Ana Menü

Tartisma

Başlatan keskinli, Nisan 26, 2012, 13:14:33

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

Besiktasimizin bugünkü düstügü durumdan taraftar ne kadar sorumludur?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

keskinli

bana göre bugünkü durumda taraftarin payi yüksektir
1 yillik basarisizlikta sayin sebayi hakaretle gönderen,sebanin okulundan yetismis ve onun cizgisini koruyacak olan hasan aratin yerine karizmatik serdar bilgiliyi secen,degerleri yok sayarak ahlaksizlari bastaci eden,her basarisiz yil sonunda tüm kadroyu degistirerek besiktasin parasini car cur eden adami flas transfer karsiliginda koruyan,simart bizi baskan diye bagiran taraftarin geldigimiz bu durumda büyük payi var

melankolizm

- Taraftarlığı bilmiyoruz açık açık. Oyuna müdahelemiz sıfır. sadece bağırıp çağırmakla olmuyor artık.
Takımı savunamıyoruz, kamuoyu oluşturamıyoruz, bir tepki verilcek organize olamıyoruz.

ERHUN

Öncelikle keskinli'nin ve melankolizm'in yazdıklarına katılıyorum.

Beşiktaş'ımızın "taraftar grubu" diye adlandırdığımız kısmı takımın önüne geçmiş durumda, bunu istediklerini düşünüyorum. Çarşı dünyanın en büyük gruplarından buna laf edemeyiz ama geldiğimiz durum benim sinirlerimi çok bozuyor. Küçücük çocuklara hangi takımlısın diye sorduğumda "çarşılıyım" lafını duymaktan bıktım, usandım. Bununda büyük bir sorun olduğunu düşünüyorum. Bazı şeyler bazı değerlerin önüne geçmeye başladı, hatta çoktan geçti. Son olarak; zamanın "Ahmet Dursun Seba Gitsin"cileri şimdi, Süleyman Seba'nın "şerefli ikincilikler" lafını ağzından düşürmez, Seba'yı yere göğe konduramaz oldular.

İki yüzlü insanlardan uzak durmak gerekir.

Cem Goren

Şımart bizi başkancılar ve vefasızlık yapmayanlar çekilse bu tribünden yani Beşiktaş'ı saf ve temiz duyguları ile seven menfaat beklemeyen insanlar olursa işte o zaman düzeliriz.
taraftar bu durumdan sorumludur eve çünkü o pankartlar unutulmadı ve o pankartların doğrultusunda hareket edildi. gelen yıldızlar sonrası öyle bir profil oluştuki tribünde kapalı'da yerini arayanlar mı dersiniz parasını verdim şov istiyorum diyenler mi dersiniz bir dünya yeni insan çıktı ortaya ve taraftar yerini seyirciye başarıya endeksli bir profile bıraktı.

taraftar suçludur.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Taraftarin sucu tribundeki olaylardir bence..

Tabi yapmadigimiz alisverislerde..

Fenerium un artik real madrid magazalarii geride biraktigini yaziyordu.senelik 60 milyon luk butcesi ile..

Bizde bu yok..

Gelinen noktada baskana ne kadar mudahale edilebilir ki? 

Quaresma Guti gelirken Robinho icin tezahurat yapilmasi yillardir  icimizde biriktiedigimiz kiskanilan transferdi..

Bu takimi ne quaresma batirdi.ne.guti.. Gelse robinhoda batirmazdi..

Ben batista taraftarin cok payi olduguna inanmiyorum

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

En kötü zamanlarda YD protesto edilmedi ..

E tüm bunların sorumlusuda YD olduğuna göre taraftar en az YD kadar protesto etmediği için suçludur ..

Demirören daha erken gitmiş olsa belkide şu an gelinen noktada olmayacaktık .. Ve bu kadar uzun süre kalmasınıda sağlayan bir nevi taraftar oldu ..

Bu yüzden taraftarı suçlu buluyorum ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

unicorn

Gözlüklerin çıkması lazım, taraftarın payı büyük.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Simurg

taraftarın son dönemlerdeki suçumu nedir yanlışımı denir tam adını koyamasamda başkalaşmadır. Önceden birlik beraberlik vardı asi ruhluluk vardı. Maçlarda çıkan olaylar olsun, yönetimin gazı mı diyeyim yandaşlılık sevdasımı diyeyim beşiktaşlılık duruşundan öte bi yerlere götürdü bizi..
Bi beşiktaşlıyı beşiktaşlı yapan bi çok özleliğimizi kaybettik.
Maçta kendi adamımızı ıslıklayıp küfür eder olduk
İnanıyorumk i bu kötü günler geride kaldı.
İnşallah kardeş kavgası tarzı olayları yaşamayız.
Tek yürek oluruz.
Yakarız bu gezegeni

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Simurg

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Nisan 26, 2012, 15:58:59
Tabi yapmadigimiz alisverislerde..

