Ana Menü

Serdar Bilgili yıllar sonra İnönü'ye geldi..

Başlatan NoPasaran, Nisan 16, 2012, 10:13:05

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Tabi canım çok severdi Kapalı Bilgiliyi..

Ya ihsan gittiğimiz maçlarda zorla bağırıyorduk ZORLA
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Volkan, kafa mi buluyorsun benimle, canim kardesim, ben bu konu yuzunden forzaya gider yaptim,
videolar ortada Alenin aciklamasi BIlgilinin aciklamasi, forzada Bilgiliye laf edemezdik.

Her Bilgiliye laf ettigimizde adminler bizi uyariyordu, ya ters oldugu donemler oldu, aciga alindigi zaman, ama
sonra tatliya baglandi. Bir cok kisi KARSI saniyordu ama degildi
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Bilgili açığa loca yapsana dedirtiyolardı bize ya.

Adamın röportajınıda okumıuyorsun sanırım..

Çarşının oradan kale arkasında geçmesinin karı o dönem 15-20 milyon dolar arası idi..

Eğer ÇARŞI kalır loca yaparsan 7 milyon dolardı..

Çarşının sana senelik 15 milyon dolarlık karmı oldu ..

Adam çok net konuşmuş AÇIK ARA EN ÖNDE KULÜPTÜK VE BU FARK HER SENE AÇILIYORDU..

Fener medyası Cimbom medyası adamı yedi, başımıza TÜPÇÜYÜ GETİRDİ..

Gelinen nokta çok açık..

Son 10 senedir Beşiktaşın düştüğü durumdan memnundasnız

SERDAR BİLGİLİ DÜNYANIN EN KÖTÜ BAŞKANIDIR..

Ancak gerçekler acıdır..

2003 te ki Beşiktaş nerede 2012 deki nerede..

Birde nedir bu 101. yıl muhabbeti anlamıyorum..

Serdar Bilgili mafya değildi sonuçta.. Eğer mafya girdiyse işin içine ve Bu adam bırakmak zorunda kaldıysa bu onun sorunu değil koruyamayan devlettir..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Nisan 17, 2012, 23:48:52
Volkan, kafa mi buluyorsun benimle, canim kardesim, ben bu konu yuzunden forzaya gider yaptim,
videolar ortada Alenin aciklamasi BIlgilinin aciklamasi, forzada Bilgiliye laf edemezdik.

Her Bilgiliye laf ettigimizde adminler bizi uyariyordu, ya ters oldugu donemler oldu, aciga alindigi zaman, ama
sonra tatliya baglandi. Bir cok kisi KARSI saniyordu ama degildi

Bilgiilinin hatalarını yazardık ihsan yalan yok. Halende söyleyeceğim şeyler vardır bence hatalar. Fikret Başkanında var mesela..

Benim en son ihraç alma nedenim Forzada Bilginin iyi bir başkan olduğunu gayet kibar dilla söylememdi mesela..

İhraç nedenim "Bu forumda Beşiktaşı satan başkanı savunamazsın" demişlerdi..

Duru bakabilirse baksın eski kayıtlara..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Sen dedigimi okuyormusun? Carsi Acik tarafina tasindigi zaman KARSI oldular, ama bu kisa surdu, diyorum ya Bilgili ile anlastilar,
ve bilet, otobus vs tahsil ediliyordu, bu donemde her taraftar grubuna veriliyordu FB GS vs.
Yani daha sen o ESK konuya takilmissin, uzerinden neler gecti su degil deniz gectim, geride kalma, bugun karsi olursun yarin sak sak buyuk baskan dersin, bu isler boyle, sanki bilmiyorsun gibi konusuyorsun.

Bu bilet olayida GIZLI sakli oluyordu, forumda ulan Bilgiliye karsiyiz, ama gercekte, Bilgili seni destekliyoruzdu, ki desteklemeseler, bunu unutma Demiroren dahil kimse o koltukta OTURAMAZ!

[KralKartal]

senin ihrac alma nedenlerin bir hayli fazlaydi, duru nasil baksin? O donemde Duru ne arasin? Ki o donemdede haklisin, Bilgili ile aralari kotuydu, yine diyorum carsi acikta izliyordu maci, o bu donemdi, ama bu konuda anlasildi, kapali carsiya verildi, niye kapaliyi geri verdi Bilgili saniyorsun?

