Ana Menü

Süper Final'e Süper Fırsat

Başlatan ERHUN, Nisan 06, 2012, 20:05:11

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Spor Toto Süper Ligi 2011 - 2012 sezonu şampiyonunu belirleyecek olan Süper Final karşılaşmaları, 14-15 Nisan tarihlerinde başlayacak.

Yaklaşık 1 aylık dönemde futbol fırtınasının yaşanacağı Spor Toto Süper Final maçlarımızı tüm taraftarlarımızın izleyebilmesi için Yönetim Kurulumuz, indirimli fiyatlardan "3 maçlık avantajlı paket" uygulamasına giderek, taraftarlarımızı stadımıza davet ediyor.

Fiyapı İnönü Stadı'nda rakiplerimiz Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor ile oynayacağımız Süper Final iç saha müsabakaları için, taraftarlarımız "3 Maçlık Paket" satın alarak avantajlı fiyatlarla bu karşılaşmaları izleyebilecek.

BİLETİX'TEN SATIN ALABİLİRSİNİZ

3 maçlık paket fiyat satışlarına ilk olarak www.biletix.com internet adresi ve (0216) 556 9800 nolu Biletix Çağrı Merkezi üzerinden 7 Nisan Cumartesi günü saat 13.00 itibari ile başlanacaktır.

9 Nisan 2012 Pazartesi günü, Süper Final karşılaşmalarının kura çekimleri yapılacak olup, maç programlarının kesinleşmesi ile birlikte Biletix satış standlarından da taraftarımız Süper Final karşılaşmalarını kapsayan 3 maçlık paket biletlerden satın alabileceklerdir.

Açıklanacak karşılaşma programlarına göre tek maçlık bilet satış tarihimiz de belirlenecektir.

BJK BONUS CARD'A ÖNCELİK

BJK Bonus Card sahibi taraftarlarımız "3 Maçlık Paket" uygulamasında, ilk gün, öncelikli satın alma hakkına sahip olacak. 24 saat sonra genel satışlara başlanacak.

TC KİMLİK NUMARASI BAŞINA EN FAZLA 6 BİLET

Güvenlik nedenlerinden dolayı, bilet satışları, TC Kimlik numarası başına 6 adet ile sınırlı tutulacaktır.

KOMBİNE KARTLAR GEÇERLİDİR

2011-2012 sezonu başında kombinelerini alan taraftarlarımızın kombine kartlarının Süper Final maçlarında da geçerli olduğunu bildirir, statü değişikliği gereği Spor Toto Süper Final maçlarımızda "Kadın ve Çocuk Tribünü" uygulamasının olmayacağını önemle hatırlatırız.

BİLET TESLİMİ KURA ÇEKİMİNDEN SONRA YAPILACAK

Süper Final kura çekimleri 9 Nisan Pazartesi günü gerçekleştirileceğinden, taraftarlarımızca satın alınan biletlerin teslimine, maçların gün ve saatlerinin belirlenmesi itibariyle başlanacaktır. Taraftarımız, satın aldıkları Süper Final paket biletlerini Biletix satış standlarından teslim alabilecektir.

Not: Paket bilet satın alan taraftarlarımız, oynanacak 3 karşılaşmanın biletlerini Biletix satış standlarından aynı gün teslim alabileceklerdir.

3 maç paket fiyatları:

Vip Üst D : 840 TL
Vip Üst B / E : 630 TL
Vip Üst A / F : 570 TL
Vip Alt C / D: 570 TL
Vip Alt B / E : 450 TL
Vip Alt A / F : 390 TL
Numaralı Orta : 390 TL
Numaralı Kenar : 345 TL
Kapalı Üst : 285 TL
Kapalı Alt : 225 TL
Yeni Açık : 135 TL
Eski Açık : 108 TL

Tek maç bilet fiyatları:
Vip Üst D : 375 TL
Vip Üst B / E : 275 TL
Vip Üst A / F : 250 TL
Vip Alt C / D: 250 TL
Vip Alt B / E : 200 TL
Vip Alt A / F : 175 TL
Numaralı Orta : 175 TL
Numaralı Kenar : 150 TL
Kapalı Üst : 125 TL
Kapalı Alt : 100 TL
Yeni Açık : 60 TL
Eski Açık : 50 TL

erdibatmaz

eski açıkta toplu alımda bilet fiyatı 36 liraya geliyor. 50 lira vermekten iyidir. sonuçta derbi. yeni yönetim bilet fiyatlarında abartmayacak gibi duruyor. en iyi işi yapıyor bence.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

alayım dedim sonra durdum vazgeçtim
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ERHUN

Bu "fırsat" benim için parayı çarçur etmek olacağı için bende almıyorum.

NoPasaran

su takimin.3.macini.bedava.verseler izlemem statta..

ayakta durarak eziyet etmeye gerek yok..

ysziklar olsun
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

Neyin fırsatı bu tam çözemedim. Futbolcuların bir olay yapacağını düşünmüyorum, bitsede tatile gitsek modunda oynayacak çoğu.

Cem Goren

Takımdan bir umudum yok ama kulübe sıcak para girmesini sağlamak yapılan bu jeste karşılık vermek adına bir adet eski açık almayı düşünüyorum bende
altın kapılarımız kan oldu tayfun

IL Capitano

Alıntı yapılan: Cem Goren - Nisan 07, 2012, 14:59:59
Takımdan bir umudum yok ama kulübe sıcak para girmesini sağlamak yapılan bu jeste karşılık vermek adına bir adet eski açık almayı düşünüyorum bende

Bence dogru bir dusunce. Orda olsaydim alirdim. Takim tutmak ne zamandan beri oyunculara endexlendi??
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

unicorn

Aşkımız her zaman armaya,renklere.

İmkanı olan herkes almalı bence.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

NoPasaran

kimi izleyecegiz peki :))

takimi.sevmek.baska izlemek baska
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

unicorn

Satın al gitme o zaman Volkan. Maksat Beşiktaş'a para kazandırmak.

Bir arkadaşına var İnönü'ye her zaman gitme imkanı olmayan birisine ne bileyim ya da forumdan birisine hediye et :)
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

NoPasaran

Yok artik Riza..

Abartmanin anlami yok..

Gİderim forma alirim gomlek alirim..

hakkini verecekler sende izleyeceksin..

oyle bi ask yok dunyada kusura.bakilmasin
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Simdi ask mask dedin aklima baska seyler geldi adminim. Neyse -)

Herkesin takim tutma sekli degisik oluyor Riza.

Kimisi galibiyete odakli sevinc yasiyor , kimisi o yesil sahada siyah/beyazli formaya canini verecek sekilde kalbi atiyor. -)
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

20.milyon besiktasli sigsin o.zaman inonuye..

Ben hak ettiklerini dusunmuyorum..

Benden cok daha fazla sevenler vardir elbette Besiktasi. Milyonlarca insan..

İNsallaah dolar tribunler..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net