Fenerium un artik real madrid magazalarii geride biraktigini yaziyordu.senelik 60 milyon luk butcesi ile..

Bizde bu yok..

Bu taraftarın değil beşiktaşın yöneticilerinin suçu
Beşiktaşta en dandik (kumaş kalitesi olarak konuşuyorum) bi tişörtü 50 tlden başlıyor.
Desen 0
Kalite 0
2 yıkamadan sonra tişört tişörtlükten çıkıyor.
Geçen arkadaşımla feneriuma gittik kızalra özel bi kıyafetleri var takıları felan muthişti
Talep görmesini istiyorsalar ilk güzel kıyafet çıkarmaları lazım.
Ben kartal yuvasında gördüğüm çoğu ürünü pazarda görsem çakma diye almam
Kıro kıro işleri var Bi oyuncak ayı 110 tldi.
Değişim şart

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Büşra tamam haklı olduğun tarafta var ama gerçekten çok kötü ürünleri var onlarında..

Abimden biliyorum para ile giyilmeyecek türden  :)

Birde sürekli protesto edilemez bir takım şeyler..

Abartamazsın işin içinde sahada emeğini veren yeri gelir futbolcuların olur..

Erntin hatrına hilbertin hatrına susarsın..

Taraftara suçlu demek haksızlıktır..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

soruyu baska acidanda sorabiliriz
pekii kim suclu bu durumdan?

Brestgerfich

Beşiktaş'ın şu an bulunduğu durumda suçsuz olan tek bir kişi vardır: Süreyya Soner

Ben. Sevdiğim kadar destek çıkabildim mi? Uşak'tan ne katabildim?
Sen. Tribüne gitmek yerine bahanelerle, imkanlara sahipken imkansızlıklara sığınarak Beşiktaş'tan kaçtın.
O. Senin ve Benim hayallerimi kullandı, sömürdü. Beşiktaş'ın parasına kendi parasını da katarak harcadı, boşalttı kasayı. Kalan 3-5 kuruşu savurdu sağa sola.

Bu kadar nettir bence.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

[KralKartal]

Taraftar sucludur dedim, zamaninda YD ye tepki verilseydi adam gibi, bunu yapan taraftarlari konu disinda birakiyorum,
zaten onlari YD taraftar olarak gormuyordu, taraftar dedigi onun 3-5 kisiydi, onlarida herkes biliyor.
Neden ses cikarmadiklari, neden YD ye peskes cektikleri ALENen ortada ama kimse ses cikarmiyor.
Sonra Besiktasa yardim kampanyasi diyorlar, sen senelerdir ye, bitir, ses cikarma, dayak at, dayak ye, silahlar konussun,
sonra sucsuz edebiyati yap, olmaz !

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

melankolizm

@Zeki Demirkubuz

'ÇARŞI ESKİDEN YAPARIZ DEDİĞİNİ YAPARDI'

'Eski tribün kavramı kalmadı. Beşiktaş'ın durumu ve koşulları bu ülkeden farklı değil. Bu ülke de bir takım anlayışlar neye göre ilerliyorsa Beşiktaş'ta da öyle oluyor. Ya bunu kabul edeceğiz ya da farklıyız laflarını bırakacağız. Ya farkımızı ortaya koyacağız ya da biz de herhangi bir futbol takımıyız diyeceğiz. Bir zamanların Çarşı'sı neden bu hallere geldi? 15-20 kişinin kurduğu grup, Türkiye'nin en büyük olgularından biri haline geldi. Çünkü Çarşı, eskiden yaparız dediğini yapardı. Bu yüzde dalga dalga büyüdü ve Çarşı oldu. Futbolla ilgisi olmayan kişilerin bile Beşiktaş'ı bilmiyorum ama Çarşı grubunu çok takdir ediyorum demelerine sebep oldu. Bu yine olur ama ne kadar ufkumuz varsa o kadar hayatımız olur.'