Ana Menü

çArşı birleşti! Cezaları hep beraber ödeyecekler!

Başlatan djinonu, Nisan 17, 2012, 18:54:07

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

Beşiktaş taraftarları dün Galatasaray maçında yaşanan olaylardan çıkacak faturayı birlik ve beraberlik şeklinde ödemek için çalışmalara başladı.
Beşiktaş taraftarları dün Galatasaray maçında çıkan olaylarda, sahaya atlayan kişilere gelecek cezaları birlikte ödeme kararı aldı.
Bir banka hesabı numarası üzerine her Beşiktaş taraftarı bir miktar para yatırıp gelecek olan cezaları ödeyerek birlik mesajı verecek.
İşte o etkinliğin iki yazısı:
Yüreğimizi sahaya koymak cümlesini gözlerini kırpmadan hayata geçiren abilerimiz, kardeşlerimiz canımızdır. Arkadaşlar toplanan paranın durumuna göre ilk evvela dünkü maçtaki cezalar olmak üzere daha sonra diğer arkadaşlarımızın cezalarına yardımcı olmak istiyoruz.

TEOMAN ÖZTURAN - HESAP NO : 64221925 TL

İBAN NO : TR340006701000000064221925

İstanbul Karaköy Rıhtım Şubesi
Yapı Kredi Bankası

Grup herkese açık. Pazartesi akşamı (23/04/2012) ye kadar sürecek etkinliğimiz.Pazartesinden sonra cezamız katlanıyor. Oyüzden elimizi çabuk tutmamız gerekiyor.

10-20-100-200 TL hiç farketmez,ceza hepimizin ve altından kalkacağız.Yardımın 1' i de 1000'i de birdir.Damlaya damlaya okyanus elde edeceğiz.Güvenmeyenler lütfen uzak dursun etkinlikten.Burada ciddi bir konu var,kimse klavye delikanlılığı yapmasın!Bankadan her gün sonunda Teoman Özturan'a mail atacaklar. Burada paylaşım yapılacaktır.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kartallar;

Galatasaray maçında sahaya giren arkadaşlarımıza manevi yaptırımların yanında bir para cezasının da geleceği aşikar.
O arkadaşlarımız o an tribünde ve ekranları başında maçı izleyen, yüreği Beşiktaş için atan ve haksızlığa karşı isyan eden herkesin sözcüsü oldular.
O halde, onların sırtına binecek olan bu yükü hafifletmek de bizim boyun borcumuzdur.
Arkadaşlarımıza verilecek para cezasını omuz omuza hep birlikte ödüyoruz.

Yardımlarınız için: Teoman ÖZTURAN
HESAP NO : 64221925 TL
İBAN NO : TR340006701000000064221925
İstanbul Karaköy Rıhtım Şubesi Yapı Kredi Bankası

Birlik beraberliğimizi gösterelim.

Beşiktaş taraftarı böylelikle gelecek borçların altından hep birlikte kalkmak istiyor.
Medyakartallari.com / ÖZEL HABER

*Not: Medyakartallari.Com Özel Haberidir. Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz. Kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Medyakartallari.com©

güzel bir calisma.. sasiriyorum dün bir bugün iki..

Guti ORÇ.

El Maestro

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

keskinli

ben bu kampanyaya katilirm,lakin 2 soru var kafamda
1-keske cezalar belli olduktan sonra aciklasalardi bu karari
simdi nasil olsa carsi ödeyecek diye daha yüksek tutarlar cezayi
-bide güvenmeynler söyle falan demis ama böyle durumlarda mecburen tedbirli olmak gerekiyor
sonucta para insani bozabilir
kimdir bu arkadasimiz buradan taniyipta referans verecek birisi varmi aceba?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

eRe

entresan işler..özlediğim çarşı geri geliyor gibi..umarım devamıda gelir.artık seyirci yerini yeniden taraftara bırakır...
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

erdibatmaz

cezayı aydoğan cevahir ödemiş ve arkadaşlar srbest kalmış diyorlar. ben de bugün bi 20 lira atmayı düşünüyordum ama son durum nedir?
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Cem Goren

Alıntı yapılan: erdibatmaz - Nisan 18, 2012, 11:00:30
cezayı aydoğan cevahir ödemiş ve arkadaşlar srbest kalmış diyorlar. ben de bugün bi 20 lira atmayı düşünüyordum ama son durum nedir?
o yalanlandı forza'dan.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

sahaya atlayanlarin denizli macinda yeter demirören diye bagiran taraftari darp eden gruptan oldugu iddiasi ortalikta dolasiyor
nedir bunun asli?
tribüne takilanlar taniyorlardir,darp edenleride sahaya atlayanlarida
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin