Ana Menü

Sivok'a Fener kancası!

Başlatan keskinli, Nisan 22, 2012, 13:35:32

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Colgado

Serkan kardeşim ben bireysel olarakta beğenmiyorum Sivok'u.
Egemen bireysel olarak defansı bu yıl ayakta tutan isim oldu. Takım olarak savunma yapamamak buna katılıyorum, beklerin  ters kademe yapamaması buna da eyvallah. Ama yine Sivok bireysel olarak yetersiz. Fb, Gs, Bjk'de Sivoktan kötü defans oynayanlardan diyorum sdece Bekir ya da Serdar Kesimal'dir benim için.

El Maestro

Faruk kardeşim bireysel olarak beğenmiyorsan yapacak bir şey yok, ona bir şey diyemem..

Benim anlatmak istediğim takımın bazı genel zaafları Sivok'a yüklenmiş sadece bunu ağır buldum .. Yani takım savunması olmazsa stoperler ne kadar maç kurtarabilecekki ..

1 örnek daha vermek istiyorum ; Hector Cuper geldiğinden beri Orduspor'u bi ele alalım .. Stoperleri Yalçın ve Garcia, bu stoperler bizim hangi stoperimizden daha iyi bana bi söyleyin ? Cuper geldikten sonra evinde belki 6-7 gol yemiştir veya yememiştir Orduspor .. Ama önceden bu durum böyle değildi yani Metin Diyadin görevdeyken ..

Demekki taktiksel işlerde etkili oluyormuş, yani hoca faktörüde var .. Bizde ne Carvalhal ( çok sevsemde ) nede Tayfur Havutçu bu tür açılardan hiç ama hiç yeterli değildi ..

Beşiktaş'a bakalım birde .. Kadro yapısına bakalım, herşeyine bakalım .. Dağlar kadar fark var Ordu ile ama gelinen durumu görüyoruz işte hep beraber .

Bu Orduspor Galatasaray ve Fenerbahçe'den sonra en az gol yiyen takım olmuş .. Neden ? Çünkü takım bir bütün olarak savunma yapmayı öğrenmiş ve ona göre çalıştırılmış ..

He bunları nedenmi anlatıyorum .. Çünkü Sivok hata yapıyorsa bu takımın taktiksek açısından ve savunma bütünlüğünden kaynaklanmaktadır .. Buna tabiki tüm hataları katamam böyle bir şey olamaz ama en azından %75 i diyebilirim .. Sonuçta Sivok'ta öyle 1. sınıf bir stoper değil ama bu kadar eleştiriye maruz kalacak bir adamda değil ..

Yani anlatmak istediğim bireysel olarak beğenmiyorsun eyvallah, ancak bu şartlarıda göz önünde bulundurmak lazım birini beğenmeden önce ..

Sadece bunu anlatmak istiyorum yani ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

El Maestro

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

O parayı veriyorlarsa Sivok'a helal olsun Trabzon'a ne diyeyim. 1.7 iyi para, özellikle de o tarz bir takım için.

KeePSaKe

Umarım haber doğru değildir.
Since 1903

NoPasaran

Valla Sivoku bir anda gözden çıkardık helal olsun bize..

Bugüne kadar neredeyse hiç yamuğunu görmediğimiz bir adam bu adam..

Savunmadaki benec en iyi oyuncumuz. Egemen ile bile karşılaştıramıyorum çünkü ciddi anlamda Modern bir savunma oyuncusu..

Çek Milli Takımınında oyuncusu aynı zamanda..

Giderse üzülürüm , ondan önce gidecek çok adam var..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Sivok abartiliyor, belki giderse arariz, ama olmazsada olur. Bir Lugano olamadi, bir Ronaldo Zago degil, gitse ne gitmese ne.
Fener almis GS almis TS almis, alsinlar
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

su takimdan kim giderse gitsin 1 gram üzülmem
bulundugumuz durum ortada,buna ragmen zam yapilarak teklif sunulmus
begenmiyorsa kapi orada

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin