Ana Menü

Carvalhal "Bu sezon Harika"

Başlatan NoPasaran, Mart 30, 2012, 01:49:58

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Biliyorum da A.Y için aylardır neler yazılıyor .. Adam ergenekoncu oldu, silah kaçakcası oldu tabi bunları o gazetelerdeki uydurma konusmalara bakarak konuşuyorum .. Bunların dışında sürekli şike pazarlığını anlatadan sayfalar dolusu yazılar çıktı gazetelerde, ee aylardır delil yok ortada bunlar gerçek olsaydı kesin delil olarak kullanılırdı zaten ..

Çakma yıldızlarımız kötü oynayınca basın eleştirince, yanlı basın tüü kaka basın oluyor ama gazetelerde aylardır herkes için çıkan konuşma haberleri sadece 1 defa Tayfur için çıkınca it oluyor, şerefsz oluyor ..

Bunun doğruluk payı yok kardeşim .. Sözde Serdar Adalı'da İbrahim Akın'a at vermişti konuşmaları vardı hani nerde ? Veya İbrahim Akın'ın imamla olan konuşmaları kaç gün sürmanşet olarak kaldı .. Hani ama nerde ? Yok çünkü bunlar yalan ..

Tayfur'u t.d olarak istemeyebilirsiniz veya her hangi bir sorumlu olarak ki evet bende istemiyorum ancak sırf bu yüzden de bi adam yakılmaz yok edilmez arkadaşlar yapmayın.. Sonuçta bu adam Beşiktaş için ter akıttı,kaptanlık yaptı ve efsane 100.yıl kadrosununda en önemli isimlerindendi ..

Tayfur iyi bir hoca değil, Tayfur iyi bir idarecide değil ancak ben hala ortada bu şekilde ağır hakaretler yağdırılacak kadar somut birşey göremiyorum ..

Yazıktır,günahtır ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

El Colgado

Gazete haberi falan değil yazdıklarım.
Direk tapelerde yazanlar. Tapeler basına verilmişti eğer hatırlıyorsan. Yok Can Arat'ın sevgilisiyle olan muhabbetler bi'sürü gereksiz şey vadlrdı. Bildiğin tapelerde olan konuşmalar Tayfur ve menajer arasındaki. İndirip okuyabilirsin sen de.
Ama araman çok uzun sürer arkadaşım bu yazıyı okumanı tavsiye ediyorum dolayısıyla, tapelerden resimlerde var. http://sairlerparki.blogspot.com/2011/12/besiktasn-cakma-evlatlar.html?m=1

El Maestro

Saol kardeşim bunu daha önce okumustum ama yinede okudum ayrıntılı olmus bu daha iyi oldu ..

%100 dogrumu bu ancak hala şüphelerim var ? Kesin olduğunu gösteren bir şey yok yani ortada ondan soruyorum ..

Diyelim ki doğru bu konu neden hiç gündemde olmadı ? Ve neden hala Beşiktaş'ın içerisinde ve yeni yönetim bile onu ekipte tutmayı planlıyor ? Yani bu sorular kafa kurcalıyor doğruluk konusunda ..

Bu sebeplerden dolayı kesin doğrumu diye soruyorum, çünkü gerçek olsa şu an Beşiktaş'la ilişkisi olmazdı tahminimce ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

El Colgado

Devletin yayınladığı ek klasörlerddn çıktı bunlar. 3. kişi olmadan direk Tayfur ve menajer arasında. Ben inanıyorum dolayısıyla. Neden ön plana çıkmadığıyla ilgili gerçekten fikrim yok arada kaynayıp gitti. Ama kaynatmamak için çok uğraştık. Çarşı 1 maç lig tv muhabirine Kadro versene bağırdı sonra neden sustu?? Aynı şeyTayfur'a bağırmamaları.

keskinli

yaziklar olsun,carlosa 2 kelime ettirmeyip tayfura hakaret edeceksin
gecin bu ayaklari,ona küfret buna hakaret et
bu kadar sacmalik bir arada olmaz
tayfur bu hakaretleri haketmiyor
tape mape hikaye kardesim
orada konusulanlar dogru olsa dahi aciklanmasi gerektigi icin yok hükmündedir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

El Colgado

Devletin yayınladığı ek klasörde yazıyor bunlar.
O zaman çıksın ben bunları söylemedim desin neden söylemiyor?
Bjk'nın hocası o konuşmaları yapamaz abi kimse kusura bakmasın.
Bu konuşmalar neden ön plana gelmiyor asıl önemli olan bu?
Ömer Güvenç'e tek maç kadro kursana diye bağrıldı, sonra ne oldu?
Lig tv arayıp yapmayın, etmeyin, bağırtmayın anlaşalım mı dedi?
Her şey muallak benim açımdan.
Bu konu zamanında tartışıldı zaten; ama ört bas edildi.

Cem Goren

Alıntı yapılan: keskinli - Nisan 02, 2012, 11:06:48
yaziklar olsun,carlosa 2 kelime ettirmeyip tayfura hakaret edeceksin
gecin bu ayaklari,ona küfret buna hakaret et
bu kadar sacmalik bir arada olmaz
tayfur bu hakaretleri haketmiyor
tape mape hikaye kardesim
orada konusulanlar dogru olsa dahi aciklanmasi gerektigi icin yok hükmündedir
oyuncusuna hakaret eden i..e diyen o topçu değil bundan adam olmaz diyen bir adama hakaret etmeyipte ne yapacağız abi. Beşiktaş'ın hocasısın ve bu denli açıklamalar yapıyorsun.

Kusura bakmayın ama bu adamı yolda görse suratına tükürürüm ben
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

yolda görsem ben görmezden gelirim.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Ersin Develi

Tayfur Havutçu Der ki;
Guti;İbne
Ersan;Kazma
İsmail;Kazma

Schuster Der ki,
Oyuncumu ıslıklayan maça gelmesin

Carvalhal Der ki;
Bu durumun (mağlubiyet sonrası)  sorumlusu benim.