NoPasaran

İhsan bunlar küçük şeyler kardeşim

Bak ben 18 milyondan dolardan 400 milyon dolara gelen Beşiktaştan bahsediyorum..

Yiğidi öldür hakkını ver yahu..

Müthiş bir büyüme yaşıyordu Beşiktaş.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Ya birak volkan Fenerlisini GSlisini kongre uyesi yapan Bilgilinin neyini sevecegim? Birak allah askina, Demiroren borc yaptiysa,
BIlgilinin iyi oldugu anlamina gelmez, YD nin kotu oldugu anlamina gelir ki sen YDyide savunuyordun. Yani anlamiyorum ki seni, cidden anlamiyorum.

[KralKartal]

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Nisan 18, 2012, 00:01:54
İhsan bunlar küçük şeyler kardeşim

Bak ben 18 milyondan dolardan 400 milyon dolara gelen Beşiktaştan bahsediyorum..

Yiğidi öldür hakkını ver yahu..

Müthiş bir büyüme yaşıyordu Beşiktaş.

ne kucugu ? Sabahtan beri dediklerine cevap veriyorum, cevap verincede kucuk oluyor,neresi kucuk, sen carsi sevmiyor dedin, ben carsi seviyordu dedim, kapali niye sevmesin, carsi-bilgili kapali icin pazarlik yapmadi mi, Bilgili adam olsaydi vermeseydi, ama duramazdi o koltukta.
O kufurler YDnin isi olabilir, ama o carsi ile alakasi yok!

Biz suan borctan nakitten konusmadik ki, CARSI-BILGILI olayini konustuk

NoPasaran

Abi sen yazdıklarımı okumuyorsun benim..

YD yi savunduğumu nasıl söylersin yahu..

Hep diyorum eğer Beşiktaşlıyım diyen yavşak zenginlerin hepsi seçimde kaçarsa Yd yi desteklerim tabiki..

Murat Aksu denen cemaat ayağı Beşiktaş kalesine kendi amaçları için girmektense elbette desteklerim yd yi..

İşiniz gücünüz muhalefet olmak..

Kim gelsin kardeşim..

O olmaz bu olmaz..

Çok sevdiğiniz nevzat demirler, koçlar, cartlar curtlar nerede..

Farenin kediden kaçması gibi kaçıyor hepsi..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Abi, baskan zaten yeni secildi, kimse gitmesin gelmesinde, Fikret Orman yeni baskan, haberin yok sanirim, baskanda secmiyoruz ki :)

Demiroren cemaatten degil yani, dogru basbakanin yandasligini ben yapiyordum zaten. Haklisin. O nedenle TFF baskani olabildi.

Aksunun rengi belli, Aksunun siyasi gorusu bizi ilgilendirmez, yapacagi icraatler onemli degilmiydi?

Nereden nereye geliyorsun.

Konustugumuz konu farkli, CARSI BILGILIYE karsi degildi, gittigi zamanda CARSI Bilgiliye destek veren gruptu. Gitmedende destekliyordu.
CARSI aciktan kapaliya dönemezdi yoksa.
Bilgili donemindeki borc ile YD donemindeki borc fln, bunlari kiyaslariz, o ayri, ama Bilgilinin yine diyorum IYI biri, durust biri oldugu anlamini tasimaz!

Ben suan baskan ORMANa muhalefet degilim, tam tersi destekliyorum, yapacak hata, zor donemde geldi, koclar demirler beni ilgilendirmiyor,
onlar birdahaki secimde ilgilendirir beni.

NoPasaran

Demiroren konusu cok farkli ihsan.

murat aksu olayida..

cepteyim simdi uzun yazamiyorum yoruldum

ancak son 1 senede islerin boyutu cok farkli..

cemaat ve akp ayni sey degil..

siyasete cok.girmem.ama ipler futbolda su an akp elinde..

cemaatin demirorene yapti.baskilari.maliye.denetimlerinde.goruyoruz.

neyse kitap okuyacam biterse gece gelir detayli konusuruz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

:) sen kafani dinle, yorma boyle seylere. Hersey gorundugu gibi degil, derinlere inmekte gereksiz.

Grocbenn

Bilgili şuanda hafiften yolunu yapıyor.
Yakında Beşiktai'ı kurtaracak başkan diye haberleri çıkar.