine öyle bi savaş çıksa
acaba kaç kişi hiç düşünmeden vatanı müdafaya gider
ayrıca paylaşım için saol çok güzel ve anlamlı
FEDA