Ana Menü

Sivok'a Fener kancası!

Başlatan keskinli, Nisan 22, 2012, 13:35:32

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

Beşiktaş'ın savunmadaki en büyük güvencesi Tomas Sivok, Trabzon'da maça kulübede başladı. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Çek futbolcunun Fenerbahçe ile görüştüğü iddiaları üzerine yedek soyunduğu öğrenildi.
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Sanmıyorum..

Ama alırsa akılılık etmiş olurlar bence..

Bedavaya sivok..

Bizimkilerede bir alkış yakışır o zaman.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

gese ve tesede alakadarlarmis
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

Sivok'u bende severim ama...

Sivok bu sene gol atmak dışında bir şey yapmadı, defans anlamında iyi değildi. Gitmesinin tek kötü yanı "bedava"ya gitmesi olur.

El Maestro

Sivok'a kadar ne adamlar var bu takımda gitmesi gereken ..

Yanlış yapılıyor, seneye Fener'de veya Trabzon'da harikalar yaratırken izlersek o zaman başımızı çok vururuz ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

Ona kimsenin bir şey dediği yok. Bu takımda gitmesi gereken çok. Sivok fazla para istiyor.

El Colgado

Defans oyuncusu olarak beğenmiyorum.
Gideceği takımda harikalar yaratamaz.
Alternatif olarak durabilir ama yıllık ücreti makul seviyede olursa.

Grocbenn

Fiyatını ne kadar yükseltebilirsek o kadar iyi anlayışı.
Atlamamak lazım.Giderse de gitsin.
Bu sezon nerdeyse her maçta gol yemiş bir takımın stoperinden bahsediyoruz.Atınç/Ersan bu adamı aratmaz.Yeterki biraz cesaretli teknik adamımız olsun.

NoPasaran

Besiktasin savunmasinda kim olursa olsun dayanamazdi bu sene..

Sivok bence bu takimin en iyi oyuncusudur savummada.. Rakiplere birakmak delilik olur..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

Egemen'in defansif olarak yaptığı hangi şeyi Sivok yaptı?
Adam Bursa'da oynamasınarağmen kendini sevdirdi.
Bütün kritik posisyonlarda Egemen'in imzası var.
Sivok, Egemen'e dua etsin. Vasat değil belki; ama harika oyuncu kesinlikle değil.
Ersan'dan iyi hiç değil.
Arrivederci Tomas.

El Maestro

Gol atamayan takım gol yer ..

En basit örnek kaç maçtır gol atamıyoruz, golü bırak pozisyon bile güç bela buluyoruz .. Böyle bir takımın gol yemesi çok normal ..

Egemen-Terry olsa şu anda şampiyonluk potasında mı olacaktık yani ? Yapmayın allah aşkına ya ..

saldır beşiktaş

Egemen'in topu oyuna sokarken yaptığı hataları yazsam şuraya burdan İnönüye yol olur.
Egemen Türkiye standartların'da çok iyi futbolcudur kabul, ancak abartmamak lazım bazı şeyleri.

Hadi Egemen'i geçtim. Ersan'ın bir tane artısını söyleyin Sivok'tan.
Sivok, Ersan'ın yanında ''Nesta" kalır benim gözümde.

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

NoPasaran

Faruk naptin ya ersan sivoktan iyi :o
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

Eran'ın savunması Sivok'tan daha iyi.
Gol atamıyoruz bu yüzden gol yiyoruz, bu bahaneyi kabul edemiyorum malesef.
Sivok, Sinan Engin'in bize attığı kazık bence.
Geçen seneki 2 basit kırmızıdan sonra bitti benim için.
Herkese saygı duyuyorum.
Şu an Sivok 3 büyüklerde oynayan defanslardan sadece belki Bekir'den ya da Serdar Kesimal'dan iyi olabilir.

El Maestro

Bu sadece bi sebep gol atamayıp gol yemek ..

Bu takımın kimyası bozulmuş Puyol-Pique koysan ne farkeder ki stopere .. Sağ bek Ekrem, sol bek İsmail olursa kesin kademe hatasından gol yersin zaten, veya amatörce hatalar yapan Cenk varsa kalede ..

Veya bencilce oynayan bi Quaresma sayesinde tüm takımın oynama isteği kaçarsa yine gol yersin veya yine yenilirsin ..

Savunma sadece savunmada oynayanlarla yapılmaz, savunma bir takım işidir bir bütündür.. Takım savunmasını sağlam ve şuurlu yapamıyorsan gol yemeye her zaman mahkumsundur .. Galatasaray'da bu sene H.Balta neden sırıtmıyor sizce ? Neden yerinde müdahaleler yapıyorda adam kaçırmıyor çünkü savunma kurgusu ve yapısı bütünsel olarak oturmuş durumda olduğu için ..

2 adamla savunma olmaz önce bunu kavrayalım hepimiz bence ..

Yoksa yine aynı şeyleri yaşarız ne farkeder ki ..