Ana Menü

Biletix'in Play-off Kurası Çekilmeden, Biletleri Satma Skandalı!

Başlatan Mert Herbert, Nisan 09, 2012, 12:59:35

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mert Herbert

Biletix, Süper Final maçlarının tarihlerini kura çekilmeden açıklayarak skandal yarattı.[/size][/font][/color][/size]Biletix, kura çekimi yapılmadan önce Süper Final maçlarının tarihlerini açıkladı. Firma, resmi internet sitesinden, tarihleri belli olmadan önce maçların biletlerini satışa çıkardı. Site, konunun haber olması üzerine maçları yayından kaldırdı.
[/size]
[/size]Biletix'in resmi internet sitesinden Süper Final'deki Beşiktaş-Galatasaray ve Beşiktaş-Trabzonspor maçlarının tarihlerini açıklayan Biletix firması, konunun haber olması üzerine sitesindeki duyuruyu geri çekti. Daha önce Fenerbahçe-Galatasaray maçı öncesi karaborsa iddialarıyla gündeme gelen Biletix, şimdi de Süper Final maçlarıyla ilgili krize yol açtı.
Süper Final fikstürü bugün belli olmasına rağmen kendi sitesinden Beşiktaş-Galatasaray maçının 29 Nisan Pazar günü, Beşiktaş-Trabzonspor karşılaşmasının ise 13 Mayıs Pazar günü oynanacağını duyuran Biletix firması, konunun haber olması üzerine geri adım attı. Firma, maç tarihlerini siteden kaldırdı.

Yani biz boşa maçları izliyoruz gerçekten. Tamam zaten iddaa gibi oyunlar türediğinden beri diyorum , lig bu adamların elinde diye ama yine de maçları aynı heyecanla seyrediyorduk. Şimdi açıklanan kuralarda şu noktaya da değinmek istiyorum , son maç Fener-Cimbom arasında. Yani bu da mı tesadüf? Sene başında zaten söylemiştim play-off'a kalacak takımları, sıralamayı. Haklı çıktım. Bu lig bazı kodamanların elinde olduğu sürece Türkiye'de futbol olmayacaktır.
Hani sevgilinle uzun süre görüşmezsin ve buluşma esnasında kalbin yerinden çıkacak gibi olur ya , ben her Beşiktaş lafı geçen cümlede bu durumu yaşıyorum. Beşiktaş aşkı anlatılmaz, yaşanır.

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Mert Herbert

mesele , maçların uyup uymaması meselesi değil . Şöyle düşün , maçlar zaten önceden belliydi,kura işi falan olayın hikaye kısmı. Biletix bu hatayı yapınca , sanki böyle bir şey yokmuş  her şey kurguymuş gibi göstermek için maçları değiştirmişler bu kadar basit. Son maçın aynı olmasının sebebi , son maç illa ki heyecanı arttırmak , stadın full çekmesidir. Son maç Fener-Gs maçı nasıl farklı olması beklenir ki zaten?
Hani sevgilinle uzun süre görüşmezsin ve buluşma esnasında kalbin yerinden çıkacak gibi olur ya , ben her Beşiktaş lafı geçen cümlede bu durumu yaşıyorum. Beşiktaş aşkı anlatılmaz, yaşanır.

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net