Ana Menü

Beşiktaş'ın cezası açıklandı

Başlatan keskinli, Nisan 19, 2012, 20:56:50

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

Galatasaray derbisinde yaşanan olaylar nedeniyle de Beşiktaş'a 2 maç seyircisiz oynama cezası verildi.
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

keskinli

Kurulun ayrıca siyah-beyazlı takıma taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle takdiren 40 bin ve takım halinde sportmenliğe aykırı hareket nedeniyle takdiren 8 bin 750 lira olmak üzere toplamda 48 bin 750 lira para cezası uyguladığı belirtildi.

Beşiktaş, sahasında seyircisiz oynama cezalarını, Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu'nda Fenerbahçe ve Trabzonspor ile oynayacağı maçlarda çekecek. Bu maçları kadınlar ve 12 yaş altı çocuklar ücretsiz olarak izleyebilecek.

Cem Goren

Cezalar Playoff'u kapsamıyor denildi daha sonra o ceza  biraz genişledi ve her türlü ceza seneye sarkıcak dendi ve ilaveten kadın çocuk biletleri artık yok en azından playoff'ta yok dendi. bunun kabacası fb ve ts maçlarını seyircisiz oynamayacağız ama tabi herkes farklı bir şey söylüyor. 3 maça kombine alanlar ne olacak deniyor falan filan deniyorda deniyor. bakalım göreceğiz
altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

yönetim cezaya itiraz edip cezalarin yeni sezona sarkmasini talep edecek ama ben kararin degismeyecegini düsünüyorum
böylesi daha iyi
yeni sezona seyircisiz baslamak daha zor olur

NoPasaran

eger cezalar yeni sezona tasinirsa bazi.maclar bitmez..

sacma olur..

insaah cekeriz playoff ta..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Beşiktaş maçları seyircisiz, Trabzon maçlarıda seyircisiz, Galatasaray yenilirse hafta sonu büyük ihtimal olay çıkar onlarda ceza alır ..

E deplasman yasağı zaten var ..

İsim değiştirilsin Taraftarsız Final daha uygun olur ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~